• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Struktura kas

RICOH

Nowy użytkownik
Dołączył
16 Maj 2016
Posty
42
Punkty reakcji
0
aż miło popatrzeć
pytanie jest jedno dlaczego w Warszawie można to zrobić po ludzku ?

widać ,że dyrektor IAS współpracował z DIC

Gratuluje !!!

w innych woj. już tak słodko nie jest :(

P.S.
taki Rzepin po prostu rozjechany jest, no ale przecież taki co niektórych plan był, więc nie ma się czemu dziwić
 
aż miło popatrzeć
pytanie jest jedno dlaczego w Warszawie można to zrobić po ludzku ?

widać ,że dyrektor IAS współpracował z DIC

Gratuluje !!!

w innych woj. już tak słodko nie jest :(

P.S.
taki Rzepin po prostu rozjechany jest, no ale przecież taki co niektórych plan był, więc nie ma się czemu dziwić
pytan jest wiecej, np o czym Ty u licha piszesz?
 
O tym pisze, ze Warszawa ma ladna strukture UCS i kilku delegatur i FSC jest naprawde sporo w tych jednostkach, ladnie rozpisane rowniez na liczby wiec widac ze obecny DIAS wspolpracowal zapewne z obecnym DIC i to powinnismy docenic, natomiast w takim np. Rzepinie rozstrzelano FSC i tu powinienes sie cieszyc bo przeciez kolega Siwy o to zabiegal na spotkaniu z MB i tylko mi nie mow ze tego nie slyszales, bo ja slyszalem,cieszy mnie rowniez Przemysl, ktory udalo sie uratowac przed Rzeszowem i zachciankami kol. Siwego
 
Ostatnia edycja:
A to niby co znaczy ? Jak rozumiem fakty ci nie odpowiadaja ? A jakie ma to teraz znaczenie ?
A moze sie pogodzic nie mozesz ze ,jak dla ciebie jedyne prawdziwe zrodlo tego nie potwierdza , bo nic nie dostal z tego co napisalem hehehe
Tylko to zrodlo moze pozbawic statusu FSC
zobaczymy co wtedy powiesz trollu
 
Mam pytanie techniczne czy ktoś w kraju wie w jakich nowych komórkach znajdzie się obecny dozór?
 
Niewykluczone ze w komorce o nazwie komorka kontroli rynku, ale sa dwie takie komorki i jedna to cywile a druga funkcjonariusze
 
Ostatnia edycja:
O tym pisze, ze Warszawa ma ladna strukture UCS i kilku delegatur i FSC jest naprawde sporo w tych jednostkach, ladnie rozpisane rowniez na liczby wiec widac ze obecny DIAS wspolpracowal zapewne z obecnym DIC i to powinnismy docenic, natomiast w takim np. Rzepinie rozstrzelano FSC i tu powinienes sie cieszyc bo przeciez kolega Siwy o to zabiegal na spotkaniu z MB i tylko mi nie mow ze tego nie slyszales, bo ja slyszalem,cieszy mnie rowniez Przemysl, ktory udalo sie uratowac przed Rzeszowem i zachciankami kol. Siwego


co to jest?

halloween?

noc żywych trupów?
 
Bolo1999 nawet takimi wpisami dajemy pokarm trollowi, bo ma do czego się odnieść.
To federacyjny, który całą swoją działalność związkową poświęca na kierowanie epitetów na ZZ Celnicy PL, pomawianie i walkę z nijakim Siwym :) To jedyne ich paliwo. Szkoda klawiatury
 
Bolo1999 nawet takimi wpisami dajemy pokarm trollowi, bo ma do czego się odnieść.
To federacyjny, który całą swoją działalność związkową poświęca na kierowanie epitetów na ZZ Celnicy PL, pomawianie i walkę z nijakim Siwym :) To jedyne ich paliwo. Szkoda klawiatury

epitet:

1. wyraz określający rzeczownik, używany w celu podkreślenia jakiejś jego szczególnej cechy;
2. potocznie: obraźliwe słowo; obelga, wyzwisko

epitetów to ty używasz w stosunku do mnie cyt:" ....dajemy pokarm trollowi"

pisząc pierwszy post w tym temacie gdzie widzisz epitet ?
tak się składa kolego , że twoja wypowiedź ze spotkania z szefem KAS MB jest nagrana więc nie dyskutuj z faktami
a kwestia struktur, które wskazałem, również jest prawdziwa,
wiem, że prawdy nie tolerujesz niewygodnej dla siebie samego,

a to twój problem i pozostałych jeśli tobie wierzą
 
epitet:

