• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Dobra zmiana

Cat po co te zaczepki ? Wiem i to nie tylko ja że potrafisz pisać. Skoro kiedyś napisałeś ze pracujesz w skarbówce to nie pisz ze nie masz dostępu do intranetu a jeżeli jesteś na urlopie albo L-4 to poprostu napisz.
 
Ostatnia edycja:
Chyba ktoś na "górze" zmęczył się słuchaniembajek the best ciaków z UKS co to oni nie potrafią. Okazało się że nie wiele poza dzieleniem stołków dla swojaków
 
Może i tak ale żeby sięgać po kogoś kto już nie raz się nie sprawdził i ma za uszami likwidację Cieszyna to lekka przesada.
 
Cat po co te zaczepki ? Wiem i to nie tylko ja że potrafisz pisać. Skoro kiedyś napisałeś ze pracujesz w skarbówce to nie pisz ze nie masz dostępu do intranetu a jeżeli jesteś na urlopie albo L-4 to poprostu napisz.


Szanowny @podatkowcu

Musiało mi się wydawać, że zadanie takiego pytania - samo w sobie świadczy
o braku przedmiotowego dostępu i prostej prośbie o wyjaśnienie.

Zapewne - także
pod wpływem niezaspokojonej ciekawości - błędnie Twoją
intencję zinterpretowałem, niesłusznie traktując jako brak odpowiedzi -
- odpowiedź pytaniem na pytanie, przyjmując wyłącznie za zbędny komentarz.

Jeżeli poczułeś się "zaczepiony", to proszę - przyjmij moje przeprosiny,
a nadal trwającą niewiedzę w temacie, jako dowód braku u mnie rozumu.


 
Nie trudź się bo i tak mnie nie sprowokujesz. Nie mam ochoty na słowne utarczki więc konkretnie- zmiany, zmiany, zmiany- odstrzał w izbowym orzecznictwie, odstrzał w ucs no i kontrowersyjne w mojej ocenie nominacje w ucs.
 
Nie trudź się bo i tak mnie nie sprowokujesz. Nie mam ochoty na słowne utarczki więc konkretnie- zmiany, zmiany, zmiany- odstrzał w izbowym orzecznictwie, odstrzał w ucs no i kontrowersyjne w mojej ocenie nominacje w ucs.


Dziękuję @podatkowiec choć i za tyle. Życzę spokojnych Świąt.


Czy ktoś z Koleżeństwa mógłby - dla (chyba) niekumatej osoby - bardziej rozwinąć temat?

Wystarczy zwykłe, nieco konkretniejsze info.
Na prawdę nie musi ono zawierać żadnej własnej opinii; ani o opisywanej zmianie/wymianie,
ani opinii lub świadectwa o IQ - czy to pytającego, czy też własnym.

ps
Osoby ewentualnie urażone moim, może zbyt prostym pytaniem, albo za dużą ciekawością,
a może jeszcze czymś innym, czego mój niewielki rozum nie potrafi pojąć -
- z góry przepraszam, zapewniając o li wyłącznie swej chęci zaspokojenia niewiedzy.
 
Z UCS- odwołano Pana Palę powołano P. Szczepańczyka, odwołano zastępców z 3 delegatur za wyjątkiem P.Preficza, powołano na z-cę P.Bigaja, odwołano z-ców dyrektorów IAS ds orzecznictwa powołując nowego z-cę.
 
Ostatnia edycja:
Z UCS- odwołano Pana Palę powołano P. Szczepańczyka, odwołano zastępców z 3 delegatur za wyjątkiem P.Preficza, powołano na z-cę P.Bigaja, odwołano z-ców dyrektorów IAS ds orzecznictwa powołując nowego z-cę.


Ponownie BARDZO DZIĘKUJĘ.
 
Ten eks kadrowiec od likwidacji Cieszyna od czasu kiedy go pozbawiono funkcji zawsze był kontestatorem każdej władzy izbowej, przecież on zawsze wiedział najlepiej jak kierować izbą Rozumiem że już po tygodniu jego rządów jego poletko zarządzania to kraina mlekiem i miodem płynąca
 
Ten eks kadrowiec od likwidacji Cieszyna od czasu kiedy go pozbawiono funkcji zawsze był kontestatorem każdej władzy izbowej, przecież on zawsze wiedział najlepiej jak kierować izbą Rozumiem że już po tygodniu jego rządów jego poletko zarządzania to kraina mlekiem i miodem płynąca


Nie wnikam, co tam teraz może płynąć, ale może chociaż jest wesoło ?!
Zawsze mi u niego brakowało takiego małego wąsika, jak u Chaplina ...
 
Dzisiaj dzwonił do mnie kumpel z ucs i powiedział że takiego rozpi....ju to jeszcze nie widział. Brawo nowy pan zastępca naczelnika, za jego kadencji czy to w kadrach czy to w Bytomiu też było podobnie.
 

To dobrze, że już tak cicho.

Prędzej czy później - i tak niebawem nastąpi - kolejna, jeszcze lepsza, dobra zmiana !!

Taaak, tylko entuzjastów coraz mniej ...
 
Coś w prasie nie słychać o spektakularnych sukcesach śląskiego ucs-u, czyżby obecne kierownictwo w szczególności to pochodzące z cła się nie nadawało. Panie naczelniku GSz nie mów pan że nie dajesz rady.
 
Cóż, widać że zastępca naczelnika się nie sprawdził i to po raz kolejny.
 
"(...)Jarosław Mrozek zrezygnował z kierowania spółką JSW Innowacje. Ministerstwo Aktywów Państwowych w trybie pilnym nakazało wszczęcie kontroli w firmie, która ma wyjaśnić, czy doszło tam do molestowania pracownic - potwierdzili przedstawiciele resortu(...)" czyżby to ten sam co był u nos?
 
Back
Do góry