• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Reforma KAS

No i oczywiście nocki na drodze, w kontekście polecenia "wzmożenia kontroli w ramach SENT". Powodzenia! Trochę "murzynów" wam ubyło cwaniaczki, jak teraz przekłamiecie statystykę? I co, jak się mafia dowie, że prawie nikt nie umie próbek pobrać, a jak nawet, to co dalej z tym zrobić, żeby się nie zmęczyć i na łikend do domu zjechać bez zbędnych ceregieli typu ujawnienie?!
 
No i oczywiście nocki na drodze, w kontekście polecenia "wzmożenia kontroli w ramach SENT". Powodzenia! Trochę "murzynów" wam ubyło cwaniaczki, jak teraz przekłamiecie statystykę? I co, jak się mafia dowie, że prawie nikt nie umie próbek pobrać, a jak nawet, to co dalej z tym zrobić, żeby się nie zmęczyć i na łikend do domu zjechać bez zbędnych ceregieli typu ujawnienie?!
Niech mi ktoś wytłumaczy (nie pisze o sobie) dlaczego facet z długoletnią praktyką na przejściu granicznym z przed akcesji , póżniej morskim przejściu granicznym , jeszcze póżniej w analizie ryzyka ląduje na asfalcie z eksperta na st. spec, , a ktoś kto ma nikłe pojęcie o kontroli , ryzyku, granicy (wierzyciel chyba ) na ekspercie w realizacji. To nie sabotaż ?
 
Niech mi ktoś wytłumaczy (nie pisze o sobie) dlaczego facet z długoletnią praktyką na przejściu granicznym z przed akcesji , póżniej morskim przejściu granicznym , jeszcze póżniej w analizie ryzyka ląduje na asfalcie z eksperta na st. spec, , a ktoś kto ma nikłe pojęcie o kontroli , ryzyku, granicy (wierzyciel chyba ) na ekspercie w realizacji. To nie sabotaż ?
dla jasności , wiem ,że piszę się sprzed
[h=1]sprzed[/h]dopuszczalne w grach
sprzed
przyimek łączący się w dopełniaczu z rzeczownikiem bądź wyrazami o jego funkcji, oznaczający tyle co: z miejsca znajdującego się przed czymś (np. sprzed szkoły), z okresu przed czasem określanym przez rzeczownik (np. sprzed wojny); * forma sprzede możliwa tylko w tradycyjnych połączeniach, typu "sprzede mnie", "sprzede drzwi"
 
Bmw

dla jasności , wiem ,że piszę się sprzed
[h=1]sprzed[/h]dopuszczalne w grach
sprzed
przyimek łączący się w dopełniaczu z rzeczownikiem bądź wyrazami o jego funkcji, oznaczający tyle co: z miejsca znajdującego się przed czymś (np. sprzed szkoły), z okresu przed czasem określanym przez rzeczownik (np. sprzed wojny); * forma sprzede możliwa tylko w tradycyjnych połączeniach, typu "sprzede mnie", "sprzede drzwi"
to najszybsza droga awansu,nie liczy się wiedzą,doświadczenie i pracowitość tylko wierność i miernoty,jeszcze "odwaga " spod segregatorów.
 
Ja też się do tych życzeń przyłączam! a najbardziej mi się spodobało hasło z dzisiejszej demonstracji w W-wie "Precz z kaczorem-dyktatorem!" :D Powinno się to ponaklejać na wszystkich urzędach w kraju! Popatrzcie co zrobili ze Służbą Celną! Co robią z Sądami! Pózniej wezmą się za resztę!
I proponuję by Ci którzy teraz ślepo wykonują wszystkie polecenia tych obecnych"aparatczyków PIS" bo inaczej ich nazwać nie można,popatrzyli trochę za siebie,bo niedługo mogą się zdziwić że już nie ma drogi powrotu...do honoru i godności ludzkiej!
 
Ja też się do tych życzeń przyłączam! a najbardziej mi się spodobało hasło z dzisiejszej demonstracji w W-wie "Precz z kaczorem-dyktatorem!" :D Powinno się to ponaklejać na wszystkich urzędach w kraju! ......(cut).

