• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Porozumienie NSZZ solidarność z Szefem KAS

Ten pośrodku to chyba ten od Kacperka i umów śmieciowych, tego z prawej znam z Coryntii ale kim u licha jest ten siwy z teczką?


No, no, tylko mi tu przewodniczącego nie obrażać.
A tak swoją drogą Warsiawa przekazuje wnioski o naliczenie emek do właściwych miejscowo zusów, co dalej?
 
Już kumam, to ten co banuje swoich ziomków na "skarbowcy.pl".
Eeee... to nie mamy się co bać.

Ludwiński? To następny Wodzirej. Nikt nie jest w stanie przebić Sławka jako przewodniczącego ZZ. Taki człowiek jak Sławek to jest dopiero KTOŚ!!!!!!!!
Wielki szacun dla Ciebie.
 
Ludwiński? To następny Wodzirej. Nikt nie jest w stanie przebić Sławka jako przewodniczącego ZZ. Taki człowiek jak Sławek to jest dopiero KTOŚ!!!!!!!!
Wielki szacun dla Ciebie.

e tam, nie jest w stanie. :D
Jest! Wywodzący się z UKS Związkowiec Działacz Społecznik, który z uśmiechem na ustach przyklepał ich likwidację, skazując część pracowników na poniewierkę po US - czyli ten sam los, który spotyka wielu funkcjonariuszy SC.

A na forum "srarbowcy", przy pomocy paru usłużnych pomagierów i z 2 fanatyków o obrzydliwych ksywkach, uprawia nieustanną prorządową propagandę, banując wszelakich malkontentów.
 
e tam, nie jest w stanie. :D
Jest! Wywodzący się z UKS Związkowiec Działacz Społecznik, który z uśmiechem na ustach przyklepał ich likwidację, skazując część pracowników na poniewierkę po US - czyli ten sam los, który spotyka wielu funkcjonariuszy SC.

A na forum "srarbowcy", przy pomocy paru usłużnych pomagierów i z 2 fanatyków o obrzydliwych ksywkach, uprawia nieustanną prorządową propagandę, banując wszelakich malkontentów.

Właśnie, podejrzewam, że Ludwiński robi to dla własnego "ja". Nasz Sławek wszystko robi dla ludków. To najwspanialszy człowiek i celnik, który swoją karierę zawodową a nawet ryzyko następnej utraty zatrudnienia poświęca i nadal walczy o wszystkich nawet o byłych uksowców a obecnie celników.
 
Obecne czasy coraz bardziej przypominają mi rządy AWS kiedy piękny Marian brylował na salonach. Wieszczę, że ci związkowcy skarbowi z "S" obecnie się tak panoszący jako szare eminencje przy, prędzej czy później skończą podobnie jak Krzaklewski.
 
Ostatnia edycja:
Właśnie, podejrzewam, że Ludwiński robi to dla własnego "ja". Nasz Sławek wszystko robi dla ludków. To najwspanialszy człowiek i celnik, który swoją karierę zawodową a nawet ryzyko następnej utraty zatrudnienia poświęca i nadal walczy o wszystkich nawet o byłych uksowców a obecnie celników.

Sorry,
w nerwowej atmosferze zagubiłam się i nie wspomniałam o Naszej Marii M.
W/w wiceprzewodnicząca związku Celnicy,pl też jest "Naszym Dobrem".
Pozdrawiam serdecznie Ciebie Marysiu.
 
Obecne czasy coraz bardziej przypominają mi rządy AWS kiedy piękny Marian brylował na salonach. Wieszczę, że ci związkowcy skarbowi z "S" obecnie się tak panoszący jako szare eminencje przy decyzjach personalnych, prędzej czy później skończą podobnie jak Krzaklewski. Patrząc z boku co obecnie się dzieje, obstawiam, że w KAS-ie co 2. lub przynajmniej 3. osoba na stanowisku kierowniczym będzie z namaszczenia bonzów solidarnościowych.
Ja się obawiam, że nie skończą. O Ludwińskim już za poprzednich rządów Banasiów mówiono "pierwszy kadrowy".
 
