Strona 1 z 35 12311 ... OstatniOstatni
Poka wyniki od 1 do 7 z 240

Temat: Przepisy prawa (ustawy, rozporzdzenia...) i dyskusj na temat tych przepisw

Domylnie Przepisy prawa (ustawy, rozporzdzenia...) i dyskusj na temat tych przepisw

Prosz o przepisy prawa i merytoryczn dyskusj na temat tych przepisw

USTAWA z dnia 16 listopada 2016 r. Przepisy wprowadzajce ustaw o Krajowej Administracji Skarbowej. Tekst ustawy ustalony ostatecznie po rozpatrzeniu poprawek Senatu
    827_u.pdf

USTAWA z dnia 16 listopada 2016 r. o Krajowej Administracji Skarbowej. Tekst ustawy ustalony ostatecznie po rozpatrzeniu poprawek Senatu
    826_u.pdf
    Ostatnio edytowane przez szeregowy z granicy ; 06-01-2017 o 12:59 Powd: *

2. Reklama Google
    Reklama Google

Doczy
    05-03-2013
    Postw
    999

Domylnie

Mariusz Konkol

""Mam przed sob wydruk z Wykazu prac legislacyjnych MFiR ( Ministerstwa Finansw i rozwoju. Lista projektw dotyczcych KAS liczy 134 pozycje, przy czym nie jestem pewny czy dobrze je odfiltrowaem listy ponad 330 pozycji. Dane te cignem Biura Informacji Publicznej Rzdowego Centrum Informacji. W zakadce legislacja pod zbiorze rzdowy proces legislacyjny s projekty rozporzdze.
    http://www.mf.gov.pl/ministerstwo-fi...INSTANCE_kYC4_
    Powyszy link prowadzi do harmonogramu prac legislacyjnych MF. Zachcam wszystkich do zajrzenia na te strony. Niestety nie udao mi si dotrze do treci projektw. Moe kto lepiej nawigujcy po sieci da rad.
    Sdzc po terminach realizacji projektw sprawy KAS s gboko w lesie. Czy to dla nas dobrze czy le? Nie wiem. Ale trzeba szuka dokumentw oficjalnych, aby si dowiedzie co dla nas szykuj i jak temu przeciw dziaa ""

Domylnie

RICOH
    "" ..Struktura KAS !!!

Attached Files Attached Files Typ Pliku: pdf pismo Ministra M. Banasia w sprawie KAS.pdf (46.6 KB, 0 views)
    Typ Pliku: pdf 20170105A KAS- teren.pdf (149.0 KB, 0 views)
    Typ Pliku: pdf 20170105A KAS-centrala.pdf (147.2 KB, 0 views) .."

Domylnie

projekt rozp -
    znak KAS
    Attached Files Attached Files

Domylnie

Cytat Napisa Radoslav Zobacz post
    projekt rozp -
    znak KAS

To nie moe by przypadek !!

- Jedno - to dorabianie w uzasadnieniu "stworzenia" >>znaku KAS<< - wasnej, prymitywnej "filozofii" do symboliki
    KADUCEUSZA - znanego wszak od tysicleci symbolu;
    - Drugie - wstrtna grafika, natychmiast przywodzca na myl "Wesele" Wyspiaskiego i ... KADUCEUSZ,
    jako bazeska laska, wrczony dziennikarzowi przez Staczyka.

Chyba powinnimy si zacz modli, by "sznur" od odzieranego z Nas munduru, nikomu nie posuy do swego
    pierwotnego celu ...
    I'm not perfect, but I'm limited edition

Aha ... "@cat" - nie jestem "kotem" !!

Domylnie

Cytat Napisa cat Zobacz post
    To nie moe by przypadek !!

- Jedno - to dorabianie w uzasadnieniu "stworzenia" >>znaku KAS<< - wasnej, prymitywnej "filozofii" do symboliki
    KADUCEUSZA - znanego wszak od tysicleci symbolu;
    - Drugie - wstrtna grafika, natychmiast przywodzca na myl "Wesele" Wyspiaskiego i ... KADUCEUSZ,
    jako bazeska laska, wrczony dziennikarzowi przez Staczyka.

Chyba powinnimy si zacz modli, by "sznur" od odzieranego z Nas munduru, nikomu nie posuy do swego
    pierwotnego celu ...

myl e nie doceniasz gbszej symboliki

to nie kpina z kaduceusza

to dwa we przebite mieczem przez biaego ora, desperacko go ksajce

a moe kto wie kto i ile przytuli za projekt?
    by w ogle jaki konkurs czy to tak przerysowane z serwetki za grub kasior?
    NIKT MI NIE WMWI, E CZARNE JEST CZARNE, A BIAE JEST BIAE

Domylnie

Za chwil ukae si pewnie projekt rozporzdzenia o wzorze legitymacji, pniej o umundurowaniu (z 5 stronami dotyczcymi kordzika generalskiego) i MF bdzie mia z grki, bo najwaniejsze akty wykonawcze bdzie mia gotowe. KAS bdzie mg dziaa. Reszta rozporzdze o takich pierdoach jak akcyza, co itp. bdzie moga poczeka.
    Piniondze to nie fszystko, ale fszystko bez piniendzy to ch...

Uprawnienia

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
  •  
...
vBDreams