Tak się skojarzyło..

swinie-zdrajcy-gnidy-kaczynski-chodz-pawelku-nie-przeszkadzaj-panu-gdy-sie-modli.jpg
 
Ja też się do tych życzeń przyłączam! a najbardziej mi się spodobało hasło z dzisiejszej demonstracji w W-wie "Precz z kaczorem-dyktatorem!" :D Powinno się to ponaklejać na wszystkich urzędach w kraju! Popatrzcie co zrobili ze Służbą Celną! Co robią z Sądami! Pózniej wezmą się za resztę!
I proponuję by Ci którzy teraz ślepo wykonują wszystkie polecenia tych obecnych"aparatczyków PIS" bo inaczej ich nazwać nie można,popatrzyli trochę za siebie,bo niedługo mogą się zdziwić że już nie ma drogi powrotu...do honoru i godności ludzkiej!


ciśnie się parafraza:

nie protestowałem - gdy niszczyli sn

nie protestowałem - gdy wymiatali w policji

nie protestowałem - gdy w 14 miesięcy robili z kaprala pułkownika

nie protestowałem - gdy zawłaszczali sądy

gdy protestuję w swojej obronie - nie ma komu mi pomóc...

:(

nieważne, kto wygrywa wybory - ważne kto będzie liczył głosy
 
To może wreszcie zacznij protestować!! a nie licz głosów!;)

młody!!!

ochłoń!!!

to PARAFRAZA znanego powiedzenia, a nie moja wypowiedź o mojej sytuacji / postępowaniu

a ostatni wers to cytat - również powszechnie znany

zacznij czytać jakieś książki i poszerzać swoje horyzonty

ZANIM zaczniesz cokolwiek pisać i się kompromitować

litości!!!

o tempora! o mores!
 
Młody to możesz sobie powiedzieć swojemu synowi o ile go masz...od kilku lat czytam twoje wypowiedzi i komentarze...zawsze masz do wszystkich uwagi,pretensje,chamskie komentarze i traktujesz wszystkich z "góry"...a tak naprawdę ,myślę że jesteś zwykłym zakompleksionym człowieczkiem,który na tym forum z niewiadomych względów-a może z wiadomych-jest jeszcze tolerowany! Spadaj na drzewo!
 
Młody to możesz sobie powiedzieć swojemu synowi o ile go masz...od kilku lat czytam twoje wypowiedzi i komentarze...zawsze masz do wszystkich uwagi,pretensje,chamskie komentarze i traktujesz wszystkich z "góry"...a tak naprawdę ,myślę że jesteś zwykłym zakompleksionym człowieczkiem,który na tym forum z niewiadomych względów-a może z wiadomych-jest jeszcze tolerowany! Spadaj na drzewo!

:)

a prosiłem - ochłoń...

młody (na forum) a zaczyna od pouczania zamiast pouczenia się

szkoda, że tak późno stałeś się aktywny

wcześniej nie było powodów?

w 2008 nie?

przy gruszy? też nie?

emki?

nawet przy likwidacji sc też nic?

przy protestach?

spoko - wystarczy żebyś nie brużdził

use our knowledge
 
Ostatnia edycja:
W przeciwieństwie do ciebie ja robiłem co trzeba zamiast ograniczania się do "aktywności internetowej" i krytyki wszystkich. i nie pouczaj mnie ani innych którzy też mają tu prawo pisać co myślą bo za mały jesteś.dzięki takim jak ty zrobili z SC to co zrobili.i będę wdzięczny jak już zamilkniesz na ten temat.chyba że tez jesteś takim "aparatczykiem" dobrej zmiany!:cool:
 
W przeciwieństwie do ciebie ja robiłem co trzeba zamiast ograniczania się do "aktywności internetowej" i krytyki wszystkich. i nie pouczaj mnie ani innych którzy też mają tu prawo pisać co myślą bo za mały jesteś.dzięki takim jak ty zrobili z SC to co zrobili.i będę wdzięczny jak już zamilkniesz na ten temat.chyba że tez jesteś takim "aparatczykiem" dobrej zmiany!:cool:


