• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Reforma KAS

Emerytur nie dadzą, dużą część ucywilnią, obniżą wynagrodzenie, przeniosą do innego miasta, ale pamiętajmy, że i tak są to "ludzkie pany" bo być może propozycję pracy złożą. Taką mamy rzeczywistość...

Za rok no może dwa...
firma.jpg
 
[FONT="]korzystając z możliwości wskazanej przez Pana Min. Mariana Banasia w zakresie uruchomienia specjalnie dedykowanej skrzynki mailowej gdzie można zadawać pytania związane z reformą KAS – wyślij pytanie , fajnie byłoby jeszcze co donieść na swojego DIC, który zmienił się pewnie ostatnio ze trzy razy , no i kolegów, najlepiej jaki to oni nepotyzmy z DIC uprawiają i kolesiostwo, co zgodne ze wskazówkami pana Sławka , tylko tyle nam proponuje , ten dzielny związkowiec za 15 zł. miesięcznej składki i nasze poparcie :)[/FONT][/COLOR][/QUOTE]

[B][COLOR="#B22222"]Zbieraj punkty
[/B]

zbieraj-punkty-za-podpierdalanie-w-pracy-tabelka-rozpiska-lista-bonusy.jpg

Tutaj też są punktujący -> http://www.skarbowcy.pl/blaster/forum/viewtopic.php?p=153684&sid=f44e01df4976fb303d65c4dbe423907f#p153684
 
Ostatnia edycja:
Daj sobie już siana podinspektorze.
Przyzwyczaiłeś się zbytnio, że możesz narobić na środku izby (tej przez wielkie I - także),
i zawsze znalazł się ktoś usłużny z długim jęzorem, byś nawet papieru nie używał.
Litości nie miałeś wobec ludzkich tragedii, a teraz chcesz obrzydzić Prawdę, nazywając "donosem"?!
Haloo ... obudź się! Nie będzie kolejnego nowego autka do rozbicia przez żonę, a służbowego teraz nikt
nie rozliczy za ciebie (o ile jeszcze będziesz mógł go użyć).

ps
Do Oli
- chyba teraz brać już nie da rady, ale zapewne jeszcze popróbuje dawać ...

Cat , nie będę się przemęczał i zacytuje Grupę rezerwy "Cat, Przyjacielu. Jeżeli szef dotrzyma słowa i doceni dobrych, uczciwych fachowców to powinieneś zostać nie tylko funkcjonariuszem, ale komandorem nadzorującym wszystkie jednostki pływające. Daleko masz do wybrzeża? A na poważnie, szacunek za podejście do życia i dystans do siebie.
Bujać to my panowie szlachta!"
 
Od dzisiaj jestem na tym forum. Uciekłam że skarbowców po tym jak kilka razy usunęli mi posty, krytykujące administratorów za to, że zamiast zajmować się naszymi problemami wciąż zamieszczają artykuły z mocnym podtekstem politycznym.
 
Cat , nie będę się przemęczał i zacytuje Grupę rezerwy "Cat, Przyjacielu. Jeżeli szef dotrzyma słowa i doceni dobrych, uczciwych fachowców to powinieneś zostać nie tylko funkcjonariuszem, ale komandorem nadzorującym wszystkie jednostki pływające. Daleko masz do wybrzeża? A na poważnie, szacunek za podejście do życia i dystans do siebie.
Bujać to my panowie szlachta!"

Nieładnie Stefaanie, wykorzystałeś treść mojego postu, wbrew intencjom i bez zgody autora. Spróbuj sam odpowiedzieć Cat'owi. Myślę że ta awersja do wysiłku inelektualnego w tym przypadku może być uzasadniona tzw. brakiem perspektyw.
 
Nieładnie Stefaanie, wykorzystałeś treść mojego postu, wbrew intencjom i bez zgody autora. Spróbuj sam odpowiedzieć Cat'owi. Myślę że ta awersja do wysiłku inelektualnego w tym przypadku może być uzasadniona tzw. brakiem perspektyw.
nie przesadzaj proszę , Twój komentarz wydał się mi po prostu idealny do sytuacji , ot i tyle... żadno nadużycie , powołałem się na Ciebie , tzn na Twój post , i nic nie ukradłem. Co do perspektyw , to lepiej zdecydowanie w IAS , niż męczenie się w UCS z takim np. catem. Pozdrawiam serdecznie i powodzenia życzę po 1 marca 2017 r.
 
nie przesadzaj proszę , Twój komentarz wydał się mi po prostu idealny do sytuacji , ot i tyle... żadno nadużycie , powołałem się na Ciebie , tzn na Twój post , i nic nie ukradłem. Co do perspektyw , to lepiej zdecydowanie w IAS , niż męczenie się w UCS z takim np. catem. Pozdrawiam serdecznie i powodzenia życzę po 1 marca 2017 r.


