• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nabór do Służby Celno-Skarbowej 2017

TWBolek

Nowy użytkownik
Dołączył
19 Marzec 2017
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam,

Panowie wiecie coś na temat naboru nowych funkcjonariuszy służby Celno-Skarbowej w swoich rejonach ? Jest coś wkrótce planowane ?
 
chłopie - jaki nabór?

ponad 3 000 chcą ucywilnić i liczysz na nabór?

3 000 ludzi do cywila a dla ciebie nabór?
 
Dla "dobra KAS", niczego bym nie wykluczał. "Dobro KAS" może kierować się swoją logiką, sobie tylko znaną.
 
Bolo1999 nie bądź śmieszny, rotacja musi być, nowy narybek musi być rekrutowany.

Powiem tylko tyle że jest w wawie planowany już nabór (kiedy nie powiem , ale szybciej niż myślicie.)
 
Czy do waszych UCSów przechodzą policjanci?

W CBŚP jakiś czas temu szukano chętnych do przejścia do nowej-super-hiper Służby Celno-Skarbowej i przedstawiano świetlaną przyszłość w nowych służbach. Jednak żaden znajomy mi policjant się nie zdecydował się na przejście.

Plotki korytarzowe również milczą na temat przyjścia do UCS policjantów.
 
Ostatnia edycja:
Bolo1999 nie bądź śmieszny, rotacja musi być, nowy narybek musi być rekrutowany.

Powiem tylko tyle że jest w wawie planowany już nabór (kiedy nie powiem , ale szybciej niż myślicie.)

a co tak cię rozśmieszyło?

a ja swoją osobą jak się ośmieszyłem?

bo napisałeś "nie bądź śmieszny"

w życiu też tak traktujesz wszystkich z góry?

gratuluję - twoi rodzice muszą być z ciebie dumni

jeśli możesz - powstrzymaj się z płodzeniem potomstwa
 
chłopie - jaki nabór?

ponad 3 000 chcą ucywilnić i liczysz na nabór?

3 000 ludzi do cywila a dla ciebie nabór?

Uważasz że jak chcą ucywilnić 3 000 osób to nie może być naboru nowych aplikantów ? Otóż może ! To nie polega na tym o czym piszesz, jak już wcześniej wspomniałem rotacja musi być i z tego co już wiem wkrótce będzie nabór.
 
Uważasz że jak chcą ucywilnić 3 000 osób to nie może być naboru nowych aplikantów ? Otóż może ! To nie polega na tym o czym piszesz, jak już wcześniej wspomniałem rotacja musi być i z tego co już wiem wkrótce będzie nabór.


napisałeś:

"Bolo1999 nie bądź śmieszny"

do tego się nie odniesiesz?

to dla ciebie naturalny i przyjęty sposób prowadzenia rozmowy?

w życiu też tak traktujesz wszystkich z góry?

gratuluję - twoi rodzice muszą być z ciebie dumni
 
Niestety Bolo, chłop może niezbyt grzecznie, ale trafnie ocenił sytuację. Z munduru chcą rozebrać ilu się da, a ubrać nowych, sprawdzonych, (niestety) lepszych i przede wszystkim dużo tańszych.
 
Niestety Bolo, chłop może niezbyt grzecznie, ale trafnie ocenił sytuację. Z munduru chcą rozebrać ilu się da, a ubrać nowych, sprawdzonych, (niestety) lepszych i przede wszystkim dużo tańszych.


nie sytuację ale mnie nazwał śmiesznym

ciężko wystukać słowo przepraszam?
 
Back
Do góry