• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Burdel KAS - ranking porażki

witam,
Może na pierwszej stronie admin zamieści właściwe wzory tych oświadczeń.
W moim uc, oj usc, sami musimy o to zadbać, jest jakaś zmowa milczenia. Wygląda na to, że chyba liczą iż ludzie nie złożą tych oświadczeń i będą mieli spokój z wieloma fc. Ludzie nie wiedzą (naprawdę) że muszą składać te oświadczenia.
Czekamy na właściwe wzory. A sprawa dotyczy wbrew pozorom wielu fc.

w załączeniu wyjaśnienia MF oraz rozporządzenia
 

Attachments

  • doc20170214094018.pdf
    153,3 KB · Wyświetleń: 306
  • D2017000006501.pdf
    545,2 KB · Wyświetleń: 266
  • D2017000040601.pdf
    423,3 KB · Wyświetleń: 251
  • D2017000042301.pdf
    239,4 KB · Wyświetleń: 248
Gefrejter
Nie chodzi o oświadczenia majątkowe, za ich brak jest tylko dyscyplinarka, chodzi o oświadczenia LUSTRACYJNE wg ustawy tzw. Lustracyjnej

Wspaniale, góra czeka, może ludzie sami zwolnią się, uwaga: brak oświadczenia to samozwolnienie i wielu ma spokój z nami.
 
Ostatnia edycja:
Gefrejter
Nie chodzi o oświadczenia majątkowe, za ich brak jest tylko dyscyplinarka, chodzi o oświadczenia LUSTRACYJNE wg ustawy tzw. Lustracyjnej

Wspaniale, góra czeka, może ludzie sami zwolnią się, uwaga: brak oświadczenia to samozwolnienie i wielu ma spokój z nami.
Ja wypełniałem wg wzoru z tego dz u
http://dziennikustaw.gov.pl/du/2017/423/1
Ale fajnie bo ludzie sami między sobą przesyłali i przypominali.
 
oświadczenie lustracyjne

Oświadczenie lustracyjne

Drogowiec, To oświadczenie, które załączyłeś jest z ustawy o KAS, a trzeba jeszcze wypełnić drugie, które ma w nagłówku "oświadczenie lustracyjne". W jednym trzeba skreślic niepotrzebne, a w drugim- podkreślić prawidłowe.
 
bez jaj, dwa oswiadczenia o wspolpracy?
część a wypełniają wyłącznie osoby, które nie pracowały,
nie pełniły służby ani nie były współpracownikiem
organów bezpieczeństwa państwa.Drugie oświadczenie przesłał wcześniej Drogowiec
 

Attachments

  • Zal_Nr_1a-_oswiadczenie_lustracyjne (2).pdf
    36,2 KB · Wyświetleń: 275
Drogowiec, To oświadczenie, które załączyłeś jest z ustawy o KAS, a trzeba jeszcze wypełnić drugie, które ma w nagłówku "oświadczenie lustracyjne". W jednym trzeba skreślic niepotrzebne, a w drugim- podkreślić prawidłowe.


dokładnie, zwróćcie na to uwagę

oświadczenia zasadniczo są dwa

pierwsze, jednostronicowe, o ile dobrze pamiętam "załącznik nr1", na nim się skreśla

drugie, trzystronicowe, na nim się podkreśla, uwaga -jeśli się nie współpracowało, wypełnia się str 1 i podpisuje, jeśli się współpracowało wypełnia się str 2 i 3, i podpisuje je, to chyba "załącznik 1a"

jeśli takie oświadczenie składało się wcześniej, składa się inne oświadczenie - chyba "załącznik 1b albo2"

informacja, wyjaśnienia i druki są na stronie intranetowej IAS Olsztyn, ale adresu nie pamiętam
 
Ostatnia edycja:
A ja podpisałem jakieś trzy oświadczenia, taki jeden co chciało mu się to ogarnąć mówił wszystkim gdzie należy skreślić a gdzie podkreślić i tyle. Z tym, że jedno oświadczenie to chyba było oświadczenie, że się złożyło oświadczenie, jeśli dobrze zrozumiałem. Jak by trzeba było to jeszcze mogę złożyć pięć takich oświadczeń, a co mi tam jak się bawić to się bawić.
 
A ja podpisałem jakieś trzy oświadczenia, taki jeden co chciało mu się to ogarnąć mówił wszystkim gdzie należy skreślić a gdzie podkreślić i tyle. Z tym, że jedno oświadczenie to chyba było oświadczenie, że się złożyło oświadczenie, jeśli dobrze zrozumiałem. Jak by trzeba było to jeszcze mogę złożyć pięć takich oświadczeń, a co mi tam jak się bawić to się bawić.

Nawet nie ma komu złozyć tego oświadczenia ,w Urzędzie tak siędzą i nic nie wiedzą bo jeszcze nikt im nie kazał s........c,jak ich ktoś kopnie w dupe to se tak pójdą.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
pamiętajcie o złożeniu oświadczeń lustracyjnych

przegapienie terminu 31 marca 2017 oznacza kres służby i zatrudnienia

te oświadczenia dwa składają tylko osoby urodzone przed 1972 r. (miesiąca nie pamiętam)??

osoby urodzone po 1972 w ogóle coś składają??
 
Ostatnia edycja:
te oświadczenia dwa składają tylko osoby urodzone przed 1972 r. (miesiąca nie pamiętam)??

osoby urodzone po 1972 w ogóle coś składają??

przed 1 sierpnia 1972, osoby urodzone później nie mają obowiązku składania oświadczeń lustracyjnych.
 
przed 1 sierpnia 1972, osoby urodzone później nie mają obowiązku składania oświadczeń lustracyjnych.

U mnie twierdzą że jedno,składać dwa takie same po co,nikt nie wie kto to ma przyjmować a zostało dwa tygodnie,burdel nie do opisania.
Wedle ustawy KAS Minister w drodze rozporządzenia określi jednolity wzór czyli jedno jest właściwe to z 24 luty 2017. Dla ministra jesteśmy kandydatami do KAS.
 
Ostatnia edycja:
Back
Do góry