• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Porozumienie NSZZ solidarność z Szefem KAS

Jeżeli nie wyjdą z danymi co do ilości członków związkowców, to należy sądzić, że wbijają Nas w butelkę.
 
ZZ SNPiA w sprawie "Porozumienia"

stanowisko ZZ SNPiA w spr. "porozumienia" MF-Solidarność
 

Attachments

  • ZZ SzNPiA ws Porozumienia.pdf
    623,9 KB · Wyświetleń: 361
Taka mała uwaga: Klakierzy Partii mają po kilka kont na forum skarbowcy.pl i z każdego piszą posty pochwalne, żeby pozorować dyskusję i sprawiać wrażenie, że wszyscy popierają Partię. Chodzi o konta o nazwach np. Achlarwa (...)
I po co przejmować się jakimś internetowym pajacem? Zwykły przydupas Ludwińskiego. Tego samego Ludwińskiego, który nie raczył odpowiadać na proste pytania i sam lub przy pomocy wiernych klakierów usuwał użytkowników z forum. Tego samego Ludwińskiego, który srał we własne gniazdo, a teraz kreuje się na samozwańczego króla skarbowców. Ten człowiek reprezentuje siebie i garstkę sfrustrowanych zawodowych nieudaczników. Proste. Może przy okazji wszystkim napisze, co wywalczył dla siebie? Marne szanse...
 
Ostatnia edycja:
Klakierzy Partii mają po kilka kont na forum skarbowcy.pl i z każdego piszą posty pochwalne, żeby pozorować dyskusję i sprawiać wrażenie, że wszyscy popierają Partię. Chodzi o konta o nazwach np. Achlarwa, Wbuluinadzieji i 123marysia. Konta te w rzeczywistości należą do innych użytkowników forum skarbowcy.pl.

Cwane gapcie :D
Z drugiej strony mówiłem, że zauważalne tam są objawy schizofrenii - a tu proszę, rozdwojenie jaźni ... :rolleyes:
 
Komentarz W.Czc. Pana Ludwińskiego do porozumienia "Solidarność" - Szef KAS:

Oczywiście, że to mało. Tylko, że:
1)jest mowa o kwocie zasadniczego wynagrodzenia/uposażenia, gdy doliczysz inne składniki (DWR,nagrody), jest więcej,
2) pamiętaj, że w urzędach są także zatrudnieni ludzie ze średnim wykształceniem, albo nowo przyjęci,
3) w poprzednim roku było to 2850 zł,
4) dla niektórych miast i miasteczek, takie wynagrodzenie to szczyt marzeń, dla innych to kpina,
5) jak nadal na protesty będzie przyjeżdżało 30 osób z całej Polski, to nie spodziewaj się cudów - wiesz, co by było, gdyby przyjechało pod MF 30.000 osób ze skarbówki?
6) moim zdaniem - wiązanie przyszłości z pracą w administracji publicznej, to błąd podstawowy - lepiej już było...
 
Ostatnia edycja:
Mała prośba - przestańcie wszystkich "skarbowców" wsadzać do jednego kotła. Tam też jest wiele dobrych i porządnych ludzi. Są też, tak samo jak i u nas - chwasty. Prawdą jest, że Solidarność ma siłę i moc. Prawdą też jest, że od dawna współpracuje z obecna partią rządzącą. Dla naszego środowiska to porozumienie jest szokiem, określenia tego pozostawcie dla siebie.

Przypomnijcie sobie jak to jakiś rok temu pewien Przewodniczący Solidarności bodajże z Izby Skarbowej w Opolu napisał list pochwalny nt. reformy KAS, wypowiadał się za wszystkich, zarówno za cywilów jak i funkcjonariuszy. Okazało się, że reprezentował chyba 4 czy 5 funkcjonariuszy z opolskiej Izb Celnej. Być może błędem było to, że wtedy nie zareagowaliśmy na tego paszkwila. Tego już nie da się cofnąć.

Czy Solidarność jest jeszcze Związkiem Zawodowym czy już partią polityczną nie mnie to oceniać. Pozostawmy to pod ocenę dla jej członków. W naszej formacji też są niszowe Związki Zawodowe skupiające po kilka czy kilkadziesiąt osób.
 
Czy to jest już stan wojny?

>>Komentarze<<

Czytać i kopiować umieją (m.in. moje wpisy tam są skopiowane), śmieszne to.

Temat [HydePark - cło] jest na tym forum, widać do służby się nie nadają bo ślepe.

[Reszta wpisu ze względu na treść nie może zostać opublikowana] - ale się policzymy....jeszcze
 
Ostatnia edycja:
Hmm to nie bardzo rozumiem tacy prawilni obywatele, co więcej urzędnicy państwowi i zapewne prawdziwi patrioci i łamią regulamin forum?


