• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Burdel KAS - ranking porażki

Głupio tak poprostu przemilczeć

bedzie-trudno-osmieszyc-sie-bardziej-ale-probowac-warto-waszczykowski-szydlo-pis.jpg
 
Humor, krytyka i satyra są najzdrowszą reakcją na zastaną rzeczywistość, od nas niezależną. Sprawdzone przez 45 lat Polski Ludowej. W naszej sytuacji ważniejsze jest, żeby ograniczyć to do rzeczywistości, a nie ludzi, z zachowaniem apolityczności i unikaniem chamstwa. I uważałbym z czasownikiem "posuwać" w naszym nieciekawym położeniu.


Ponieważ kwestię naszej pozycji uważam za nadal zmienną (także dla tych, co czują się już na kolanach),
to sytuacja może się jeszcze diametralnie odwrócić, szczególnie dla obecnie pozostających z tyłu ...
 
Skala taka jak zawsze 27:1 .... Jeden zadowolony, jeden głęboko wierzący, jeden przeciwko wszystkim, itd. 1:27 to jest prawdopodobieństwo, że reforma KAS przyniesie zyski, coś tam naprawi itd.

SZD - czterystu użytkowników IAS podczas wprowadzania "nowej struktury" wysadziło system ze względu na wydajność jednak DI MF twierdzi że wszystko jest GIT i przy kilkunastu tysiącach użytkowników będzie lepiej działało...:cool: ja tam nie wiem , ale na chłopski rozum ....

Co do informatyków w cywilu ... ciekawe ilu będzie chciało zostać w organizacji , która na nich się wypieła, to po pierwsze a po drugie ciekawe ilu będzie chciało w sobotę czy w niedzielę lub po 15 ruszyć 4 litery ...

Minęły dwa tygodnie a struktury się wciąż tworzą dalej nic nie wiadomo.... W IAS jest tak wszystko sformalizowane jak za PRL-u ... ale jest DOBRZE !!!!!!!!! Jest sukces !!!!!!!!
 
Urodziłem i wychowałem się w kraju który jest moją Ojczyzną, wychowuję dzieci które staram się przekonać że warto tu żyć, nie wiem czy skutecznie czas pokaże - a najprawdopodobniej zdechnę na obczyźnie ( Panie Trump działaj ) bo coraz trudniej tu istnieć.
 
niestety, ale zawsze gó...o na wierzch wypływa. tylko kiedy nastanie czas, że w końcu spłynie tam, gdzie jest jego miejsce przed utylizacją?
 
Urodziłem i wychowałem się w kraju który jest moją Ojczyzną, wychowuję dzieci które staram się przekonać że warto tu żyć, nie wiem czy skutecznie czas pokaże - a najprawdopodobniej zdechnę na obczyźnie ( Panie Trump działaj ) bo coraz trudniej tu istnieć.


Ja swoje dzieci zawsze uczyłem samodzielnego myślenia.
Teraz, chociaż są jeszcze bardzo młode, nie jestem w stanie pocisnąć im żadnego kitu ...
 
Nie Ty pierwszy i nie Ty ostatni !!!!!!!
Tak naprawdę każdy potrzebuje trochę szacunku. Nasze państwo bez względu na partię ma szacunek tylko dla swoich żołnierzyków !!! Ciągła ta nienawiść i bratobójcza walka bezsensu ....:mad:

wielu chciało reformy , a dostali strzał w tył głowy !!!

Urodziłem i wychowałem się w kraju który jest moją Ojczyzną, wychowuję dzieci które staram się przekonać że warto tu żyć, nie wiem czy skutecznie czas pokaże - a najprawdopodobniej zdechnę na obczyźnie ( Panie Trump działaj ) bo coraz trudniej tu istnieć.
 
Już dwa tygodnie pracy w nowej rzeczywistości pod rządami "świetnie przygotowanej reformy aparatu celno-skarbowego" a burdel jest większy niż na początku. Do opisywanych wcześniej sytuacji ( minus założony w końcu program kancelaryjny ) doszły problemy lokalowe. Pechowcom/nieszczęśnikom ( niepotrzebne skreślić ) z byłych UKS i UC to biurka chyba wstawią piętrowo.
 
Już dwa tygodnie pracy w nowej rzeczywistości pod rządami "świetnie przygotowanej reformy aparatu celno-skarbowego" a burdel jest większy niż na początku. Do opisywanych wcześniej sytuacji ( minus założony w końcu program kancelaryjny ) doszły problemy lokalowe. Pechowcom/nieszczęśnikom ( niepotrzebne skreślić ) z byłych UKS i UC to biurka chyba wstawią piętrowo.

