• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

EtoSkarbowca

Witam, jestem za tym, aby zbytnio nie bić piany w związku z tym cyrkiem, ale myślę, że króciutko możemy to skomentować. A nawet powinniśmy. A może zainteresować media, jakimi pionierskimi metodami administracja podatkowa walczy z ... luką w podatku VAT!!! hehehe Przepraszam, ale czegoś podobnego daaawno nie oglądałem! Chciałbym poznać i rozliczyć pomysłodawcę, tego żenującego zrealizowanego zapewne za pieniądze budżetowe przedstawienia! ;) I jeszcze jedno. I co po obejrzeniu tego cyrku ma powiedzieć o instytucji państwowej obywatel Naszego Kraju? Pzdr :cool:
 
Hmmm... faktycznie wygrywają w cuglach... z Nowego Targu.... Laski!!!! hehehehehe Daaawno tak się nie ubawiłem! ;)
Berlin stoi przed nimi... otworem!!! hehehe Napisałem... otworem?! :D
 
Na zdjęciu 12 widać kawałek transparentu kasowców z Kłobucka ! ;-) Powitać pierdoły z Kłobucka!

A tak zupełnie serio, to może to jest jedyna metoda na cały ten obecny cyrk - tylko humor i luz !
Może tak musieli odreagować? Albo po prostu nie mieli wyjścia. gdyby u nas ktoś "z góry" wpadł na taki pomysł i przyszedł by "nakaz" to sorry ale jestem pewien , że byłoby wielu zolli na takiej paradzie ...
 
Na zdjęciu 12 widać kawałek transparentu kasowców z Kłobucka ! ;-) Powitać pierdoły z Kłobucka!

A tak zupełnie serio, to może to jest jedyna metoda na cały ten obecny cyrk - tylko humor i luz !
Może tak musieli odreagować? Albo po prostu nie mieli wyjścia. gdyby u nas ktoś "z góry" wpadł na taki pomysł i przyszedł by "nakaz" to sorry ale jestem pewien , że byłoby wielu zolli na takiej paradzie ...


przebieranki, humor, zabawa - ok

ale te propagandowe hasła są na serio

i tego nie podejmuję się zdiagnozować
 
Nie wierzę, że to akcja pro-KASowa. Jednak muszą mieć jakieś wyczucie sytuacji (krytyczne). To na bank jakaś próba pokazania braku poparcia dla tego rozwiązania. Próbujcie przez taki pryzmat popatrzeć na ich hasła. Z tym, że nawet jeśli się nie mylę, to co to wniesie, poza brakiem zrozumienia czy śmiechem...
 
Nie wierzę, że to akcja pro-KASowa. Jednak muszą mieć jakieś wyczucie sytuacji (krytyczne). To na bank jakaś próba pokazania braku poparcia dla tego rozwiązania. Próbujcie przez taki pryzmat popatrzeć na ich hasła. Z tym, że nawet jeśli się nie mylę, to co to wniesie, poza brakiem zrozumienia czy śmiechem...

Mam podobne odczucie.
 
Podobne parady robi się w Berlinie Szczerze mówiąc jak mi zabiorą mundur to kto mi zabroni tak paradować po placu odpraw?
 
Kwartalnik zamieszcza zdjęcia na stronie 10 i 11. Zdjęcia na tych stronach są opisane w sposób następujący:
"Fiskuś Nagroda specjalna Prezesa Fundacji Skarbowości im. Jana Pawła II dla jednostek skarbowych, które potrafią rozwijać skrzydła" na str. 10, a na str.11 zdjęcia oraz napis "XV Mistrzostwa Polski o Puchar Ministra Finansów" "Uroczyste otwarcie mistrzostw - Toruń 27-28 maja 2016r. "Gratulujemy zwycięskim jednostkom".
Na zdjęciach dużo haseł prokasowskich.
Na str.3 tygodnika słowo wstępne Ministra M.Banasia, a w nim oczywiście dużo zachwalania KAS - nic nowego, znane sentencje z licznych odpowiedzi na interpelacje poselskie. Jednym słowem sporo polityki.

Podsumowując całe to przedsięwzięcie pragnę napisać, że ok, Fundacja jest związana z RSK Solidarność, która jak wiadomo nie neguje KAS, więc mają prawo promować przy współudziale MF, banków i NBP ten projekt, mimo iż ogół środowiska skarbowości go nie popiera. To ich wybór i skarbowcy ich ocenią.
Ale dlaczego Kościół angażuje się w politykę, tego nie rozumiem i to jest dla mnie szok.
Księże Dziekanie! Ogół środowiska zawodowego zarówno AP jak i SC nie popiera KAS i prosimy o to, aby Kościół, skoro już postanowił angażować się politycznie, stanął po Naszej stronie, a nie po stronie MF!!!
 
Bravo , a ja ostatnio 20 zł dałem tym pasibrzuchom na tacę !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wrzesień a ONI jak Ruscy w 1939 r. Nóż w plecy !!!!!!!!!!!
Zajebi-ście !!! Papież Franciszek podczas ŚDM mówił o czyś innym, ale oni tylko KASA i dlatego KAS kojarzy im się jeszcze z większą KASĄ, ale tylko do ich kieszeni !!!!!!!!!!!









