• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Coś tu ku....śmierdzi

Kawę na ławę proszę.
Ja i pewno wielu innych funków w IC Katowice nie bardzo wie o kim teraz piszesz ( oprócz kapsla )


Trochę myślenia i samodzielności, PROSZĘ !!

"UKŁAD", to większość "starej/nowej ekipy" (o dziwo bez WW), a "ta jedna" osoba - hmm ... wystarczy sobie przypomnieć miejsce, z którego do Katowic "uciekła" siostrzyczka ...
 
Trochę myślenia i samodzielności, PROSZĘ !!

"UKŁAD", to większość "starej/nowej ekipy" (o dziwo bez WW), a "ta jedna" osoba - hmm ... wystarczy sobie przypomnieć miejsce, z którego do Katowic "uciekła" siostrzyczka ...

Szanowny forumowiczu Cat, i jednego i drugiego mi nie brakuje wiec proszę bez osobistych wycieczek.
Nie każdy z ponad tysiąca funków byłej izby celnej w Katowicach wiedział i wie co się działo w pięknym mieście na południu naszego województwa.
 
Szanowny forumowiczu Cat, i jednego i drugiego mi nie brakuje wiec proszę bez osobistych wycieczek.
Nie każdy z ponad tysiąca funków byłej izby celnej w Katowicach wiedział i wie co się działo w pięknym mieście na południu naszego województwa.

Ależ Szanowny forumowiczu @podatkowiec, tak właśnie na jedno i drugie liczę u wszystkich czytających to Forum katowickie, zatem choć z grubsza zorientowanych.

Jestem niemal pewien, iż akurat Ty jesteś zorientowany o niebo wyżej niż "z grubsza" i żadnych więcej tłumaczeń nie potrzebujesz. Z tego zaś wynika sztuczność podniesienia kwestii "osobistych wycieczek".
Nie szukaj zatem wroga tam, gdzie go nie ma i nie posądzaj mnie o intencje obce mojej naturze. Odczytaj może całość ponownie, ze szczególnym uwzględnieniem atmosfery milczącej zgody ...
 
To już nawet nie parodia jest. Sławek nie dostał propozycji a propozycje dostali Ci co przeciw temu o co on walczył byli. Niedługo jak słyszałem parasol ochronny z MF nad karykatura tzw. IX zostanie złożony. Miarka jego decyzji i działań przelała czarę goryczy, nie zostanie zamiecione to co miotełka z Katowic miała ukryć. A jego trollą zniknie uśmiech z pyska. ...cdn 😄
 
No i co z tym dalszym ciągiem?
Bo czekamy ... Mój nick już nieaktualny :-( ale się nie załamuję i nie piszę pierdół jak większość i nie wymachuję szabelką. Weźcie się w garść i albo do roboty albo za granicę! Kto ma podstawy to do sądów ! A ma ktoś?????
 
Back
Do góry