• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Dobra zmiana

podatkowiec

Nowy użytkownik
Dołączył
23 Maj 2013
Posty
174
Punkty reakcji
0
Przez ostanie 8 lat nasza izba wykonywała zadania centralne czy to paliwówka, help desk czy też centrum strategiczne analizy ryzyka.
Pomijając celowość tych tworów to od nowego roku w ramach dobrej zmiany przybył nam dodatkowy zastępca dyrektora. Przez tak długi czas dotychczasowa kadra dawała radę, na dwa miesiące przed likwidacja izby trzeba było zasilić wyśmienitą kadrę kierowniczą dodatkowym fachowcem- dyrektorem Izby Celnej w Opolu. O czym to świadczy? O słabości obecnej kadry ? a może kryje się za tym coś innego????? aż strach pomyśleć hihihi
 
Idealnie pasuje:
daj-sie-troche-pomodlic-spierdalaj.jpg
 
Daremni i żałośni jesteście, wszyscy bez wyjątku ...wszyscy ci co do koryta pierwsi ryje przystawiacie. Ciebie podatkowiec nie wyłączając ...co ty sobie myślisz, że ludzie nie wiedzą , kto się pod tym nickiem kryje?? za bardzo aktywny tutaj jesteś..
30 lat w tej firmie pracuję i widziałem już wiele...nie jestem za PIS , ale mam nadzieję, że przyszedł czas na wszelkiej maści donosicieli, lizusów i ekspercików z bożej łaski...
p.s. komuś tu d...ę ściska podatkowiec?
 
Daremni i żałośni jesteście, wszyscy bez wyjątku ...wszyscy ci co do koryta pierwsi ryje przystawiacie. Ciebie podatkowiec nie wyłączając ...co ty sobie myślisz, że ludzie nie wiedzą , kto się pod tym nickiem kryje?? za bardzo aktywny tutaj jesteś..
30 lat w tej firmie pracuję i widziałem już wiele...nie jestem za PIS , ale mam nadzieję, że przyszedł czas na wszelkiej maści donosicieli, lizusów i ekspercików z bożej łaski...
p.s. komuś tu d...ę ściska podatkowiec?

Odpowiem Ci w kulturalny sposób.
Czy ktoś się domyśla kim jestem nie ma dla mnie żadnego znaczenia, na forum zawsze wyrażałem swoje zdanie i tyle w temacie.
Piszesz że pracujesz (myślałem ze służymy) już 30 lat, skoro tak to wydaje mi się ze powinieneś zdawać sobie sprawę z fakt, że przy każdej rewolucyjnej zmianie "wiernym ale miernym każdoczesnej władzy" nic złego się nie dzieje.
Na zakończenie taka prośba, chcesz polemizować to rób to kulturalnie.
Pomimo wszystko pozdrawiam.
 
Dzisiejszy komunikat opublikowany w intranecie:

Zmiana na stanowisku DIAS

Z upływem dnia 12 czerwca 2017 r. Minister Rozwoju i Finansów odwołał Panią Teresę Zejmę ze stanowiska Dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Katowicach.
Z dniem 13 czerwca 2017 r. Minister Rozwoju i Finansów powołał Panią Tatianę Pawlik na stanowisko Dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Katowicach.
 
Pytanie do zorientowanych czy leszek baby face killer poszedł do Zabrza bo jest tam niezbędny czy też się okazało że dłużej już nie idzie nabierać góry że jest urodzonym dochodzeniowcem?
 
Pi Ramidka

Tego nie wiem, ale ludzie z Zabrza już mają pampersy pełne.


O ?!

To wygląda na to, że w kluczowym punkcie, reformę da się odwrócić!
"Zorientowani", są! Nie tylko w Zabrzu, ale wiadomo - wszędzie - ale to
tylko okazja ...
 
