• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

zamykani celnicy

No tak na wschodzie nikt się nie zwalnia tak jak w środku i na południu Polski bo mało ofert pracy na rynku to trzeba jakoś pomóc.
 
Czego Ela się boi?
Ja przez lata kariery zawsze byłem uczciwy. Nie zrobiłem żadnego wałka ani żadnej rzeczy, której mógłbym się dziś wstydzić. Nikt nie jest w stanie mi nic zarzucić, a w szczególności dać na to dowodów. Bo ich po prostu nie ma.
Więc powiadam. Niech zamykają celników, niech ich zamykają całymi zmianami.
Niech wreszcie zapanuje Prawo i Sprawiedliwość, a nie cwaniactwo, łapownictwo i znajomości.
 
Do KAZNODZIEJI

No co ty chłopie?
A Pisek jest wyłączony z cwaniactwa, łapownictwa i znajomości?
Kto ci tak powiedział?
Co ty czytasz?
Co oglądasz?
GDZIE ty żyjesz???
 
Kaznodzieja masz rację

Kaznodzieja napisał:
Czego Ela się boi?
Ja przez lata kariery zawsze byłem uczciwy. Nie zrobiłem żadnego wałka ani żadnej rzeczy, której mógłbym się dziś wstydzić. Nikt nie jest w stanie mi nic zarzucić, a w szczególności dać na to dowodów. Bo ich po prostu nie ma.
Więc powiadam. Niech zamykają celników, niech ich zamykają całymi zmianami.
Niech wreszcie zapanuje Prawo i Sprawiedliwość, a nie cwaniactwo, łapownictwo i znajomości.
Kaznodzieja masz całkowitą rację, też byłem zollem, ale miałem dosyć wysłuchiwania podczas szkoleń w Swidrze podpitych łapówkarzy jak należy ukryć swoje prawdziwe dochody, dom na tatusia, samochód na teścia itd. tych opowieści która sieć komórkowa nie przechowuje smsów, zapewniam że wszystkie i mamy do nich dostęp. Być może już niedługo skończą się czasy zarabiania 5 na zmianie, również majątek nie wiadomego pochodzenia zostanie "zwrócony" państwu, te wszystkie tartaki, fabryczki, gospodarstwa agroturystyczne itd.
 
Kaznodzieja napisał:
Czego Ela się boi?
Ja przez lata kariery zawsze byłem uczciwy. Nie zrobiłem żadnego wałka ani żadnej rzeczy, której mógłbym się dziś wstydzić. Nikt nie jest w stanie mi nic zarzucić, a w szczególności dać na to dowodów. Bo ich po prostu nie ma.
Więc powiadam. Niech zamykają celników, niech ich zamykają całymi zmianami.
Niech wreszcie zapanuje Prawo i Sprawiedliwość, a nie cwaniactwo, łapownictwo i znajomości.
tak tylko ci sie wydaje moze juz jutro cie zamkna, nie wiesz ze tylko ci co nic nie robia nie muszą sie bać , może ty tez taki jesteś , znam takiego który niggdy nic nie podpisał bo sie boi i on moze spać spokojnie ale za co bierze pobory , za to ze nic nie robi
 
Re: Kaznodzieja masz rację

cba oficer napisał:
Kaznodzieja napisał:
Czego Ela się boi?
Ja przez lata kariery zawsze byłem uczciwy. Nie zrobiłem żadnego wałka ani żadnej rzeczy, której mógłbym się dziś wstydzić. Nikt nie jest w stanie mi nic zarzucić, a w szczególności dać na to dowodów. Bo ich po prostu nie ma.
Więc powiadam. Niech zamykają celników, niech ich zamykają całymi zmianami.
Niech wreszcie zapanuje Prawo i Sprawiedliwość, a nie cwaniactwo, łapownictwo i znajomości.
Kaznodzieja masz całkowitą rację, też byłem zollem, ale miałem dosyć wysłuchiwania podczas szkoleń w Swidrze podpitych łapówkarzy jak należy ukryć swoje prawdziwe dochody, dom na tatusia, samochód na teścia itd. tych opowieści która sieć komórkowa nie przechowuje smsów, zapewniam że wszystkie i mamy do nich dostęp. Być może już niedługo skończą się czasy zarabiania 5 na zmianie, również majątek nie wiadomego pochodzenia zostanie "zwrócony" państwu, te wszystkie tartaki, fabryczki, gospodarstwa agroturystyczne itd.
no ładnie młodzi celni tego uczyli się na szkoleniach , czemu ich nie zamykają , czyzby tak dobrze byli wyszkileni
 
