• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Reforma KAS

Nie bardzo rozumiem tego naboru. Przecież w urzędzie i izbie, w komórkach ucywilnionych siedzi wielu funkcjonariuszy wykonując czynności cywila. Wystarczy tylko przesunąć tych funkcjonariuszy na granicę i po ptakach :)
W sumie można było zrobić to już dawno.

To prawda:) Po co to całe zamieszanie z tym naborem?! Dodatkowo kupa funków z GRK do wzięcia. I kto zrozumie o co chodzi władzy???? Błędne koło toczy się i toczy, a nam mydli się oczy. O nawet rym wyszedł :)
 
widzicie tylko czubek swego nosa. Jest to szansa powrotu do munduru ucywilnionych, którzy czasem wiele lat spędzili na granicy.
 
W 2004 i 2005 roku dużo funkcjonariuszy zostało alokowanych z południa i zachodu na wsch do IC granicznych, tam też pełnili służbę przeważnie na pasie, po kilku latach wracali do swoich macierzystych jednostek ale już na stanowiska które nie są objęte emkami. Nie wszyscy oni mają mają uzbierane 5 lat na pasie żeby otrzymać emkę z systemu zaopatrzeniowego. Czy nie byłoby sprawiedliwe umożliwienie tym funkcjonariuszom przeniesienie z IC wewnętrznych do IC granicznych na pas i dosłużenie brakujących im miesięcy do otrzymania emki? Oczywiście jeśli by tego chcieli. To pytanie do Z.Z.
 
Dzwońcie do izb wschodnich bo chyba wszędzie tu przyjmują ucywilnionych
Wymagania
-nienaganny przebieg słuzby
-pelna dyspozycyjnosc
-brak przeciwskazan zdrowotnych
Przyjmują na specjaliste i starszego
Zastrzezenie jest ze może byc wiecej etatów niz podano.
Termin wazne do 01.12.2017 trzeba złozyc formularz aplikacyjny lub pocztą (data stempla)
Rok doswiadczenia w oddziale lub WZP
Nie pisze że z innych Izb nie mozna.

Już raz przeżyłem alokację na wschód- na zasadzie "albo jedziesz albo cię zwolnimy"
Jeżeli postąpię tak jak powyżej napisałeś to będę mia alokację na własne życzenie.
A może w ten sposób alokują bez kosztowo ludzi na wschód??????????????????
 
Proponuję porozumieć się z pracownikami dawnego US i UKS i wspólnie rozpoznać sytuację.
 
Ostatnia edycja:
W Katowicach Wraca stare i bez logicznego uzasadnienia

Patrz Katowice.
Czytaj nawet jeśli nie rozumiesz logicznie nieuzasadnionej decyzji Min. Banasia. AMEN
 
Ostatnia edycja:
praktyka o rodowodzie bolszewickim zakłada wyśmianie teorii spiskowej, w której to niedorżnięte(?) koterie, starannie wyselekcjonowane przez intrygi grup i grupek szarpiących postaw sukna w swoją stronę, biorą co się da.

przecież miało być tak, że wszelacy decydenci są czyści jak łza. także ich kumowie, pociotki, wstępni, zstępni i sympatycy, nie mówiąc o niedawno napiętnowanej agenturze. aparat reżyserski już zdemontowany, scenariusze zniszczone, a tu taki kwiatek. przecież jak trza było, to "ruki pa szwam", czyli mordy w kubeł.

jakby ktoś nie był zanadto dociekliwy, to przypomnę chociażby rozdysponowanie kasy z uchwały modernizacyjnej około 2010 r. pod klucz stanowisk, których jeszcze nie było w porządku prawnym czeciej erpe. ale to wcale towarzyszom nie przeszkadzało.

czy nie przeszkadza nadal?
 
Fundacja Skarbowości bombarduje nasze służbowe skrzynki email co raz to nowymi prośbami,akcjami,pismami.Prawdę mówiąc mam tego dość! Może nasze fundacje Telonarius i św.Mateusza też powinny w ten sposób zawalczyć o uwagę?
 
"JEST JAK BYŁO" coś w tym jest

uwierz że nie przeszkadza.. jeszcze bardziej nawet pierś wypinają i w awanse obrastają, jakby POprzedniego POkresu obojętności wobec przemytu nie było. o aneksji jakichkolwiek nagród nie wspominając :mad:

praktyka o rodowodzie bolszewickim zakłada wyśmianie teorii spiskowej, w której to niedorżnięte(?) koterie, starannie wyselekcjonowane przez intrygi grup i grupek szarpiących postaw sukna w swoją stronę, biorą co się da.

przecież miało być tak, że wszelacy decydenci są czyści jak łza. także ich kumowie, pociotki, wstępni, zstępni i sympatycy, nie mówiąc o niedawno napiętnowanej agenturze. aparat reżyserski już zdemontowany, scenariusze zniszczone, a tu taki kwiatek. przecież jak trza było, to "ruki pa szwam", czyli mordy w kubeł.

jakby ktoś nie był zanadto dociekliwy, to przypomnę chociażby rozdysponowanie kasy z uchwały modernizacyjnej około 2010 r. pod klucz stanowisk, których jeszcze nie było w porządku prawnym czeciej erpe. ale to wcale towarzyszom nie przeszkadzało.

czy nie przeszkadza nadal?
 
Fundacja Skarbowości bombarduje nasze służbowe skrzynki email co raz to nowymi prośbami,akcjami,pismami.Prawdę mówiąc mam tego dość! Może nasze fundacje Telonarius i św.Mateusza też powinny w ten sposób zawalczyć o uwagę?

Nie czytam takich emaili, jak widzę w tytule fundację skarbowości lub email zaczynający się od słów drodzy skarbowcy to od razu wysyłam go w kosmos, no bo niby czemu mam otwierać wiadomości które nie są do mnie adresowane. Skarbowcem nie jestem więc chyba ktoś pomylił adresy i tyle.
 
Nie czytam takich emaili, jak widzę w tytule fundację skarbowości lub email zaczynający się od słów drodzy skarbowcy to od razu wysyłam go w kosmos, no bo niby czemu mam otwierać wiadomości które nie są do mnie adresowane. Skarbowcem nie jestem więc chyba ktoś pomylił adresy i tyle.


tu muszę zgodzić się ze stefanem

mam to samo

jestem celnikiem, funkcjonariuszem celno-skarbowym a nie skarbowcem
 
Ostatnia edycja:
Back
Do góry