• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

losówka w OCD

Marek Łapicz

Nowy użytkownik
Dołączył
22 Listopad 2016
Posty
2
Punkty reakcji
0
CZy ktoś z forumowiczów może potwierdzić fakt nagabywania przez obecnego kierownika do nie rzetelnego wykonywania swoich obowiązków w stosunku do skierowań losowych przez funkcjonariuszy - rewidentów oraz kierowników zmian???
 
Jeśli chodzi Ci o skierowania typu "random", to myślę, że jest to ogólnopolskie. Wynikowy (pozytywny) random jest odbierany, jako coś złego i podobno bardzo źle wpływa na "statystykę"komórki. Być może dlatego występuje takie zachowanie przełożonych, jak powyżej.
Szkoda tylko, że nikt nie zwraca uwagi na to, kto dostanie "pajdę", jak ktoś zrobi powtórną.
 
Art. 18. § 1. Odpowiada za sprawstwo nie tylko ten, kto wykonuje czyn zabroniony sam albo wspólnie i w porozumieniu z inną osobą, ale także ten, kto kieruje wykonaniem czynu zabronionego przez inną osobę lub wykorzystując uzależnienie innej osoby od siebie, poleca jej wykonanie takiego czynu.
§ 2. Odpowiada za podżeganie, kto chcąc, aby inna osoba dokonała czynu zabronionego, nakłania ją do tego.
 
zanieśćie temu kierownikowi wafelek (-nie bede reklamowal producenta) i poczestujcie go a zobaczycie reakcje -bedzie ok i pozdrówcie od siestronek
 
Art. 18. § 1. Odpowiada za sprawstwo nie tylko ten, kto wykonuje czyn zabroniony sam albo wspólnie i w porozumieniu z inną osobą, ale także ten, kto kieruje wykonaniem czynu zabronionego przez inną osobę lub wykorzystując uzależnienie innej osoby od siebie, poleca jej wykonanie takiego czynu.
§ 2. Odpowiada za podżeganie, kto chcąc, aby inna osoba dokonała czynu zabronionego, nakłania ją do tego.

Oczywiście potrafisz to udowodnić w sądzie (polecenie na piśmie z podpisem, nagranie), czy tylko wiesz?
 
CZy ktoś z forumowiczów może potwierdzić fakt nagabywania przez obecnego kierownika do nie rzetelnego wykonywania swoich obowiązków w stosunku do skierowań losowych przez funkcjonariuszy - rewidentów oraz kierowników zmian???

Co rozumiesz pod pojęciem nagabywanie? Trochę więcej szczegółów - opisz całą sytuację.
 
Pozytywne wyniki w randomach z dużym wolumenem ujawnionego przemytu będą skutkowały obcięciem kasy na nagrody na koniec roku za cele... Narobicie kierownikowi jaki by nie był kolo dupy a sami potem będziecie stratni... Statystyki rządzą...
 
Powiedz mi co to jest random ? Nie wiem ale przypuszczam, że jakaś forma ciąglej kontroli ?
 
Powiedz mi co to jest random ? Nie wiem ale przypuszczam, że jakaś forma ciąglej kontroli ?

Jak nie wiesz co to random to chyba nie jesteś z granicy :p
Po chwili zastanowienia...... no w sumie można :D.
Random czyli losowy resztę sobie wyobraź.
 
Ostatnia edycja:
Pozytywne wyniki w randomach z dużym wolumenem ujawnionego przemytu będą skutkowały obcięciem kasy na nagrody na koniec roku za cele... Narobicie kierownikowi jaki by nie był kolo dupy a sami potem będziecie stratni... Statystyki rządzą...

Kierownik jest od rozwiązań zgodnych z prawem ,a nie cwaniactwa. Będziemy stratni... według Ciebie kasa jest na 1 miejscu a uczciwość gdzieś daleko... ? Mam nadzieję że wystarczy tej nagrody z wolumenu na paczki do aresztu....Rzeczywiście chyba ta służba wymaga głębokich reform..
 
Pozytywne wyniki w randomach z dużym wolumenem ujawnionego przemytu będą skutkowały obcięciem kasy na nagrody na koniec roku za cele... Narobicie kierownikowi jaki by nie był kolo dupy a sami potem będziecie stratni... Statystyki rządzą...

Zafałszowane - jak najbardziej.
 
CZy ktoś z forumowiczów może potwierdzić fakt nagabywania przez obecnego kierownika do nie rzetelnego wykonywania swoich obowiązków w stosunku do skierowań losowych przez funkcjonariuszy - rewidentów oraz kierowników zmian???

To jest poważny zarzut, jednak nadal nie wyjaśniłeś co rozumiesz pod pojęciem nagabywanie. Chodzi o kier OC jak rozumiem?
 
To jest poważny zarzut, jednak nadal nie wyjaśniłeś co rozumiesz pod pojęciem nagabywanie. Chodzi o kier OC jak rozumiem?

Tak jest z tego co do mnie dotarło jest wywierana presja na funkcjonariuszy i kierowników zmian żeby pojazdy z losówki były sprawdzane nie rzetelnie w BKS lub zastępowane innymi skierowaniami...
 
Tak jest z tego co do mnie dotarło jest wywierana presja na funkcjonariuszy i kierowników zmian żeby pojazdy z losówki były sprawdzane nie rzetelnie w BKS lub zastępowane innymi skierowaniami...

Podpowiem Ci : nie jest ważne, co wiesz. Ważne jest, co możesz udowodnić - więc przemyśl, co piszesz.
Natomiast jeśli ktoś anuluje/odstępuje od skierowania "Random-kontrola szczegółowa" (w domyśle 100%) i nadaje inne skierowanie na swoim loginie, to jest idiotą, albo nie zdaje sobie sprawy z konsekwencji swoich czynów. Nikt nie ma prawa odstąpić od skierowania "random" i wbijcie to sobie do głowy. No może jeśli trafi na samochód CD, to wtedy...ale na pewno nie szeregowy funkcjonariusz.
Ogarnijcie się, albo zacznijcie lubić wzory "typu szkockiego" - później będzie lżej patrzeć na świat.
 
Back
Do góry