Jeszcze trochę i będziemy mogli wykorzystać "casus Breivika" - naruszenie art.3 Europejskiej Konwencji Praw Człowieka, poprzez nieludzkie traktowanie i przetrzymywanie w bezczynności. On też skarżył się na jedzenie z mikrofali i wolny internet. Tylko u nas zamiast izolacji, samotności i telewizora, będzie filipińskie więzienie.
 
Jeszcze trochę i będziemy mogli wykorzystać "casus Breivika" - naruszenie art.3 Europejskiej Konwencji Praw Człowieka, poprzez nieludzkie traktowanie i przetrzymywanie w bezczynności. On też skarżył się na jedzenie z mikrofali i wolny internet. Tylko u nas zamiast izolacji, samotności i telewizora, będzie filipińskie więzienie.

Chodziło Ci o coś takiego?
http://www.interia.tv/wideo-filipinskie-wiezienie-peka-w-szwach,vId,2118218
 
Już dwa tygodnie pracy w nowej rzeczywistości pod rządami "świetnie przygotowanej reformy aparatu celno-skarbowego" a burdel jest większy niż na początku. Do opisywanych wcześniej sytuacji ( minus założony w końcu program kancelaryjny ) doszły problemy lokalowe. Pechowcom/nieszczęśnikom ( niepotrzebne skreślić ) z byłych UKS i UC to biurka chyba wstawią piętrowo.

jak ktos ma odwage i konkrety niech pisze tu:
https://www.nik.gov.pl/kontakt/skargi-i-wnioski/

jesli sie podpisze nazwiskiem musza odpowiedziec. Moze zwiazkowcy napisza?
 
A czy przypadkiem w tym NIKu nie jest kreowana taka sama fikcja, jak u nas? Oni zawsze piszą raporty na miarę pracy profesorskiej, ale nie idą za tym ŻADNE sankcje i ŻADNE konkretne zmiany. Ot, takiefajne elaboraty profesorów.
 
A czy przypadkiem w tym NIKu nie jest kreowana taka sama fikcja, jak u nas? Oni zawsze piszą raporty na miarę pracy profesorskiej, ale nie idą za tym ŻADNE sankcje i ŻADNE konkretne zmiany. Ot, takiefajne elaboraty profesorów.
odpowiedziec musza, raczej nie napisza nieprawdy, a co do konkretow to pewnie tak jak mowisz...ale bedzie material do ksiazki Bolo...;)
 
Dzień 14 nowej ery. Dalej niewiele się dzieje, powołano tzw. pełnomocników/koordynatorów. Mieli coś wiedzieć ale co mogą wiedzieć skoro ci siedzący wyżej, pomimo tego że z góry widać więcej, więcej nie wiedzą. DIAS wie coś wtedy jak MB zawoła na wideokonferencję, bynajmniej nie chwali. Dziś po raz trzeci zmieniam pokój. Komputer dalej w kartonie, dowiaduje się o niektórych rzeczach rozsyłanych pocztą elektroniczną, zastanawiam się czy nie powinni wysyłać gońców. Czekam co dalej będzie i tylko kraju żal
 
orwell 2017

odnoszę wrażenie, że władze mają nas centralnie w czterech literach. najlepiej, jakby nas nie było. żonglują tylko wirtualnymi projektami, z góry skazanymi na sukces.

jesteśmy w tej politycznej układance zupełnie niepotrzebni. na +500 się nie łapiemy, +mieszkanie też nie dla nas, +cela też nie. więc na razie nas zwyczajnie nie zauważają, ale to nie może trwać wiecznie. kto będzie następny po sędziach, w których jak w bęben wali cała machina propagandowa kłamliwej zmiany. nie zauważając podstawowych faktów i wymowy liczb.

orwellowski rok 2017 w realu. oto co nam zafundowano zamiast dobrej zmiany.
 
pamiętajcie o złożeniu oświadczeń lustracyjnych

przegapienie terminu 31 marca 2017 oznacza kres służby i zatrudnienia
 
pamiętajcie o złożeniu oświadczeń lustracyjnych

przegapienie terminu 31 marca 2017 oznacza kres służby i zatrudnienia
witam,
Może na pierwszej stronie admin zamieści właściwe wzory tych oświadczeń.
W moim uc, oj usc, sami musimy o to zadbać, jest jakaś zmowa milczenia. Wygląda na to, że chyba liczą iż ludzie nie złożą tych oświadczeń i będą mieli spokój z wieloma fc. Ludzie nie wiedzą (naprawdę) że muszą składać te oświadczenia.
Czekamy na właściwe wzory. A sprawa dotyczy wbrew pozorom wielu fc.
 
Back
Do góry