• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Reforma KAS

Witam... Panowie!... Panowie!... Dajcie sobie... buziaka i po... sprawie!... hehehe pozdrawiam :cool:
 
Ostatnia edycja:
Takim prawem ze nie podoba mi się to że przyklejasz łatkę wszystkim celnikom jako zadzierajacym nosa prostaczkom zachowując się w ten sposób.

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka


to już posuwasz się do kłamstw

życie nie nauczyło cię, że należy wystrzegać się "wszystkim", "zawsze" itp?

bądź facetem, i albo przeproś na forum, że się zagalopowałeś, albo udowodnij, że "przyklejałem taką łatkę" np. cat'owi, kubusiowi, hunterowi, Sławkowi

albo albo

w przeciwnym razie zmuszony będę złożyć właściwe zawiadomienie

nie pozwolę sobie na przypisywanie mi rzeczy, których nie robiłem

ps. zrobiłem screena
 
No co ty? Już nie jest twoim idolem? Ciekawe co na to cat i reszta twoich kolegów :)
...
Czyli podwyżki są jak w banku!


Teraz ja jestem pierwszy ...

638b46a5aba7dd04ceb718c2ef17f46b.jpg
 
Przepraszam. Widzę, że skrótami myślowymi-slangiem, obraziłem szanownych funkcjonariuszy byłej SC a obecnie SC-S. :cool:
Proszę bardzo. Po Twoim wpisie sympatyk pisze już w liczbie mnogiej...To tak jak z łatka, że celnicy to łapowkarze bo ktoś tam wziął. Ale tego chyba Tobie ani nikomu nie muszę tłumaczyć...Szkoda czasu na takie dyskusje po prostu szanujmy ludzi w okół może nam to tylko pomóc.

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
 
po prostu jeśli nie trzeba - nie karmić trolli, nawet jak jest to zdarzenie incydentalne.
ważne rzeczy za nami i przed nami i na tym proponuję się koncentrować.
tylko wspólnie damy radę.

CELNIKU ZADEKLARUJ SIĘ !
 
Zaraz, zaraz ...
Jaką masz PEWNOŚĆ, że otrzymasz propozycję - po złożeniu wniosku ?!
Jeżeli mają możliwość nie wręczyć Ci propozycji, gdy odmówisz wniosku, to ją mają też potem.

Poza tym takiego "wniosku na przyszłość" nie da się umocować w przepisach!

Też się zastanawiam na tym dziwnym tworem...
 
Też się zastanawiam na tym dziwnym tworem...

Wszystko jest proste. Tym z uprawnieniami nie dadzą propozycji i to ogłosili. Ale ci co uprawnienia nabędą po sierpniu, też łakomy kąsek, choćby ze względu na dodatek stażowy. Po przyjęciu propozycji może być ciężko ich wyrugować, więc trzeba zadziałać teraz i "poprosić" żeby sami zadbali o swoją przyszłość i złożyli wnioski o rozwiązanie stosunku pracy za porozumieniem stron. Zwalniać ludzi w wieku przedemerytalnym trochę brzydko. Władza takich praktyk się brzydzi, woli "poprosić".
Jak minister przez swoich DIAS-ów zacząłby zwalniać (wygaszać) ludzi kilka miesięcy przed emeryturą to takie instytucje jak PIP można zaorać, straciłyby autorytet.
 
Ostatnia edycja:
Poczytajcie wpisy u skarbowców (te z ostatnich dni) tam jest już w wielu miejscach po propozycjach. Ktoś tu niedawno wrzucił wpis o mających nastąpić we wrześniu zmianach czy "nowym wartościowaniu". Obserwując jak postępuje się z pracownikami skarbówki i iks-ami zaczynam przekonywać się do wrześniowej opcji, może być nieco później. Wszyscy szczęśliwcy którym pozostawiono poprzednie uposażenie (wg mnie, powyżej st. speca) powinni czuć się zagrożeni. Napewno jest wielka pokusa aby odciąć zasadnicze dla sporej grupy funków, dysproporcje są bardzo odczuwalne dla skarbowców u nich równają do 1.61 czyli "marianowe magiczne 3k brutto". Ilu z was ucieszyłoby się z takiej perspektywy pod koniec roku?
Piszę po to abyśmy nie dali złapać się w pułapkę naiwności. Obecny stan jest mocno tymczasowy - status funkcjonariusza też!.
 
