• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Reforma KAS

W temacie zmian ale personalnych, wczoraj odwołano czterech DIAS-ów. Ktoś zna szczegóły?

Murzyn zrobił swoje, Murzyn może odejść.
Brudna robota z wywaleniem ludzi wykonana, teraz czas na marmury. Po co mają drażnić ludzi swoim widokiem? Taktyka pewnie będzie taka sama, jak z byłym dyrektorem IC Olsztyn Robertem T.
Krzywdy mieć nie będą.
 
Murzyn zrobił swoje, Murzyn może odejść.
Brudna robota z wywaleniem ludzi wykonana, teraz czas na marmury. Po co mają drażnić ludzi swoim widokiem? Taktyka pewnie będzie taka sama, jak z byłym dyrektorem IC Olsztyn Robertem T.
Krzywdy mieć nie będą.

Dyrektorzy lecą...ale na Węgry :)
 
W Łodzi też zmiana.
Stary DIAS podobno o szczebelek w dół a na jego miejsce... ( za Dziennikiem Łódzkim )

Arkadiusz Paluszkiewicz ze Zduńskiej Woli zastąpił Marka Kołacińskiego na stanowisku dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Łodzi. Arkadiusz Paluszkiewicz ze Zduńskiej Woli zastąpił Marka Kołacińskiego na stanowisku dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Łodzi. Marek Kołaciński pełnił tę funkcję od 9 grudnia 2015 roku. Arkadiusz Paluszkiewicz jest zduńskowolaninem. Ma wykształcenie prawnicze. Prawo ukończył na Uniwersytecie Łódzkim. Przez blisko 20 lat pracował w Urzędzie Kontroli Skarbowej, a w ostatnich latach był prezesem spółki z branży budowlanej oraz dyrektorem zarządzającym w firmie Tubądzin Menagment Group. reklama loading... Od 29 stycznia 2016 roku był prezesem Towarzystwa Budownictwa Społecznego„Złotnicki”, czyli miejskiej spółki w Zduńskiej Woli. Został odwołany w październiku 2016 roku. Jak informował wówczas zduńskowolski magistrat, odwołanie Paluszkiewicza nastąpiło w związku z łączeniem funkcji w miejskiej spółce z prowadzeniem własnej działalności gospodarczej oraz braku efektów w realizacji budowy lokali komunalnych w Zduńskiej Woli. W pierwszym oświadczeniu majątkowym, złożonym 29 marca 2016 roku, prezes TBS wpisał, że prowadzi działalność gospodarczą w postaci spółki cywilnej. Według Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej, firma Arkadiusza Paluszkiewicza została wykreślona z rejestru 5 kwietnia 2016 roku. Istniała od sierpnia 2015 roku.

Czytaj więcej: http://www.dzienniklodzki.pl/strefa...arbowej-w-lodzi-ma-nowego-dyrektora,12174546/
 
IAS w Rzeszowie to chyba jedyna Izba w Polsce, na czele której stanął Celnik. Celnik również jako jeden z zastępców DIAS i Celnik - Naczelnik UCS; 5 z 6 zastępców NUCS też Celnicy. Mnie to cieszy. Choć nie wiem, czy słusznie :)
 
Ostatnia edycja:
Wiemy, ile osób straciło pracę w nowej skarbówce. Z państwowej KAS wyrzucono głównie emerytów
http://wyborcza.pl/7,155284,2195667...cilo-prace-w-skarbowce-wyrzucano-glownie.html
Nie wiem na ile dokładne są informacje wyborczej. Z danych przedstawionych przez gazetę i po przeprowadzeniu kilku obliczeń wynika, że 40,7% to osoby, które nie dostały propozycji na zasadzie: nie bo nie. W całej Polsce 1086 osób nie otrzymało propozycji nie będąc emerytami i nie podlegając art. 144. ustawy o KAS. I ostatnie pytanie, na które na razie nie mam odpowiedzi, ile osób z 1086 to byli funkcjonariusze i pracownicy Izb Celnych, i ilu z nich to członkowie ZZ Celnicy .pl.
 
Nie wiem na ile dokładne są informacje wyborczej. Z danych przedstawionych przez gazetę i po przeprowadzeniu kilku obliczeń wynika, że 40,7% to osoby, które nie dostały propozycji na zasadzie: nie bo nie. W całej Polsce 1086 osób nie otrzymało propozycji nie będąc emerytami i nie podlegając art. 144. ustawy o KAS. I ostatnie pytanie, na które na razie nie mam odpowiedzi, ile osób z 1086 to byli funkcjonariusze i pracownicy Izb Celnych, i ilu z nich to członkowie ZZ Celnicy .pl.

Nie podpadam pod żadne z kryteriów, do tego mam wykształcenie preferowane w służbie, zero przeciwwskazań i wsxzystkie chyba możliwe przeszkolenia i uprawnienia. I na zieloną...
Aha, żeby było śmieszniej, to jako jeden z nielicznych, wierzyłem w "dobrą zmianę". Może to jest właśnie podejrzane, bo wszyscy niemal wokoło plują na PiS? To taka stalinowska metoda, najpierw wyciąć swoich?
 
Ludzie a czym wy sie podniecacie, co za różnica kto jest jakimś dyrektorem jak i tak ich nie znamy. A niech se będzie jakiś iksiński lub inny kowalski. Mnie to lata.
 
Nie podpadam pod żadne z kryteriów, do tego mam wykształcenie preferowane w służbie, zero przeciwwskazań i wsxzystkie chyba możliwe przeszkolenia i uprawnienia. I na zieloną...
Aha, żeby było śmieszniej, to jako jeden z nielicznych, wierzyłem w "dobrą zmianę". Może to jest właśnie podejrzane, bo wszyscy niemal wokoło plują na PiS? To taka stalinowska metoda, najpierw wyciąć swoich?
Coś w tym jest..., ja nie tylko wierzyłem w „dobrą zmianę’’, ale i na nią w pełni świadomie głosowałem i nie chodziło mi tu wcale o obiecane dla nas mundurowe emerytury. Co do tzw. propozycji, to tak jak tu już wcześniej napisałem, otrzymałem. Ale po 27 latach kontroler skarbowy, to nawet mimo wywalonego w kosmos mnożnika żadna propozycja.
 
Back
Do góry