• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nagrody z 3% ???

misiek22

Nowy użytkownik
Dołączył
10 Sierpień 2014
Posty
7
Punkty reakcji
0
Czy ktoś z Was słyszał jakieś wiadomości na temat "nagród" z 3% - chodzą takie słuchy, że przygotowana jest pula dla wszystkich f-szy bez względu nawet na ilość dni na L4 (nawet powyżej 60 dni) - niby taki bonus na koniec...Coś??Ktoś??
 
Ludzie na forum pisali że są podzielone, w BP również zostały w zeszłym tygodniu, co do osób na długim L4 to nie wiem.
* Chyba że pula z 3% nie była brana pod uwagę w podziale a jedynie za cele, nie interesuję się bo są ważniejsze sprawy niż to ;-/
 
Ostatnia edycja:
Tak oto nastał dzień 28 grudnia...przeciągali, obiecywali - nagrody dla WSZYSTKICH f-szy (jeżeli nie przekroczą magicznych 60 dni na L4) i co??Jak zawsze - zrobili w konia! Po co była ta szopka? Okłamywanie? Po co związkowcy przekonywali plebs, że ZAŁATWILIŚMY, UDAŁO SIĘ!!! Jak zwykle dla wybranych! Ja otrzymałem nagrodę, ale żal mi tych, którzy mieli nadzieję.. Jak to mówią? Nadzieja matką głupich..Szkoda, że dotknęło to ludzi, którzy L4 brali by zająć się ciężko chorym dzieckiem, czy współmałżonkiem po wypadku. BRAWO ZWIĄZKOWCY!! Pięknie kończy się ten rok...
 
Back
Do góry