• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Prawda o naszym były dyrektorze

wetwran

Użytkownik
Dołączył
8 Sierpień 2009
Posty
55
Punkty reakcji
1
Az wstyd ze tyle lat to UKRYWAŁ -tajny współpracownis SB -WRZE W IZBIE I WSZĘDZIE -POWINIEN SIE PRZYZNAC PUBLICZNIE -PISZCIE -NIE MA CO OISE OBAWIAC NICZEGO -NOWA WŁADZA TAKICH POGONI NA ZBITY PYSK
 
no kto by pomyślał ;) , generał i "supermen od szczelności granicy wschodniej" z tak wstydliwym problemem.
co to się porobiło.

CELNIKU ZADEKLARUJ SIĘ !
 
Nie znamy zawartości teczki i przestrzegam przed ferowaniem wyroków. Od wyroków jest Sąd lustracyjny.
 
Ostatnia edycja:
Wyluzujcie jakie to ma dzisiaj znaczenie po 30 latach czy był czy nie był, tylko ludzie chorzy na umyśle po tylu latach wyciągają takie rzeczy. Tak wierzysz w tą nową władzę? A czym ona sie różni od PZPR? Za PZPR to przynajmniej ludzi bez powodu nie wywalali na zbity pysk.
 
Wyluzujcie jakie to ma dzisiaj znaczenie po 30 latach czy był czy nie był, tylko ludzie chorzy na umyśle po tylu latach wyciągają takie rzeczy. Tak wierzysz w tą nową władzę? A czym ona sie różni od PZPR? Za PZPR to przynajmniej ludzi bez powodu nie wywalali na zbity pysk.

witam,
Mario97, jeśli 97 jest twoim peselem to muszę wyprowadzić ciebie z błędu. Za tzw komuny wywalali ludzi na zbity pysk bez powodu, bo czy powodem mogły być poglądy na tamten ustrój?
 
Ostatnia edycja:
Wyluzujcie jakie to ma dzisiaj znaczenie po 30 latach czy był czy nie był, tylko ludzie chorzy na umyśle po tylu latach wyciągają takie rzeczy. Tak wierzysz w tą nową władzę? A czym ona sie różni od PZPR? Za PZPR to przynajmniej ludzi bez powodu nie wywalali na zbity pysk.


tu nie chodzi o 5, 10 30 czy 50 lat

bycie tw jest naganne moralne, dyskwalifikujące, i niezależnie od opcji politycznej odbiera prawo do bycia funkiem w RP

nie każdy był kiedyś w partii czy bezpiece

nie każdy dał się skusić

mój Ojciec nie

ja teżnie
 
bolek, bo nikt ci nie proponował


skąd tak dobrze wiesz?

otóż się mylisz

i dotyczy to i mnie i mojego Ojca

nie przykładaj swojej miary do innych

wielu, którym proponowano korzyści nie zhańbiło się, nie sprzedało wiary i ideałów

ci co się zhańbili, usiłują to teraz zmarginalizować

rozumiem cię trochę - bo ciężko wytłumaczyć własną słabość i koniunkturalizm

ale tylko prawda nas wyzwoli grucha
 
bolek, bo nikt ci nie proponował


teraz ci to wisi?

a jeszcze w listopadzie 2015 pisałeś:

Nowy Minister Finansów powinien przeprowadzić lustrację w służbie.
Jak sądzę to odpadnie od ściany spora grupka b. milicjantów, TW, SB, itp. itd.
Już z samej Wifamy będzie spora grupka funkcjonariuszy funkcyjnych.
Bita pułkownikówna (400 złotych dziennie i awanse co 3 lata jako rekompensata za bicie) jest wdzięcznym materiałem do obróbki przez ww. cwaniaków, a potwierdza to fakt , że psycholożka spierdzieliła z tego high laifu przy pierwszej nadarzajacej się okazji.
No bo jak pracować z osobami co do których można mieć przypuszczenie, że nie są normalne.
PS. Jak tam sprawa kiełbasy, mobbingu, ustawianych konkursów ?
 
teraz ci to wisi?

a jeszcze w listopadzie 2015 pisałeś:

Nowy Minister Finansów powinien przeprowadzić lustrację w służbie.
Jak sądzę to odpadnie od ściany spora grupka b. milicjantów, TW, SB, itp. itd.
Już z samej Wifamy będzie spora grupka funkcjonariuszy funkcyjnych.
Bita pułkownikówna (400 złotych dziennie i awanse co 3 lata jako rekompensata za bicie) jest wdzięcznym materiałem do obróbki przez ww. cwaniaków, a potwierdza to fakt , że psycholożka spierdzieliła z tego high laifu przy pierwszej nadarzajacej się okazji.
No bo jak pracować z osobami co do których można mieć przypuszczenie, że nie są normalne.
PS. Jak tam sprawa kiełbasy, mobbingu, ustawianych konkursów ?

bolek, z ciebie to niezły wywiadowca
 
Bolo - szkoda klawiatury - za dwadzieścia, trzydzieści lat okaże się, iż TW to byli tacy dobrzy wujkowie i dobre ciocie a kasę za informacje brali by przekazywać ją prześladowanym przez SB.
 
idę o zakład, .że niektóre gnoje dzięki temu jeszcze awansowały i zostawały dyrektorami. czy się mylę?

w tzw. wolnej Polsce.
 
tu nie chodzi o 5, 10 30 czy 50 lat

bycie tw jest naganne moralne, dyskwalifikujące, i niezależnie od opcji politycznej odbiera prawo do bycia funkiem w RP

nie każdy był kiedyś w partii czy bezpiece

nie każdy dał się skusić

mój Ojciec nie

ja teżnie
Wiesz ,że Ciebie szanuje (choć literówki mieszasz czasem z ortografią , a prowokację z poglądami). Nie daj się wciągać w takie tematy , bo adwersarze próbują relatywizować zło , ma to znaczenie !!! I nie zmieni tego 10 , 30 czy 100 lat!!!!. A o tym gościu to już dawano było wiadomo , nawet w SzczecinieJ
Pozdrawiam serdecznie.
 

Attachments

  • MS - arch.png
    MS - arch.png
    60,7 KB · Wyświetleń: 176
Back
Do góry