Żródło:
http://www.skarbowcy.pl/regulamin.htm

potwierdzam to. Ich interesuje dobro ich samych-związków zawodowych i ich przydupasów. kolega kasowali non stop konta na forum skarbowcy. posty gdzie sie krytukuje obecna władzę są usuwane. Raz napisałem uwagi co do funkcjonowania forum skarbowcy to mi usuneli wpisy i dostałem ostrzeżenie.
Przeciez każdy widzi co się dzieje A oni są ślepi. Chyba zbierają na karmę dla psa dudy w tych jego ośrodka.

KRAJOWA SEKCJA PRACOWNIKÓW SKARBOWYCH NSZZ „Solidarność” jest przekupna jak Janusz Saryusz-Wolski.
 
Ostatnia edycja:
Czy to jest już stan wojny?

>>Komentarze<<

Czytać i kopiować umieją (m.in. moje wpisy tam są skopiowane), śmieszne to.

Temat [HydePark - cło] jest na tym forum, widać do służby się nie nadają bo ślepe.

[Reszta wpisu ze względu na treść nie może zostać opublikowana] - ale się policzymy....jeszcze


a może by tak zapisać się do solidarności?

5000 ludu składa deklaracje, a potem wniosek o nadzwyczajny zjazd i wybory władz?

Siwy szefem obu zz : celników.pl i solidarności?

kopary kanapowcom by opadły ;)
 
Zależy kto będzie liczył głosy, ale przede wszystkim nie wiadomo ilu jest obecnie członków związku na "s" - bo może..... e nie raczej nie.

wiekszosc-leszczy-zaglosowala-na-osly-jelenie-wybieraly-baranow.jpg
 
8 marca

A ja wszystkim kobietom (zarówno tym z Cła jak i Skarbowości) składam najserdeczniejsze życzenia licząc na Wasz rozsądek, gdyż to Wy kobiety łagodzicie obyczaje.

PS. Nie płaczcie Panowie bo mężczyzna nawet na szafot powinien potrafić wejść z podniesioną głową. Więc proszę jednych i drugich aby nie obrażali się wzajemnie bo może przyjdzie siedzieć nam w jednym pokoju.
 
Ciekaw jestem jakie to stanowiska zostaną mundurowe w nowych strukturach? czy będąc magazynierem, kasjerem itp ... zostanie się w mundurze?
 
Proszę powtórnie o nie eskalowanie rzekomych animozji pomiędzy Nami. KAS wszedł w życie, stało się. Jedziemy na jednym wózku. Wielu Naszych Kol I Kolegów zostało tam już przeniesionych I razem pracują. Trzeba mówić o brakach w jego przygotowaniu, ale nie ulegajcie presji paru nicków. Pracownicy US I UKS jako ogół są nomalnymi, wspaniałymi, koleżeńskimi ludźmi. Jesteśmy jako środodwisko postrzegani tam bdb, jako zorganizowani, zdyscyplinowani I dający nadzieję na zmiany, na wprowadzenie ożywienia, chociażby w ruchu związkowym. Nie dajmy sobą manipulować, wielu osobom zarówno u Nas jak I u Nich na tym zależy, aby był tylko taki obraz jak nakreśliła gazeta.pl. To nieprawda, tak nie jest
 
Drobne pytanie - wydaje się że to odpowiednie miejsce by je zadać - Czy będziecie mieli coś przeciwko jeżeli kilku z nas byłych uksiaków, którzy teraz są w UCS jako cywile, chciałoby wstąpić w szeregi Waszego związku? (Nie mówię że jutro bo narazie w tym bajzlu nic nie wiadomo - za jakiś czas jak to się jakoś ogarnie z grubsza).
 
Ostatnia edycja:
Mogę wypowiedzieć się we własnym imieniu i osób z mojego otoczenia - ZAPRASZAMY
Drobne pytanie - wydaje się że to odpowiednie miejsce by je zadać - Czy będziecie mieli coś przeciwko jeżeli kilku z nas byłych uksiaków, którzy teraz są w UCS jako cywile, chciałoby wstąpić w szeregi Waszego związku? (Nie mówię że jutro bo narazie w tym bajzlu nic nie wiadomo - za jakiś czas jak to się jakoś ogarnie z grubsza).
 
Drobne pytanie - wydaje się że to odpowiednie miejsce by je zadać - Czy będziecie mieli coś przeciwko jeżeli kilku z nas byłych uksiaków, którzy teraz są w UCS jako cywile, chciałoby wstąpić w szeregi Waszego związku? (Nie mówię że jutro bo narazie w tym bajzlu nic nie wiadomo - za jakiś czas jak to się jakoś ogarnie z grubsza).

Związek jest otwarty dla wszystkich. Jeżeli masz pytanie napisz na priv.
 
Back
Do góry