• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Burdel KAS - ranking porażki

Hej
Właśnie oglądałem film sensacyjny KAS w Szczecinie.
Wiadomo, że propaganda ale...
Zastanawia mnie, że jeden z funkcjonariuszy gra na tej maszynie! Oznacza to, że wrzucił monetę, banknot i wciska te magiczne przyciski. Innymi słowy właściciel, może tłumaczyć, że wpadli zaczęli grać (co widać na zdjęciach) i tak im się spodobało, że zabrali :)

Jeśli zaczynasz uważać że wszystkie twoje pomysły są zajebiste , czas kończyć picie i iść spać.

nie-lubie-pijanych-jak-jestem-trzezwy-i-trzezwych-jak-jestem-pijany.jpg
 
Ostatnia edycja:
Kiedyś to była normalna procedura, wchodzisz nagrywasz jak grasz i rekwirujesz, ale tak było w dozorze, teraz to nie wiem.
Pozdrawiam dozór i akcje kontra



mi się nie zdarzyło jeszcze rekwirować

zatrzymywałem dowody w sprawie w postaci automatów

wiki:
Rekwizycja (z łac. requisitio 'badanie' od requirere 'potrzebować, szukać, pytać o coś')[SUP][1][/SUP] – termin prawniczy oznaczający:

  • zajęcie środków żywności lub innych przedmiotów lub nakładanie świadczeń w naturze, zwykle na potrzeby wojska, za odszkodowaniem;
  • wezwanie skierowane przez organ władzy lub administracji do innego organu z żądaniem udzielenia pomocy lub poparcia;
  • zwrócenie się jednego sądu do innego o wykonanie określonych czynności sądowych.
 
"Zarekwirować", czyli zabrać coś z nakazu władz, zabrać coś komuś (słownik PWN).

tak, i pasuje to do działań np komornika, egzekwującego orzeczenie sądów, a nie zabezpieczanie (a nie zabieranie) dowodu w sprawie

rekwizycja 1. ÂŤzajęcie przez władze środków żywności lub innych przedmiotów, zwykle na potrzeby wojskaÂť
2. ÂŤwezwanie skierowane przez organ władzy lub administracji do innego organu z żądaniem udzielenia pomocy lub poparciaÂť

• rekwizycyjny • rekwirować

[h=1]Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego[/h]
źródło: słownik języka polskiego pwn

http://sjp.pwn.pl/szukaj/rekwirować.html
 
Ten temat to ranking porażki KAS trochę odbiegacie. Mam wrażenie, że dopiero się zacznie b.....el na razie np. OC dzialały w miarę dobrze siłą rozpędu ale zobaczymy co dalej. Wracajac do rankingu u nas 10do potegi. Pozdr.
 
Ten temat to ranking porażki KAS trochę odbiegacie. Mam wrażenie, że dopiero się zacznie b.....el na razie np. OC dzialały w miarę dobrze siłą rozpędu ale zobaczymy co dalej. Wracajac do rankingu u nas 10do potegi. Pozdr.

Już aktualizuję....

po-lewej-widza-panstwo-syf-a-po-prawej-kijnie-przewodnik-wycieczki.jpg

Tak to wygląda
 
Back
Do góry