Na jakiej podstawie śmiesz twierdzić, że @bolo1999 będąc aktywnym na Forum,
nie robił "tego, co trzeba" ???
Twoje prostackie słowa, są właśnie świadectwem zakompleksionego, dziecięcego prymitywizmu,
a powyższy zarzut wobec niego, to już zwykłe chamstwo.
Masz prawo tu się wyrażać - jak każdy, ale nie masz prawa w podobny sposób określać
stałych, wypróbowanych użytkowników, zwłaszcza za pomocą "zawsze" i "wszystkich",
gdy samemu dotąd skreśliłeś ledwie parę słów!
Nieciekawie zacząłeś tu swoją karierę forumowicza ...

ps
Bycie "młodym" w sensie stażu na Forum, to nie tylko kwestia czasu "ujawnienia się"
i swoich "poglądów" innym użytkownikom. To przede wszystkim sprawa dania się poznać,
czyli umożliwienie spojrzenia na wyrażane poglądy z perspektywy.

Sam widzę, że @bolo1999 często wyraża się w sposób "ostry" i zdecydowanie skrajny,
w dodatku całkowicie nie pasujący do mojej własnej mentalności, ale to właśnie on
mimo osobistej nieznajomości jest pierwszym, któremu mogę zaufać.
 
Twierdzę tak kolego cat,na podstawie tego co bolo pisze od wielu lat i jak zwraca się do ludzi! nienawidzę chamstwa i nie pozwolę by ktoś kto nie ma o mnie bladego pojęcia w chamski sposób mnie traktował i pouczał! ciekawe gdzie on był przez te wszystkie lata i protesty poza pyskówkami na forum!
Sorry ale nie mam zamiaru się takimi osobami denerwować więcej i lepiej by zajęły się czymś pożytecznym a nie tylko nieustanną krytyką innych!
I jeszcze jedno cat,bolo i inni "bardzo starzy" ! Byłem tu już dużo wcześniej niż wam się wydaje! ale nie będę się przed wami tłumaczył co,dlaczego i z jakiego powodu-może trzeba czasem pomyśleć zanim się kogoś zacznie oceniać!
 
W przeciwieństwie do ciebie ja robiłem co trzeba zamiast ograniczania się do "aktywności internetowej" i krytyki wszystkich. i nie pouczaj mnie ani innych którzy też mają tu prawo pisać co myślą bo za mały jesteś.dzięki takim jak ty zrobili z SC to co zrobili.i będę wdzięczny jak już zamilkniesz na ten temat.chyba że tez jesteś takim "aparatczykiem" dobrej zmiany!:cool:

na jakiej podstawie twierdzisz, że ograniczałem się do "aktywności internetowe"?

nowy prorok?

czy nawiedzony z objawieniem?

mają prawo pisać - oczywiście, ale jakim prawem mi odbierasz takie prawo?

pomyśl

i nie obarczaj mnie odpowiedzialnością za likwidację SC

to jeśli nie omam to choroba

a merytorycznie do mojego wpisu?

zero?

rozumiem - brak argumentów i atak

obarczenie mnie winą za wszystko

to, że niezasłużenie, bez dowodów i poszlak to szczegół nie?

szkoda mi nawet czasu na polemiki z TAK myślącym człowiekiem

czym zasłużyłem sobie na obarczenie mnie odpowiedzialnością za likwidację SC?

nie dostrzegasz w tym niczego niestosownego?

to, że jestem wyrazisty, asertywny - zgoda

obce jest mi obłudne spijanie z dzióbków, uśmiechanie się w oczy i obgadywanie za plecami, mierzi mnie niemęska miękkość i rurki, nazywanie rzeczy i czynów inaczej, niż na to zasługują - i muszę z tym żyć

ty musisz żyć niestety ze mną na forum - albo beze mnie - ale wtedy poza forum

takie jest życie

dla miękkiej faji to chamstwo, dla normalnych facetów - szczerość, prostolinijność, wierność poglądom i zasadom, honor

co do twoich wypowiedzi o moim rzekomym chamstwie - nie zniżę się do twojego poziomu i nie odpowiem podobnymi obelgami

zainteresowanych odsyłam do przejrzenia tysięcy moich postów - pełnych napastliwych inwektyw i obrzydliwych epitetów, ociekających agresją :)

twoich postów jest tak mało i jesteś tak świeżym userem, że trudno cokolwiek o tobie powiedzieć

a to że sugerujesz, że byłeś na tym forum wcześniej pod innym nick'em - to co - zbanowano cię? chcesz odciąć się od przeszłości i starych postów? zmienić tożsamość?