Hossa na giełdzie się skończy, dług publiczny przekroczy bilion zł, a wtedy skończy się również koniunktura w Polsce ( chociaz wiadomo - zycze Ojczyznie najlepiej). Wtedy nawet KAS moze nie pomoc ratować finanse publiczne.
Żal o tym pisać, ale znam przypadek związkowca, który swego czasu rocznie na zarabiał więcej niż dyrektor izby i główny księgowy razem wzięci, a jako strona społeczna uczestniczył w rozmowach nt. wyrównania płac. Czy kiedykolwiek da się uporządkować takie anomalie wynagrodzeń w skarbowości?

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Dlu...ebook.com&utm_medium=sm&utm_campaign=socialfb
 
Ostatnia edycja:
Gdy byłem w liceum mój wychowawca ( a było to dawno ) uczył nas miedzy innymi, że by mówić w imieniu innych, trzeba mieć ich upoważnienie lub być genialnym poetą. Jeśli ktoś wypowiada się w imieniu pracowników, podpisuje jakieś porozumienia, to należy zadać proste pytanie kto go do tego upoważnił? Ilu ludzi z konkretnego zakładu mu zaufało i wybrało go na swojego reprezentanta? Nie wiem jak gdzie indziej, ale w PIAS ( Pomorskiej Izbie Administracji Skarbowej ) uzwiązkowienie nie jest wysokie, poza Tczewem i Słupskiem w US prawie nie ma związkowców, a i z tego co wiem solidarność nie ma zbyt dużej liczby członków w PIAS. Chciałbym obaczyć twarde liczby - ilu ludzi z dzisiaj powstałego KAS jest członkami solidarności? Czy może szefowie Sekcji Krajowej Pracowników Skarbowych NSZZ Solidarność są genialnymi poetami?
 
Pięknie to rozgrywają: związki popierają ustawę, pracownicy itp. Takich bezczelnych rządzących jeszcze nie mieliśmy. Strach pomyśleć co nas czeka... Jakim trzeba być człowiekiem p.Ludwiński, żeby uczestniczyć w tej farsie?
 
Ludzie drżą o pracę, są przenoszeni do innych miast, tracą mundury, dodatkowe urlopy itd. a związek zawodowy to popiera. Solidarność sięgnęła dna za Waszych czasów, wstyd... Poniżacie na forum Wałęsę, przyjrzyjcie się sobie.
 
A na forum "srarbowcy", przy pomocy paru usłużnych pomagierów i z 2 fanatyków o obrzydliwych ksywkach, uprawia nieustanną prorządową propagandę, banując wszelakich malkontentów.
Ludwiński to patologia sama w sobie. Piaskowy dziadek, który kreuje się na super inspektora, a tak naprawdę w dzisiejszych realiach może swoimi kwalifikacjami sięga kancelarii w powiatowym US-ie. O forumowych przydupasach na skarbowcach nie warto nawet wspominać. Poza nielicznymi jednostkami, nikt poważny tam nie wypowiada się. Bo i po co wypowiadać się na forum oblężonym przez zawodowych nieudaczników i leserów.
 
Ostatnia edycja:
Widzę, że jest tu komentowane porozumienie podpisane przez NSZZ Solidarność.
Mogłem takie samo podpisać wcześniej, ale ono jest tak sformułowane, że nie daje nic ludziom, poza nadzieją, taką samą jak dawały Komisje z udziałem ZZ w sprawie wartościowania.|
Nie weszliśmy w te Komisje i to się okazało słusznym posunięciem
Jak się później okazało te Komisje z udziałem ZZ, były pomocne dla MF, gdyż ich ustalenia były wykorzystywane przez MF w formalnoprawnej drodze wytoczonej przez funkcjonariuszy.
To porozumienie też tak będzie wykorzystywane przez MF
Przypomnę, że w tych Komisjach były inne ZZ działające wtedy w SC.

Ps. Działamy formalnoprawnie i składamy na razie wnioski o ponowne rozpatrzenie sprawy - vide strona główna
 
Ostatnia edycja:
Back
Do góry