Poczytajcie wpisy u skarbowców (te z ostatnich dni) tam jest już w wielu miejscach po propozycjach. Ktoś tu niedawno wrzucił wpis o mających nastąpić we wrześniu zmianach czy "nowym wartościowaniu". Obserwując jak postępuje się z pracownikami skarbówki i iks-ami zaczynam przekonywać się do wrześniowej opcji, może być nieco później. Wszyscy szczęśliwcy którym pozostawiono poprzednie uposażenie (wg mnie, powyżej st. speca) powinni czuć się zagrożeni. Napewno jest wielka pokusa aby odciąć zasadnicze dla sporej grupy funków, dysproporcje są bardzo odczuwalne dla skarbowców u nich równają do 1.61 czyli "marianowe magiczne 3k brutto". Ilu z was ucieszyłoby się z takiej perspektywy pod koniec roku?
Piszę po to abyśmy nie dali złapać się w pułapkę naiwności. Obecny stan jest mocno tymczasowy - status funkcjonariusza też!.

Zatem niech spier....la kto może póki czas!
 
nie przyjmować niczego . brać odprawę i szukać roboty albo nie...parkingi czekają......
 
Takim prawem ze nie podoba mi się to że przyklejasz łatkę wszystkim celnikom jako zadzierajacym nosa prostaczkom zachowując się w ten sposób. W pracy też tak traktujesz podatników? Ludzi w swoim otoczeniu też? Tak jak mnie w swojej odpowiedzi- z arogancja i bez szacunku? Myślisz że schowany za nickiem możesz sobie na to pozwalać? W mundurze jest się 24 godziny na dobę...Pozdrawiam.

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

Człowieku ogarnij się z jakimi "podatnikami" mają do czynienia funkcjonariusze Służby Celnej?
 
dzięki Norwegom zobaczyłem Szczecin, pożyłem jak jaśnie pan i nauczylem się wielu pozytywnych rzeczy - jak uratować życie czlowiekowi.....a dla tych pisuarów nie ma to znaczenia.
 
Widzę że Szanowny Pan bolo tak jak Szanowny Pan standby (który zwymyskal kobietę szukające funka z SG bo jej wpadł w oko) atakuje bogu ducha winnych ludzi którzy po prostu napisali może nie na temat może nie w formie która szanownym Panom by odpowiadała...A ja mam pytanie. To jest Panów prywatn forum? Panowie aa tutaj cenzorami czy surowym administratorami? Jakim prawem panowie strofują pouczają i obrażają?

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

Popieram. jak się czyta niektóre posty to słabo się robi. Poziom żenua, o braku kultury nie wspomnę. Przykre, bo to niestety rzutuje na opinię całej społeczności celniczej :(
 
Popieram. jak się czyta niektóre posty to słabo się robi. Poziom żenua, o braku kultury nie wspomnę. Przykre, bo to niestety rzutuje na opinię całej społeczności celniczej :(

Trollu.....jak widać twój staż na forum to rok 2017 ? To mam pytanie chlopaku trollu czy jak cię zwać.....A gdzie byleś w 2016 tym ?! Pamiętasz czerwiec ubieglego roku ?! Słabo to może ci się zrobić jak wywalą cię poza układ bo jak mniemam jesteś i byleś od zawsze skarbusem - czytaj sweterkiem a zatem nie strofuj ludzi, ktorzy od zawsze byli w mundurach Służby Celnej. Nie kumasz?! To powtórzę to jest NASZE FORUM a nie sweterkowe a więc wypierdaty na skarbowe.....
 
Trollu.....jak widać twój staż na forum to rok 2017 ? To mam pytanie chlopaku trollu czy jak cię zwać.....A gdzie byleś w 2016 tym ?! Pamiętasz czerwiec ubieglego roku ?! Słabo to może ci się zrobić jak wywalą cię poza układ bo jak mniemam jesteś i byleś od zawsze skarbusem - czytaj sweterkiem a zatem nie strofuj ludzi, ktorzy od zawsze byli w mundurach Służby Celnej. Nie kumasz?! To powtórzę to jest NASZE FORUM a nie sweterkowe a więc wypierdaty na skarbowe.....

Tak się składa Drogi Standby 2, że jestem celnikiem od 2000 r, a mój staż na forum chyba w tej sytuacji nie ma znaczenia i jest moją osobistą sprawą. Wyraziłem swój pogląd bo mam do tego takie samo prawo jak Ty więc mnie nie atakuj. Pozdrawiam :)
 
Back
Do góry