1. wyraz określający rzeczownik, używany w celu podkreślenia jakiejś jego szczególnej cechy;
2. potocznie: obraźliwe słowo; obelga, wyzwisko

epitetów to ty używasz w stosunku do mnie cyt:" ....dajemy pokarm trollowi"

pisząc pierwszy post w tym temacie gdzie widzisz epitet ?
tak się składa kolego , że twoja wypowiedź ze spotkania z szefem KAS MB jest nagrana więc nie dyskutuj z faktami
a kwestia struktur, które wskazałem, również jest prawdziwa,
wiem, że prawdy nie tolerujesz niewygodnej dla siebie samego,

a to twój problem i pozostałych jeśli tobie wierzą
a tak abstrahujac od klotni i osobistych wycieczek, ktore malo obchodza wiekszosc z nas, czy mozesz napisac cos o strukturze w wawie, ile funkow gdzie, ile do ucywilnienia itp, czy byly informacje o miejscu pracy, czy i ile osob przychodzi z UKS itp?
 
Apel do federacyjnych

Zwracam się z apelem do federacyjnych, aby rozpowszechnili nagranie ze spotkania z Min. M.Banasiem z dnia 30.11.2016r., na którym ten straszny wróg publiczny nr 1, nieprzyjaciel całego środowiska zawodowego, nijaki S.Siwy, postuluje jako jedyny do Ministra Banasia o powołanie w niektórych województwach siedzib dwóch Urzędów Celno - Skarbowych, co oznacza, zwiększenie liczby funkcjonariuszy oraz pozostawienie pierwotnie zaproponowanych siedzib UCS bez zmian.
Przy odpowiedniej manipulacji w opisie, co robiliście już wielokrotnie wcześniej w różnych innych sprawach, jest szansa, że funkcjonariusze niektórzy dadzą się nabrać. :)
 
i co tam????

a tak abstrahujac od klotni i osobistych wycieczek, ktore malo obchodza wiekszosc z nas, czy mozesz napisac cos o strukturze w wawie, ile funkow gdzie, ile do ucywilnienia itp, czy byly informacje o miejscu pracy, czy i ile osob przychodzi z UKS itp?

Mija kolejny miesiąc i nic, jakieś byle jakie pisma na skrzynkach i dalej nic !!!

Jakieś refleksje?
 
Mija kolejny miesiąc i nic, jakieś byle jakie pisma na skrzynkach i dalej nic !!!

Jakieś refleksje?

jedna -jesteśmy sami ! co sobie wywalczysz to będziesz miała / ta cisza jest wymowna /usłyszymy jak od prezesa Jarosława bierzcie sprawy w swoje ręce!!!!! idźcie do Sądu ha ha !
 
Ostatnia edycja:
jedna -jesteśmy sami ! co sobie wywalczysz to będziesz miała / ta cisza jest wymowna /usłyszymy jak od prezesa Jarosława bierzcie sprawy w swoje ręce!!!!! idźcie do Sądu ha ha !

Jeszcze rok, myślę, że tyle będą sądy orzekały niezgodnie z "wizją" jedynej panującej partii. Potem nastąpi pacyfikacji, reedukacja lub wymiana kadr. Później już, nikt się nie postawi. Od siebie dodam, że tym, którzy mogą - szczególnie młodym - proponował bym emigrację.
 
ZZ dawno nas już sprzedały a teraz tylko biją pianę gdyż są bezsilne i szukają pomysłu na jakiś pseudo zryw. SC została już zniszczona i nic już tego nie zmieni. Będziemy jakimś tam odłamem skarbówki bez przyszłości.
 
Witam, teraz jedyne o co będzie można walczyć to o lepsze traktowanie funkcjonariuszy w KAS albo jakieś dochodzenie starych praw? Czy celnicy.pl będą walczyć o funkcjonariuszy jak wiele osób z zarządu będzie bez munduru? Trzeba będzie zmienić cele związku i to jak najszybciej... Jak władze związku się na to zapatrują, kogo będą reprezentować?
 
Back
Do góry