• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Patologie przy doborze kadr do KAS. Celnicy umawiają się na spotkanie z Szefem KAS w

banaś, patrz jak to się robi

Minister sprawiedliwości i prokurator generalny USA Jeff Sessions poprosił 46 prokuratorów federalnych, którzy zostali mianowani przez poprzedniego prezydenta, Baracka Obamę, o złożenie rezygnacji. Pozostałych 47 z 93 prokuratorów już ustąpiło z urzędów.

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-s...misji-46-prokuratorow-federalnych,722544.html

tak to się robi w krajach stabilnej demokracji. ale do takich działań to trzeba mieć jaja, a nie jajeczka:

[video=youtube;3ishbTwXf1g]https://www.youtube.com/watch?v=3ishbTwXf1g[/video]
 
W UC Nowy Sącz, nowa kierowniczka referatu dochodzeniowo śledczego - dziewczynka może z 3-4ma latami służby, jakiś rewident czy starszy rewident, a pod nią teraz oficerowie - no gratulacje !!!! Takie rzeczy tylko w SC !! Rodzą się nam Misiewicze, klonowanie !!


3-4 lata służby i rewident czy starszy?

musi być baaardzo zdolna

wielu po 10 dochrapało się tylko rewidenta
 
W UC Nowy Sącz, nowa kierowniczka referatu dochodzeniowo śledczego - dziewczynka może z 3-4ma latami służby, jakiś rewident czy starszy rewident, a pod nią teraz oficerowie - no gratulacje !!!! Takie rzeczy tylko w SC !! Rodzą się nam Misiewicze, klonowanie !!

To ilu oficyjerów mieliście w tym DŚ . U nas jest nim tylko kierownik, podobnie jak w innych referatach. Nie ma co się oburzać, w SC-S podobnie jak w SC ( i innych służbach ) liczy się stanowisko nie stopień i o ma znaczenie a stopień to raczej taki dodatek reprezentacyjny.
 
Jak tak czytam te posty to tylko mogę WAM współczuć, wszystkim oszukanym, ale również Szefostwu Mf, gdyż ONI dodatkowo będą musieli za to WSZYSTKO kiedyś zapłacić !!! Powodzenia
 
Zapłaci nie tylko szefostwo MF-u, coraz bardziej przekonuję się że za te wszystkie nieprawidłowości których jest tak dużo powinny również ponieść konsekwencje osoby które współuczestniczyły w tym haniebnym procesie. Knucie układów to jedno a wywieranie presji na tzw pośrednikach którzy dzięki kolejnemu układowi uratują swoją dupę czy współmażonka grzebiąc innych w cywilnym gównie nie ma prawa ujść płazem. Ja napewno nie podaruję, już pewne osoby mają problem z myślami a za kilka dni temat idzie do centrali a może i do mediów.
 
Czyli dziewczyna dobra jest, trza jej dać szansę.


tego nie wykluczam

rodzi się natomiast pytanie:

jak ci oficerowie dostali szlify, skoro ktoś po 3-4 latach służby jest od nich lepszym kandydatem na szefa?

to potwierdza patologię - awanse otrzymują nie ci, którzy na nie zasługują

gdyby szlify były zasłużone, to i ci oficerowi byliby najbardziej oczywistymi kandydatami na szefa
 
Nie pamietasz jak "rodzili" się nasi oficyjerowie- wystarczyło przed dniem czytaj w dniu wejścia w życie ustawy być kierownikiem.
 
Tak sobie myślę. Czy jak w propozycjach potwierdza się niezgodne z art. 165 alokacje nie warto by się zastanowić nad zawiadomieniem o niedopełnienie obowiązków przez osoby decyzyjne w tym temacie. Przepisy ustawy są przecież jasne i ich obowiązują. Nie zastosowanie się do nich jest jawnym łamaniem prawa
 
Ostatnia edycja:
Tak sobie myślę. Czy jak w propozycjach potwierdza się niezgodne z art. 165 alokacje nie warto by się zastanowić nad zawiadomieniem o niedopełnienie obowiązków przez osoby decyzyjne w tym temacie. Przepisy ustawy są przecież jasne i ich obowiązują. Nie zastosowanie się do nich jest jawnym łamaniem prawa

Art. 165 ust.7 ustawy wprowadzającej nie rozwiązuje problemu alokacji, mowa jest tu o miejscu zamieszkania. Według MF powrót do domu umożliwia art. 169 ust.3, ale tylko w przypadku ucywilnionych, gdyż tutaj twardo stoją na stanowisku, że służba to nie zatrudnienie (jak już pisałem nie zawsze jest to konsekwentne). Tylko w art. 169 ust. 3 użyto z kolei terminu stałego zamieszkania, a nie stałego zameldowania, a te pojęcia są mocno problematyczne.
 