Kwartalnik zamieszcza zdjęcia na stronie 10 i 11. Zdjęcia na tych stronach są opisane w sposób następujący:
"Fiskuś Nagroda specjalna Prezesa Fundacji Skarbowości im. Jana Pawła II dla jednostek skarbowych, które potrafią rozwijać skrzydła" na str. 10, a na str.11 zdjęcia oraz napis "XV Mistrzostwa Polski o Puchar Ministra Finansów" "Uroczyste otwarcie mistrzostw - Toruń 27-28 maja 2016r. "Gratulujemy zwycięskim jednostkom".
Na zdjęciach dużo haseł prokasowskich.
Na str.3 tygodnika słowo wstępne Ministra M.Banasia, a w nim oczywiście dużo zachwalania KAS - nic nowego, znane sentencje z licznych odpowiedzi na interpelacje poselskie. Jednym słowem sporo polityki.

Podsumowując całe to przedsięwzięcie pragnę napisać, że ok, Fundacja jest związana z RSK Solidarność, która jak wiadomo nie neguje KAS, więc mają prawo promować przy współudziale MF, banków i NBP ten projekt, mimo iż ogół środowiska skarbowości go nie popiera. To ich wybór i skarbowcy ich ocenią.
Ale dlaczego Kościół angażuje się w politykę, tego nie rozumiem i to jest dla mnie szok.
Księże Dziekanie! Ogół środowiska zawodowego zarówno AP jak i SC nie popiera KAS i prosimy o to, aby Kościół, skoro już postanowił angażować się politycznie, stanął po Naszej stronie, a nie po stronie MF!!!
 
Koledzy Celnicy, chyba do Was nadal nie dotarło, że skarbowcy.pl to nie jest jakiś portal wszystkich skarbowców, tylko to portal Związku Zawodowego Solidarność Pracowników Skarbowości. Nie muszę chyba mówić, że ten związek zawodowy jest bardzo zaangażowany politycznie po stronie PiS, a PiS=KAS. Fundacja Skarbowości też należy do NSZZ Solidarność, więc tak chamska propaganda prowadzona przez Fundację Skarbowości na rzecz KAS nikogo w moim US nie dziwi. Zdziwienie wywołało co najwyżej bardzo niekorzystna fotografia Miss Skarbowości.

NSZZ Solidarność oficjalnie nie mówi jakichś pochwał o KAS, bo jej przewodniczący Tomasz Ludwiński po wygranej PiS nie dostał wysokiego stołka w MF/UKS i ma ogromny zawód do tej partii. Dlatego (i tylko dlatego) zezwala na pisanie krytycznych komentarzy nt. KAS na skarbowcach.pl. Spróbujcie za to napisać coś złego o PiS albo dobrego o Nowoczesnej albo Platformie, to was zbanują.
 
Otrzymałem informację, że nasze Duszpasterstwo nie ma wpływu na treść tego Kwartalnika, a zatem jest to już zarazem odpowiedź na moje ww. pytanie do Księdza Dziekana.
 
Koledzy Celnicy, chyba do Was nadal nie dotarło, że skarbowcy.pl to nie jest jakiś portal wszystkich skarbowców, tylko to portal Związku Zawodowego Solidarność Pracowników Skarbowości. Nie muszę chyba mówić, że ten związek zawodowy jest bardzo zaangażowany politycznie po stronie PiS, a PiS=KAS. Fundacja Skarbowości też należy do NSZZ Solidarność, więc tak chamska propaganda prowadzona przez Fundację Skarbowości na rzecz KAS nikogo w moim US nie dziwi. Zdziwienie wywołało co najwyżej bardzo niekorzystna fotografia Miss Skarbowości.

NSZZ Solidarność oficjalnie nie mówi jakichś pochwał o KAS, bo jej przewodniczący Tomasz Ludwiński po wygranej PiS nie dostał wysokiego stołka w MF/UKS i ma ogromny zawód do tej partii. Dlatego (i tylko dlatego) zezwala na pisanie krytycznych komentarzy nt. KAS na skarbowcach.pl. Spróbujcie za to napisać coś złego o PiS albo dobrego o Nowoczesnej albo Platformie, to was zbanują.


ale na fotkach w otoczeniu propagandowych haseł w odważnych strojach paraduje conajmniej KILKUSET skarbowców
 
Panie Siwy a może to dobrze, że w końcu jako funkcjonariusze walczący z bandytami odpoczniemy sobie w sweterkach za biureczkami do 60/65 jak twierdzi Duda.
Skarbowcy na granicę na noski i zobaczymy czy po 20 latach prawdziwej walki z bandytami będzie fajnie?
Czas ściemniania us się kończy a oszołomy siedzą i przebierają się w fatałaszki.
Co Ty wypisujesz? Znów obrażasz tych ze skarbówki. Kto będzie na granicy ten będzie. Ci co siedzą w papierach oddadzą mundury. Reszta po staremu zostanie. Nic więcej.
 
Portal skarbowcy.pl Jest zdecydowanie za KAS i za utrzymanie przywilejów najstarszych najlepiej zarabiających. Krytyka tam władzy kończy się szybim banem. Albo po ich myśli albo wypad...
 
Nikt nie obraża kolegów i kolegusi z Urzędów Skarbowych ale bierną postawą doprowadziliście do tego, że pracujecie za przysłowiową "miskę zupy".
Po weryfikacji okaże się jakie to rodzinne układy i układziki istnieją.
Czas weryfikacji powinien nadejść już wkrótce i oświadczenia lustracyjne złożymy i czkaweczki dostaniecie.
 
Back
Do góry