• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Reforma KAS

Trollu.....jak widać twój staż na forum to rok 2017 ? To mam pytanie chlopaku trollu czy jak cię zwać.....A gdzie byleś w 2016 tym ?! Pamiętasz czerwiec ubieglego roku ?! Słabo to może ci się zrobić jak wywalą cię poza układ bo jak mniemam jesteś i byleś od zawsze skarbusem - czytaj sweterkiem a zatem nie strofuj ludzi, ktorzy od zawsze byli w mundurach Służby Celnej. Nie kumasz?! To powtórzę to jest NASZE FORUM a nie sweterkowe a więc wypierdaty na skarbowe.....
ja ma dłuższy staż od chłopaka , niemniej jednak uważam Bolla i Ciebie komuchu, za zakały tego forum. Pokory więcej celni bohaterzy:)
 
Tak się składa Drogi Standby 2, że jestem celnikiem od 2000 r, a mój staż na forum chyba w tej sytuacji nie ma znaczenia i jest moją osobistą sprawą. Wyraziłem swój pogląd bo mam do tego takie samo prawo jak Ty więc mnie nie atakuj. Pozdrawiam :)

no to wyobraź sobie, że ja od 1991
 
ja ma dłuższy staż od chłopaka , niemniej jednak uważam Bolla i Ciebie komuchu, za zakały tego forum. Pokory więcej celni bohaterzy:)

Do prawdy?! A znasz mnie? Bo ja ciebie nie znam a szermujesz określeniami jakbyśmy się znali. Nie przypominam sobie, żebym miał wątpliwą możliwość poznania ciebie. Piszę przez male C
 
Do prawdy?! A znasz mnie? Bo ja ciebie nie znam a szermujesz określeniami jakbyśmy się znali. Nie przypominam sobie, żebym miał wątpliwą możliwość poznania ciebie. Piszę przez male C
Nie znam Ciebie i znać nie chcę , Twoje głupawe posty tak Ciebie określają , i uważam ,że robisz tu spory szkody całemu środowisku , milczenie złotem facet. Weż to na klate i przestań płakać , nie dasz rady w tej biedronce w takim stanie.
 
Nie znam Ciebie i znać nie chcę , Twoje głupawe posty tak Ciebie określają , i uważam ,że robisz tu spory szkody całemu środowisku , milczenie złotem facet. Weż to na klate i przestań płakać , nie dasz rady w tej biedronce w takim stanie.

Chłopcze to ty nie dasz rady w tym sweterku. zapocisz się w lipcu....a już jest gorąco......Wyobraź sobie, że ja jestem już prawie na emce a ty?! A ty ujadaj jak kundel na lańcuchu....hauhauuuuuuu.......
 
Chłopcze to ty nie dasz rady w tym sweterku. zapocisz się w lipcu....a już jest gorąco......Wyobraź sobie, że ja jestem już prawie na emce a ty?! A ty ujadaj jak kundel na lańcuchu....hauhauuuuuuu.......
miszcz !!!!! "Nie karmie trolla, napisz do bolla" , pocieszy na pewno :)
 
Chłopaki wyluzujcie trochę bo naprawdę aż przykro czytać te wszystkie złośliwości i docinki.
To rzutuje na całe NASZE środowisko :mad:
 
no to wyobraź sobie, że ja od 1991


Znasz zapewne legendę o Śpiących Rycerzach.
A czy wiesz, dlaczego to legenda ? I tak napiszę -
Bo ci, co przespali większość wydarzeń i dziejów, nie byliby w stanie nikomu pomóc,
sami gubiąc się całkowicie w nieznanej sobie - przespanej - rzeczywistości.

Sporo jest takich przykładów na Forum, bez względu więc na ich wcześniejszy stan;
głębokiego snu, letargu bądź narkozy - Na Śpiących Rycerzy nie warto zwracać uwagi.
Zatem ignoruj, a znikną prędzej czy później ...
;)
 
Ostatnia edycja:
służba i bez ciebie da radę podobnie jak i bez kierownikow i naczelnikow......boi każdy wie co ma robić a ci , ktorzy myślą, że bez nich świat się zawali są w błędzie.....
 
Znasz zapewne legendę o Śpiących Rycerzach.
A czy wiesz, dlaczego to legenda ? I tak napiszę -
Bo ci, co przespali większość wydarzeń i dziejów, nie byliby w stanie nikomu pomóc,
sami gubiąc się całkowicie w nieznanej sobie - przespanej - rzeczywistości.

Sporo jest takich przykładów na Forum, bez względu więc na ich wcześniejszy stan;
głębokiego snu, letargu bądź narkozy - Na Śpiących Rycerzy nie warto zwracać uwagi ...
;)
standby2 na pewno nie śpi, to walczący rycerz , don Kichot z nad Wisły :)) Cat , tak jak MF chciał , tak ma (porównaj druk sejmowy nr 33, z tym co się z nim zrobiło, ale wg mnie to najsprawiedliwsze rozwiązanie , lepiej chyba nie można było . A związki , raczej obydwa ostatnio tylko przeszkadzają , żadna walka ...., może tylko o swoich bez umiaru .
 
standby2 na pewno nie śpi, to walczący rycerz , don Kichot z nad Wisły :)) Cat , tak jak MF chciał , tak ma (porównaj druk sejmowy nr 33, z tym co się z nim zrobiło, ale wg mnie to najsprawiedliwsze rozwiązanie , lepiej chyba nie można było . A związki , raczej obydwa ostatnio tylko przeszkadzają , żadna walka ...., może tylko o swoich bez umiaru .

człowieku pomijam błędy językowe bo :po pierwsze pisze się znad a po drugie coś bełkoczesz....nawalileś się no to ok - normalka w weekend ale nie pisz niczego.
 
Back
Do góry