Nie cat, tej reformy nie da się odwrócić. Może się tylko udać przywrócenie do munduru, oczywiście po podjęciu walki w sądach.
Trzymajmy więc kciuki, bo takie zbójectwo nie powinno było mieć miejsca i nie musiało się wydarzyć !
A nowy-stary kierownik z Zabrza pewnie ustąpił miejsca nowemu, który nadeszedł lub nadejdzie.
 
cat,

nasz główny problem to haniebne rozmundurowanie i wszystko co się z tym wiąże.
Ale co do reszty "reformy" i jej nowych twarzy to niebawem zobaczymy.
Nie wiem kolego/koleżanko cat jak Ty, ale ja nie żałuję tych naszych starych, których widać puszczają wolno.
 
cat,

nasz główny problem to haniebne rozmundurowanie i wszystko co się z tym wiąże.
Ale co do reszty "reformy" i jej nowych twarzy to niebawem zobaczymy.
Nie wiem kolego/koleżanko cat jak Ty, ale ja nie żałuję tych naszych starych, których widać puszczają wolno.


Ja, mam całkiem podobnie.
No, może z maleńką różnicą, że wspomniany problem traktuję odwrotnie.
Robię wszystko, by haniebne rozmundurowanie i wszystko co się z tym wiąże,
było jak największym problemem dla pomysłodawców i wykonawców, a nie nas
- jako ofiar.

ps
Ochraniający rozwój wypadków, zawsze jest mocno narażony na
wypadek w rozwoju, gdyż po powstrzymaniu powodzi, trzeba jeszcze
odnaleźć miejsce na jej ujście. O tym drugim większość zapomina ...
 
Wraca stare w ramach DOBREJ zmiany

Na skutek niezrozumiałej dla nikogo decyzji Min.Banasia z dniem jutrzejszym ma zostać odwołana ze stanowiska na którym była cztery miesiące Pani Dyrektor IAS w Katowicach. Ale najciekawsze w tym niezrozumiałym działaniu jest to, że na jej miejsce ma zostać powołany były dyrektor Izby Celnej w Katowicach. Był za PO i za PiS. Kto znajdzie logikę takiego działania? AMEN
 
Na skutek niezrozumiałej dla nikogo decyzji Min.Banasia z dniem jutrzejszym ma zostać odwołana ze stanowiska na którym była cztery miesiące Pani Dyrektor IAS w Katowicach. Ale najciekawsze w tym niezrozumiałym działaniu jest to, że na jej miejsce ma zostać powołany były dyrektor Izby Celnej w Katowicach. Był za PO i za PiS. Kto znajdzie logikę takiego działania? AMEN


Piszesz: "na skutek niezrozumiałej dla nikogo decyzji Min.Banasia", jak gdyby którakolwiek wcześniej
była zrozumiała. Wybacz, nie chodzi mi o "czepianie się", lecz tylko przypomnienie, iż antropomorfizacja
bywa złudna w wypadku polityków, a personifikacja wręcz niebezpieczna.
No i jeszcze dosyć istotny szczegół - wg mojej wiedzy (być może błędnej), powołany ma zostać
nie były dyrektor IC lecz zastępca dyrektora.
 
Ale najciekawsze w tym niezrozumiałym działaniu jest to, że na jej miejsce ma zostać powołany były dyrektor Izby Celnej w Katowicach. Był za PO i za PiS. Kto znajdzie logikę takiego działania? AMEN

Tak jak pisze cat, były zastępca dyrektora.
Przynajmniej jest kompetentny, a nie jakiś misiewicz z politycznego namaszczenia.
I za czasów pierwszej władzy PIS, pokonał rywali merytorycznie w konkursie. Dlatego został tylko zastępcą.
 
Ostatnia edycja:
Już oficjalnie ...

Komunikat kadrowy

Zmiana na stanowisku Dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Katowicach:

Z upływem dnia 30 listopada 2017 r. Minister Rozwoju i Finansów odwołał Panią Tatianę Pawlik ze stanowiska Dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Katowicach,
Z dniem 1 grudnia 2017 r. Minister Rozwoju i Finansów powołał Pana Mariusza Gojnego na stanowisko Dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Katowicach.
 
Z Panią Dyrektor nasze struktury na Śląsku miały dobry dialog, wierzę, że z nowym DIAS będzie również.
Gratulujemy i życzymy samych sukcesów nowemu DIAS.
 
Back
Do góry