• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Brak dotychczasowego dodatku kontrolerskiego w KAS a zapewnienia Ministra M. Banasia

Jak wygląda w Przemyślu sprawa dodatków konteolerskich. Rozporządzenie określa zE za marzec i kwiecień wypłaca się najpóźniej do końca maja a tu nic

Z tego co chodzą słuchy ma to byc2% od wynagrodzenia czyli nawet w części nie pokryje mi tego co straciłem na reformie. Jednak to dobrze że tak wycenili moją pracę bo wyjątkowo skwapliwie dostosowuje swoje zaangażowanie do wypłacanego wynagrodzenia😈
 
Z tego co chodzą słuchy ma to byc2% od wynagrodzenia czyli nawet w części nie pokryje mi tego co straciłem na reformie. Jednak to dobrze że tak wycenili moją pracę bo wyjątkowo skwapliwie dostosowuje swoje zaangażowanie do wypłacanego wynagrodzenia😈
Te plotki zaczynają się już potwierdzać.
 
O ile 2 % dotyczy ekspertów to zmiana jest najlepsza z możliwych. U nas dodatek 17 dla speców 20 parę dla mlodszych więc wychodzi tyle ile przed reforma.
 
O ile 2 % dotyczy ekspertów to zmiana jest najlepsza z możliwych. U nas dodatek 17 dla speców 20 parę dla mlodszych więc wychodzi tyle ile przed reforma.

A gdzież to tak hojnie dają? "u nas", to jakoś tak, mało konkretnie :)
 
Ostatnia edycja:
w przemyslu wszyscy po 2 procent oprócz realizacji gdzie dostali po 15 . mam nadzieje ze związki beda to wyjasniać walka z paliwem hazardem vatem za 2% TO MASAKRA JAKAŚ
 
w przemyslu wszyscy po 2 procent oprócz realizacji gdzie dostali po 15 . mam nadzieje ze związki beda to wyjasniać walka z paliwem hazardem vatem za 2% TO MASAKRA JAKAŚ

Nie masakra, tylko skarbowe splunięcie w twarz. Jeśli otrzymam taki dodatek, to go nie przyjmę, niech sobie wsadzą te 40 zł w.... segregator :)
 
Ostatnia edycja:
Back
Do góry