• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

EtoSkarbowca

Na zdjęciach widoczne nowe wzory umundurowania przyszłej służby celno-skarbowej, w roli modeli urzędnicy skarbowi. Mundur polowy - strój pszczoły (wzór "maja" dla kobiet, "gucio" dla mężczyzn), mundur specjalny - sutanny (kolor bez zmian, tylko krój modniejszy), mundur galowy - strój baletnicy (jeden krój dla obu płci). Urzędnicy skarbowi zachwyceni i szczęśliwi, postanowili z tej okazji nawet opuścić gmachy urzędów skarbowych ;)
 
Ostatnia edycja:
Dziękujemy serdecznie wszystkim pracownikom administracji skarbowej – Przedstawicielom MF, IS, UKS oraz pracownikom Służby Celnej za udział i zaangażowanie w przedsięwzięcie
Kto w tym brał udział od nas? Rozumiem, ze jacys pracownicy cywilni, czy też celowo nie użyto słowa funkcjonariusze?
 
Witam... dawno nie pisałem. Ale śledzę forum. Takiego czegoś jeszcze nie widziałem!!! Q... wa toż to jakieś małpy! I to jest aparat skarbowy?! To są urzędnicy?! I mają nas połączyć z tym... ZOO ?!!! Dokąd zmierza ta nasza Ojczyzna?! A po drugie przecież to normalnie... kolaboracja!!! I komuna była zakłamana? A co to jest?!!! Popatrzmy na te fotki i zabawmy się w grę: szukam znajomego! Może zobaczymy, że jest tam nasz znajomy (a)...
Pochody pierwszomajowe... to nic w porównaniu z tą błazenadą! ;-) Czy Ci uczestnicy mogą rano patrzeć w lustro? Nooo... to się odezwałem hehehe pzdr:cool:
 
po raz pierwszy nie wiem, co powiedzieć. po prostu przyspawało mnie do kanapy.

tele echo nie pisz nic.
To jest już koniec tych oszołomów, którzy to wymyślają.
Pewnie ich duch harnasia nawiedził albo Bóg opuścił.
Banowaliście mądrych ludzi pół roku temu za wpisy w których pisali ,że wejdzie KAS a emerytur nie będzie i co teraz zamierzacie?
Koniec cyrku jest już blisko a zz celnicy PL dalej nie wiedzą co zrobić.
Myślę, że trzeba zamówić mszę świętą ale w intencji Polski i narodu polskiego.
 
To są jakieś jaja. Nie wierzę. Jestem przerażony tym, że mogę być w jednym cyrku z tymi małpami. Boze ratuj nas.
 
Witam... dawno nie pisałem. Ale śledzę forum. Takiego czegoś jeszcze nie widziałem!!! Q... wa toż to jakieś małpy! I to jest aparat skarbowy?! To są urzędnicy?! I mają nas połączyć z tym... ZOO ?!!! Dokąd zmierza ta nasza Ojczyzna?! A po drugie przecież to normalnie... kolaboracja!!! I komuna była zakłamana? A co to jest?!!! Popatrzmy na te fotki i zabawmy się w grę: szukam znajomego! Może zobaczymy, że jest tam nasz znajomy (a)...
Pochody pierwszomajowe... to nic w porównaniu z tą błazenadą! ;-) Czy Ci uczestnicy mogą rano patrzeć w lustro? Nooo... to się odezwałem hehehe pzdr:cool:

O ja pierd....e a to są urzędnicy czy wynajęci statyści? Jeśli urzędnicy to niezły cyrk... miałem nie pić lecz na trzeźwo tego nie przetrwanie. Gdzie my jesteśmy....:confused:
 
No i ja idę sobie nalać bo jak patrzę na tych "marynarzy " na zdjęciu to nie mogę złapać oddechu ze śmiechu, ja pie....e takich jaj to ja już dawno nie widziałam aaaaaaa !

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
 
bez urazy ale inicjatywa nieznanej szerzej fundacji użyta została do manipulacji na forum.
dajcie spokój, trzeba trzymać szereg.
malkontentów i manipulatorów na forum nigdy nie brakowało.
damy radę.

CELNIKU ZADEKLARUJ SIĘ !
 
Witam... dawno nie pisałem. Ale śledzę forum. Takiego czegoś jeszcze nie widziałem!!! Q... wa toż to jakieś małpy! I to jest aparat skarbowy?! To są urzędnicy?! I mają nas połączyć z tym... ZOO ?!!! Dokąd zmierza ta nasza Ojczyzna?! A po drugie przecież to normalnie... kolaboracja!!! I komuna była zakłamana? A co to jest?!!! Popatrzmy na te fotki i zabawmy się w grę: szukam znajomego! Może zobaczymy, że jest tam nasz znajomy (a)...
Pochody pierwszomajowe... to nic w porównaniu z tą błazenadą! ;-) Czy Ci uczestnicy mogą rano patrzeć w lustro? Nooo... to się odezwałem hehehe pzdr:cool:

TYLE w TEMACIE
 
Można by się było pośmiać gdyby nie fakt, że skarbowcy w przyszłym roku przejmują część naszych zadań i funkcjonariuszy, przejmują faktyczną dominację w KAS, a to już śmieszne nie jest.
 
Powstrzymajmy emocje. To tylko próba lizusostwa niewielkiej grupy, która dziwnymi metodami próbuje przypodobać się rządzącym. Co myślą o "Etosie skarbowca" pracownicy skarbówki można poczytać na "Skarbowcach.pl". Nie wydawajmy opinii o wszystkich ze skarbowości. Niestety, prawdą jest, że brakuje im "kręgosłupa" który byłby podporą i pozwoliłby im wyjść z marazmu i walczyć o swoje potrzeby.
 
Panie Siwy a może to dobrze, że w końcu jako funkcjonariusze walczący z bandytami odpoczniemy sobie w sweterkach za biureczkami do 60/65 jak twierdzi Duda.
Skarbowcy na granicę na noski i zobaczymy czy po 20 latach prawdziwej walki z bandytami będzie fajnie?
Czas ściemniania us się kończy a oszołomy siedzą i przebierają się w fatałaszki.
 
Back
Do góry