Czyli twój wyjątkowy pech już się zaczął ...
 
nie przesadzaj proszę , Twój komentarz wydał się mi po prostu idealny do sytuacji , ot i tyle... żadno nadużycie , powołałem się na Ciebie , tzn na Twój post , i nic nie ukradłem. Co do perspektyw , to lepiej zdecydowanie w IAS , niż męczenie się w UCS z takim np. catem. Pozdrawiam serdecznie i powodzenia życzę po 1 marca 2017 r.

bez żalu z mojej strony
 
Od dzisiaj jestem na tym forum. Uciekłam że skarbowców po tym jak kilka razy usunęli mi posty, krytykujące administratorów za to, że zamiast zajmować się naszymi problemami wciąż zamieszczają artykuły z mocnym podtekstem politycznym.
I tak dziwne, że Cię nie zbanowali. Zwracać uwagę bogom tamtego forum??? To nieetyczne, a na pewno nie etosowe...
 
Ostatnia edycja:
I tak dziwne, że Cię nie zbanowali. Zwracać uwagę bogom tamtego forum??? To nieetyczne, a na pewno nie etosowe...
Witaj Rudaiks47 ;) Nie wiem czy i z tego forum będziesz zadowolona, ale mam nadzieję, że gdy moi koledzy odnajdą się w KASowej rzeczywistości to przestaniesz być niewidzialna... nie zniechęcaj się:D etosowy... tfu.. NIEetosowy, przeprowadź koleżankę przez to jeszcze CELNE towarzystwo bo ja?... Ty wiesz:eek:
 
"Wszyscy znamy kogoś, kto nas wk*rwia samą mordą."
 
Ostatnia edycja:
Proponuje akcję niepotrzebnego funkcjonariusza celnego. Każdy ucywilniony fc powinien wysłać zużyty sort banasiowi, niech robi z tym co chce.

Nie kolego
Każdy ucywilniony fc powinien chodzić w mundurze nawet po obdarciu go z niego żeby kłóć w oczy sweterkowców.
Kto będzie wytrwały wróci kiedyś do munduru (pod warunkiem że go chce nosić)
 
Proponuje akcję niepotrzebnego funkcjonariusza celnego. Każdy ucywilniony fc powinien wysłać zużyty sort banasiowi, niech robi z tym co chce.

To ja zaproponuje, żeby każdy funkcjonariusz, który otrzyma propozycję pracy w związku ze stanem faktycznym i prawnym powstałym z chwilą otwarcia koperty z tzw. "propozycją", natychmiast zwrócił się do DIASa o skuteczne i prawidłowe formalnie zakończenie okresu służby poprzez: wydanie decyzji o zwolnieniu ze służby, wydanie świadectwa służby i wypłatę odprawy. W uzasadnieniu wystarczy powołać się na szacunek do prawa, poczucie sprawiedliwości i uczciwość wobec człowieka. Może wystarczy, a jak nie to będzie bezczynność organu.
 
Ostatnia edycja:
Nie kolego
Każdy ucywilniony fc powinien chodzić w mundurze nawet po obdarciu go z niego żeby kłóć w oczy sweterkowców.
Kto będzie wytrwały wróci kiedyś do munduru (pod warunkiem że go chce nosić)


I owszem.
ZWŁASZCZA, że z mocy ustawy KAŻDY funkcjonariusz SC staje się funkcjonariuszem SCS, a przepisy wprowadzające zawierają sporo błędów, poddając w wątpliwość prawidłowość przeprowadzenia obecnego procesu "ucywilnienia" (ważne: FUNKCJONARIUSZY - NIE samej SŁUŻBY) !!
 
Dokładnie tak zrobię. Nie może tak być, że ktoś strzeli palcami i spada ze mnie mundur! Dotyczy postu "Grupa rezerwy "
 
Ostatnia edycja:
Back
Do góry