• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Reforma KAS

SKAS wlasnie uzasadnia wdrozenie KAS na komisji finansów publicznych.
Ale zakłamanie, mówi, że jeszcze w lutym 2016 powstał departament reformy, którego zadaniem było stworzenie ustawy.....


a przecież ustawa KAS to projekt poselski..
to kto go pisał ???


dokładnie

kłamczuszki - nawet kłamać nie umieją
 
Obejrzałem posiedzenie komisji. Pomijając bełkot strony MF to zabrakło mi kilku istotnych pytań ze strony związków. Między innymi o wynagrodzenia osób ucywilnianych. Zastanowiło mnie również to ze przewodniczący komisji zdecydowanie oświadczył, że nie ma możliwości aby wszyscy otrzymali propozycje w KAS.
 
Obejrzałem posiedzenie komisji. Pomijając bełkot strony MF to zabrakło mi kilku istotnych pytań ze strony związków. Między innymi o wynagrodzenia osób ucywilnianych. Zastanowiło mnie również to ze przewodniczący komisji zdecydowanie oświadczył, że nie ma możliwości aby wszyscy otrzymali propozycje w KAS.

A prawdomówny Marian zapewniał że tylko ustawowo wykluczeni oraz ew. emeryci - ech... no i emerytury miały być procedowane na początku marca ale dzisiaj okazało się że już na początek kwietnia się przesuneło.

blog_va_4591967_6895680_tr_ja_pierdole1.jpg
 
nabrali takich kłamliwych banasiów i uważają, że nie mają z kim przegrać. właśnie tusk został przewodniczącym re na drugą kadencję. brawo wy, idiotyczna zmiano, na którą głosowałem.

Obejrzałem posiedzenie komisji. Pomijając bełkot strony MF to zabrakło mi kilku istotnych pytań ze strony związków. Między innymi o wynagrodzenia osób ucywilnianych. Zastanowiło mnie również to ze przewodniczący komisji zdecydowanie oświadczył, że nie ma możliwości aby wszyscy otrzymali propozycje w KAS.
 
Porady prawne tylko dla >swoich<€ po weryfikacji członkostwa... Ale nikt nie weryfikował członkostwa, gdy zbierano podpisy pod ustawą emerytalną, nie pytał kto ze związków i z których, a kto niezwiązkowiec. To samo z wyjazdami na protesty i darowiznami niezwiązkowców. itd. itp.
 
porady prawne tylko dla >swoich<€ po weryfikacji członkostwa... Ale nikt nie weryfikował członkostwa, gdy zbierano podpisy pod ustawą emerytalną, nie pytał kto ze związków i z których, a kto niezwiązkowiec. To samo z wyjazdami na protesty i darowiznami niezwiązkowców. Itd. Itp.
nie wiem o co ci chodzi z tym wpisem? Co cię oburzać?
Każdy może się zapisać i wypisać, mamy póki co
jeszcze wolną wole.

Chyba że szkoda ci pare złotych na składkę

bądź zwrócić się ze swoja sprawą i problemami do innych organizacji.

Pozdrawiam
 
Dziś o godz. 22.25 na TVP 1 w "Warto rozmawiać" o nowych służbach skarbowych!


a skąd w białymstoku macie takie ładne kamizelki "Służba Celno - Skarbowa"?

wszyscy mają "Służba Celna", CMM też

i jak się do tego ma info pośpieszalskiego, że zdjęcia są sprzed kilku tygodni?
 
Porady prawne tylko dla >swoich<€ po weryfikacji członkostwa... Ale nikt nie weryfikował członkostwa, gdy zbierano podpisy pod ustawą emerytalną, nie pytał kto ze związków i z których, a kto niezwiązkowiec. To samo z wyjazdami na protesty i darowiznami niezwiązkowców. itd. itp.


a co w tym dziwnego?

prawnicy kosztują

dlaczego oczekujesz, że inni zapłacą za twoje porady?

żal było kilku złotych?

nie chciało się wychylić deklaracją?

bo przecież nie strach - składki można opłacać poza kadrami
 
a skąd w białymstoku macie takie ładne kamizelki "Służba Celno - Skarbowa"?

wszyscy mają "Służba Celna", CMM też

i jak się do tego ma info pośpieszalskiego, że zdjęcia są sprzed kilku tygodni?

każda izba pod koniec lutego dostała po kilkadziesiąt takich kamizelek a sprawa zdjęć jest prosta, realizacja była w lutym czyli sc a wypowiedź nagrana np. wczoraj z zaleceniem aby eksponowany była scs.
 
a skąd w białymstoku macie takie ładne kamizelki "Służba Celno - Skarbowa"?

wszyscy mają "Służba Celna", CMM też

i jak się do tego ma info pośpieszalskiego, że zdjęcia są sprzed kilku tygodni?

Te kamizelki to na pokaz, jakby sie trafiła jakaś większa sprawa to w nich trzeba robić fotki żeby poszło w świat, że to niby funkcjonariusze celno-skarbowi. Przecież nazwa Służba Celna jest zakazana za chwile za używanie tej nazwy będą wsadzać w tiurmu. Żenada.
 
Ostatnia edycja:
Jak się okazuje przetasowania "swoich" idą dalej. Gratulujemy koleżance z sekretariatu awansu na kierowniczkę oddziału w Nowym Sączu. Ucieczka z ucywilnienia z działu ogólnego do oddziału i to na kierowniczkę. Skąd ma mieć wiedzę i doświadczenie do takiej funkcji?? Nie wiadomo. Taka ta reforma KAS.
 
Jak się okazuje przetasowania "swoich" idą dalej. Gratulujemy koleżance z sekretariatu awansu na kierowniczkę oddziału w Nowym Sączu. Ucieczka z ucywilnienia z działu ogólnego do oddziału i to na kierowniczkę. Skąd ma mieć wiedzę i doświadczenie do takiej funkcji?? Nie wiadomo. Taka ta reforma KAS.

A gość z logistyki w komórce granicznej IAS, czy desant z IZRW?? jest tego oj jest listy GRK uzupełnia resztki spadochroniarzy.
Czy jest jakikolwiek sens żeby te przekręty upublicznić?
Czas upływa nieubłaganie propozycje juz czekają na druk - a raczej wyroki dla wielu.
 
Z różnych źródeł słyszy się o tym że dla tych co do cywila szykowane są umowy na czas określony. Czy ktoś może potwierdzić? Jeśli to prawda to robi się coraz fajniej
🙁
Jeszcze trochę i chyba będę musiała odwiedzić psychiatrę...
 
Z różnych źródeł słyszy się o tym że dla tych co do cywila szykowane są umowy na czas określony. Czy ktoś może potwierdzić? Jeśli to prawda to robi się coraz fajniej
🙁
Jeszcze trochę i chyba będę musiała odwiedzić psychiatrę...

Niemożliwe - art. 171 ust. 1 ustawy wprowadzającej. Na czas określony tylko służba przygotowawcza.
 
Back
Do góry