Miałem na myśli obecna alokacje kadr. Np. to że jedni przenoszeni są do US a ich zadania pozostają w Ucs, a do realizacji tych zadań przenoszeni są ludzie których dotychczasowe zadania przeniesiono do US
 
Użyłeś trafnego stwierdzenia wywieranie presji .... Jak pamiętam ta presją przenosiła się również na moją rodzinę ... dlatego dzisiaj ja i moja rodzina potrzebuje spokoju, a ja niestety dobrego lekarza ....

Co do Centrali ja nie liczyłbym na NICH, gdyż to ONI zgotowali NAM ten los... tylko przez zawiść i głupotę ... ONI zamiast modlić się w Kościele robią tylko INTERESY w Kościele - wszyscy kapelani w mundurze ...

Obłuda, niekompetencja, hipokryzja, egocentryzm ...... !!!!


Zapłaci nie tylko szefostwo MF-u, coraz bardziej przekonuję się że za te wszystkie nieprawidłowości których jest tak dużo powinny również ponieść konsekwencje osoby które współuczestniczyły w tym haniebnym procesie. Knucie układów to jedno a wywieranie presji na tzw pośrednikach którzy dzięki kolejnemu układowi uratują swoją dupę czy współmażonka grzebiąc innych w cywilnym gównie nie ma prawa ujść płazem. Ja napewno nie podaruję, już pewne osoby mają problem z myślami a za kilka dni temat idzie do centrali a może i do mediów.
 
- wszyscy kapelani w mundurze ...

Obłuda, niekompetencja, hipokryzja, egocentryzm ...... !!!!

A może warto napisać do Episkopatu Polski ( i np do Radia Maryja) aby przedstawić tam sprawę kapelanów w mundurach. W sytuacji w której walka trwa o naprawdę każdego człowieka. A limity są podobno ostre jak brzytwa Mariana.
W Dorohusku do ucywilnienia jest tylko 1 (słownie jeden) funkcjonariusz którego grzechem było jedynie to że za dobrze znał się jeszcze na "komputerach" i jest planowany jako informatyk do ucywilnienia. A przez wiele lat robi jeszcze dodatkowo odprawy, kontrole, ect.
Tylko jeden do ucywilnienia na ponad 200 osób. Dla niego to osobista życiowa porażka.
Może jakiś kapelan w imię miłości bliźniego zrzecze się munduru na korzyść takiego prawdziwego funka.
 
Ostatnia edycja:
Miałem na myśli obecna alokacje kadr. Np. to że jedni przenoszeni są do US a ich zadania pozostają w Ucs, a do realizacji tych zadań przenoszeni są ludzie których dotychczasowe zadania przeniesiono do US


Właśnie to miał piętnować "pan szef" i podobno tak robi.
Tyle, że jest to oczywiście goowno prawda. Mnie to spotkało, jako niewygodnego, a póki co nie zanosi się na zmianę.
 
Właśnie to miał piętnować "pan szef" i podobno tak robi.
Tyle, że jest to oczywiście goowno prawda. Mnie to spotkało, jako niewygodnego, a póki co nie zanosi się na zmianę.

Do grona niewygodnych dołączyła niedawno pewna grupa jeszcze funkcjonariuszy którzy mieli czelność upomnieć się o siebie udowadniając swoją postawą że znają prawdziwy cel transferu.

To pozostawiam bez komentarza:
tischner-kaczkowski-glodz-cytaty-porownanie-spierdzielaj.jpg
 
Do grona niewygodnych dołączyła niedawno pewna grupa jeszcze funkcjonariuszy którzy mieli czelność upomnieć się o siebie udowadniając swoją postawą że znają prawdziwy cel transferu.
...


Nie wiem jak inni, ale jeśli ktoś myśli uciszyć mnie w ten sposób albo, że odpuszczę,
to na prawdę baaardzo grubo się myli ...
 
Back
Do góry