• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Reforma KAS

Czy nasza komisja na 10 stycznia jest już oficjalnie zwołana zgodnie z zapowiedziami ?? nie widzę nigdzie w terminarzu na stronach sejmowych
 
to jest swoisty paradoks, zmienić wszystko i nie zmienić niczego.
rzeszów - do boju !!!! ... i nie chodzi o jakikolwiek konflikt o prymat z przemyślem.
chodzi o potrzebną zmianę/ rozszerzenie dotychczasowej struktury organizacyjnej SC.
urzędów skarbowych jest niewspółmiernie więcej !!!!
mf-owo po prostu rozgrywa kolejną "wewnętrzną" reorganizację układu z elementami polityki dobrej zmiany.
blokowanie naszych prawnie uznanych emerytur jest tego najlepszym miernikiem.
nasz wódz raczej nie chwyta o co tu w tym rozdaniu biega.
opcja zero to tylko drugorzędna korzyść polityczna.

CELNIKU ZADEKLARUJ SIĘ !
 
Czy ktoś mi powie- jak w momencie wejścia Kas-u będzie wyglądała sytuacja z urlopem zaleglym...przepadnie czy zostanie normalnie?

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
 
dobra zmiana w wydaniu obecnego układu w emefie przypomina węża pożerającego własny ogon.

Na portalu SE.pl czytamy, że prowadzi nadal PiS z 31 proc. Na drugim miejscu Nowoczesna (24 proc.), za nią Kukiz‘15 (15 proc.), Platforma Obywatelska zajmuje w zestawieniu dopiero czwarte miejsce jedynie z 11 proc. Kolejne miejsca zajmują SLD (8 proc.) i partia RAZEM (5 proc.). Poza parlamentem znalazłyby się PSL (4 proc.) i Wolność (2 proc.).

http://bialczynski.pl/2017/01/03/20...rwl-ruch-kukiza-realna-trzecia-sila-w-polsce/

to jest swoisty paradoks, zmienić wszystko i nie zmienić niczego.
rzeszów - do boju !!!! ... i nie chodzi o jakikolwiek konflikt o prymat z przemyślem.
chodzi o potrzebną zmianę/ rozszerzenie dotychczasowej struktury organizacyjnej SC.
urzędów skarbowych jest niewspółmiernie więcej !!!!
mf-owo po prostu rozgrywa kolejną "wewnętrzną" reorganizację układu z elementami polityki dobrej zmiany.
blokowanie naszych prawnie uznanych emerytur jest tego najlepszym miernikiem.
nasz wódz raczej nie chwyta o co tu w tym rozdaniu biega.
opcja zero to tylko drugorzędna korzyść polityczna.

CELNIKU ZADEKLARUJ SIĘ !
 
Rzeszów i Przemyśl, Lublin i Biała Podlaska, Olsztyn i Elbląg, itd. wspólnie do boju o co najmniej dwa UCS-y w Województwie, przeciwko MF, a nie przeciwko sobie.
ZZ Celnicy PL podejmuje już takie działania i będziemy działać w tej sprawie stale, nawet po podpisaniu i opublikowaniu rozporządzenia. Będziemy, gdyż jeden UCS w wielu województwach jest ze szkodą dla interesu publicznego.
 
bez urazy ale traktowanie SE jako źródła informacji to kpina.
warto zastanowić się czasem i nie spamować wątków jak leci.

CELNIKU ZADEKLARUJ SIĘ !
 
Panie Sławku, warto być precyzyjnym i powściągliwym.
nie przeciw komukolwiek, a w interesie Polski i służby.

CELNIKU ZADEKLARUJ SIĘ !
 
Czy ktoś mi powie- jak w momencie wejścia Kas-u będzie wyglądała sytuacja z urlopem zaleglym...przepadnie czy zostanie normalnie?

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Uw zaległy do maja/staźowy do marca inaczej idzie sie je.....;nie płacą
 
bez urazy, ale w takim razie jak nazwiemy nie zauważanie medialnych (nie tylko) faktów?
warto się zastanowić - tylko z tym mogę się zgodzić.

wstawka o spamowaniu zwyczajnie idiotyczna.

bez odbioru.

bez urazy ale traktowanie SE jako źródła informacji to kpina.
warto zastanowić się czasem i nie spamować wątków jak leci.

CELNIKU ZADEKLARUJ SIĘ !
 
Normalnie nie czytam tych ustaw o tym nowym badziewiu które ma powstać w miejsce Służby Celnej ponieważ uważam je za tak bezsensowne i bzdurne, że szkoda na to czasu. Ale zrobiłem wyjątek i zapoznałem się z jednym krótkim rozporządzeniem, które mnie dotyczy "w sprawie świadczeń związanych z przeniesieniem funkcjonariusza Służby Celno-coś tam do pełnienia służby w innej miejscowości" Po kolejnym przeczytaniu tego cuda i upewnieniu się, że dotyczy to wyłącznie funkcjonariuszy i po kolejnym zapoznaniu się z załącznikiem do tego rozporządzenia doszedłem do wniosku, że w tej nowej kasie funkcjonariusze będą wszędzie to jest w izbie as/urzędzie skarbowym/urzędzie celno-coś tam/ Oddziale Celnym. Więc może niesłuszne są nasze obawy, że zostaniemy siłowo ucywilnieni a być może będzie tendencja odwrotna i to z cywili będzie się na siłę robić mundurowych. Wszyscy będą funkcjonariuszami i bardzo dobrze.

WZÓR

OŚWIADCZENIE MIESZKANIOWE
.......................................................................................
( imię nazwisko )
........................................................................................
( stopień służbowy )
........................................................................................
( obecne miejsce pełnienia służby - izba administracji skarbowej/urząd skarbowy/urząd celny/oddział celny )


i tak dalej.
 
Grudzień minął, styczeń w pełni - trwa paniczne zajmowanie co bardziej perspektywicznych stołków przez kadrę kierowniczą i popleczników w izbach celnych...
 
Ostatnia edycja:
Back
Do góry