nie wiem, ale ja w takiej sytuacji, gdybym nie miał nic do ukrycia ze swojej poprzedniej obecności na forum - napisałbym - cześć, tu sławomir, wcześniej byłem tu jako bolo1999 ale zapomniałem hasła czy co tam

historia postów wiele mówi o userze
 
Ostatnia edycja:
I jeszcze jedno cat,bolo i inni "bardzo starzy" ! Byłem tu już dużo wcześniej niż wam się wydaje! ale nie będę się przed wami tłumaczył co,dlaczego i z jakiego powodu-może trzeba czasem pomyśleć zanim się kogoś zacznie oceniać!



czego przede wszystkim tobie życzę - zostałem zaatakowany przez ciebie po moim poście prezentującym parafrazę
 
Daj już spokój człowieku bo nie mam ochoty więcej z tobą gadać. Odnoszę wrażenie że jesteś tu tylko po to by odwracać uwagę od istotnych rzeczy,co inni wyrażają i obracasz wszystko przeciw piszącym. I to nie ja ciebie zaatakowałem tylko ty wtrącasz swoje "trzy grosze" nie tam gdzie trzeba.może zajmij się wreszcie czymś co pokaże jaki to naprawdę jesteś "wielki". Mogłeś się dawno wykazać za Pana K i teraz za Pana B.i jego przydupasów.tam skieruj swoje uwagi i przede wszystkim jakieś czyny. ciekawe czemu tego nie robisz tutaj...strach?? lepiej gnoić swoich no nie? znam już takich u siebie.
bez odbioru.
 
Daj już spokój człowieku bo nie mam ochoty więcej z tobą gadać. Odnoszę wrażenie że jesteś tu tylko po to by odwracać uwagę od istotnych rzeczy,co inni wyrażają i obracasz wszystko przeciw piszącym. I to nie ja ciebie zaatakowałem tylko ty wtrącasz swoje "trzy grosze" nie tam gdzie trzeba.może zajmij się wreszcie czymś co pokaże jaki to naprawdę jesteś "wielki". Mogłeś się dawno wykazać za Pana K i teraz za Pana B.i jego przydupasów.tam skieruj swoje uwagi i przede wszystkim jakieś czyny. ciekawe czemu tego nie robisz tutaj...strach?? lepiej gnoić swoich no nie? znam już takich u siebie.
bez odbioru.

czego przede wszystkim tobie życzę - zostałem zaatakowany przez ciebie po moim poście prezentującym parafrazę

zwróć uwagę, od czego to się zaczęło - moja parafraza i twoja napaść

a teraz jeszcze robisz ze mnie V kolumnę mf'u - aktywną za JK i MB

jedziesz po bandzie

skończ z dobrymi radami - zachowaj je dla potomków

nie po to jest ten wątek, żebyś snuł swoje teorie spiskowe - bo merytorycznie to znowu zero

nie będę już ciągnął tej wymiany zdań bo to gadał dziad do obrazu :)

ps. strach? to chyba piszesz o sobie - boisz się ujawnić swój stary nick?
musiałeś tu nawywijać hm...
 
Ostatnia edycja:
Daj już spokój człowieku bo nie mam ochoty więcej z tobą gadać. Odnoszę wrażenie że jesteś tu tylko po to by odwracać uwagę od istotnych rzeczy,co inni wyrażają i obracasz wszystko przeciw piszącym. I to nie ja ciebie zaatakowałem tylko ty wtrącasz swoje "trzy grosze" nie tam gdzie trzeba.może zajmij się wreszcie czymś co pokaże jaki to naprawdę jesteś "wielki". Mogłeś się dawno wykazać za Pana K i teraz za Pana B.i jego przydupasów.tam skieruj swoje uwagi i przede wszystkim jakieś czyny. ciekawe czemu tego nie robisz tutaj...strach?? lepiej gnoić swoich no nie? znam już takich u siebie.
bez odbioru.

czapkę ściągnij z kudłów. później pod studnię i niech cię ktoś poszoruje jakimś wiechciem. jak przestaniesz waniać to się zobaczy, do jakiej roboty się nadajesz :D.
 
Back
Do góry