Re: Kaznodzieja masz rację

cba oficer napisał:
Kaznodzieja napisał:
Czego Ela się boi?
Ja przez lata kariery zawsze byłem uczciwy. Nie zrobiłem żadnego wałka ani żadnej rzeczy, której mógłbym się dziś wstydzić. Nikt nie jest w stanie mi nic zarzucić, a w szczególności dać na to dowodów. Bo ich po prostu nie ma.
Więc powiadam. Niech zamykają celników, niech ich zamykają całymi zmianami.
Niech wreszcie zapanuje Prawo i Sprawiedliwość, a nie cwaniactwo, łapownictwo i znajomości.
Kaznodzieja masz całkowitą rację, też byłem zollem, ale miałem dosyć wysłuchiwania podczas szkoleń w Swidrze podpitych łapówkarzy jak należy ukryć swoje prawdziwe dochody, dom na tatusia, samochód na teścia itd. tych opowieści która sieć komórkowa nie przechowuje smsów, zapewniam że wszystkie i mamy do nich dostęp. Być może już niedługo skończą się czasy zarabiania 5 na zmianie, również majątek nie wiadomego pochodzenia zostanie "zwrócony" państwu, te wszystkie tartaki, fabryczki, gospodarstwa agroturystyczne itd.
a skad ty to wiesz czyzbyś sam tyle zarabiał
 
Re: Kaznodzieja masz rację

cba oficer napisał:
Kaznodzieja napisał:
Czego Ela się boi?
Ja przez lata kariery zawsze byłem uczciwy. Nie zrobiłem żadnego wałka ani żadnej rzeczy, której mógłbym się dziś wstydzić. Nikt nie jest w stanie mi nic zarzucić, a w szczególności dać na to dowodów. Bo ich po prostu nie ma.
Więc powiadam. Niech zamykają celników, niech ich zamykają całymi zmianami.
Niech wreszcie zapanuje Prawo i Sprawiedliwość, a nie cwaniactwo, łapownictwo i znajomości.
Kaznodzieja masz całkowitą rację, też byłem zollem, ale miałem dosyć wysłuchiwania podczas szkoleń w Swidrze podpitych łapówkarzy jak należy ukryć swoje prawdziwe dochody, dom na tatusia, samochód na teścia itd. tych opowieści która sieć komórkowa nie przechowuje smsów, zapewniam że wszystkie i mamy do nich dostęp. Być może już niedługo skończą się czasy zarabiania 5 na zmianie, również majątek nie wiadomego pochodzenia zostanie "zwrócony" państwu, te wszystkie tartaki, fabryczki, gospodarstwa agroturystyczne itd.

Nie wiedziałem, że z cła brali do PiS-owskiej policji politycznej.
 
Co to za słownictwo na forum ?? A to jego sprawa i jego sumienia co zrobił. Skoro goście "brali" bez opamiętania to robił w/g mnie dobrze. Takich należy się pozbywać ze służby, a nie jeszcze ich głaskać. Zastanów się o czym ty piszesz ?????
 
Re: Kaznodzieja masz rację

cba oficer napisał:
Kaznodzieja masz całkowitą rację, też byłem zollem, ale miałem dosyć wysłuchiwania podczas szkoleń w Swidrze podpitych łapówkarzy jak należy ukryć swoje prawdziwe dochody, dom na tatusia, samochód na teścia itd. tych opowieści która sieć komórkowa nie przechowuje smsów, zapewniam że wszystkie i mamy do nich dostęp. Być może już niedługo skończą się czasy zarabiania 5 na zmianie, również majątek nie wiadomego pochodzenia zostanie "zwrócony" państwu, te wszystkie tartaki, fabryczki, gospodarstwa agroturystyczne itd.

Ty z "abecadla", zobaczysz prawo i sprawiedliwosc jak dupa slonce :lol:, na twoim miejscu juz szukalbym roboty bo kaczory za dlugo nie porzadza, a po wyborach nowi wladcy ktorejs skolei juz RP zaczna od rozgonienia CBA, a na pewno od wymiany kadry na swoich :lol: .
Zarzuty typu 10 zlotych na 3 gosci i z tego tytulu zorganizowana grupa przestepcza nie sa smieszne , sa po prostu zenujace , jak chcieliscie tych ludzi uwalic to sie trzeba bylo troche bardziej postarac.
 
NIE MA LUDZI NIEWINNYCH SA TYLKO żLE PRZESłUCHANI :twisted: jAKBYS POSIEDZIAł Z GOśCIEM KTóRY SIEDZI ZA MORDERSTWO TO MóWIłBYś INACZEJ :evil: :evil: :evil: [/b]
 
Chciałem odnieść się do postu autorstwa jajacka1970, który został usunięty. Cenzura? Po raz kolejny usuwane są wypowiedzi , które kompromitują mentalność f.c. Panowie administratorzy, sami siebie oszukujecie...
I jeszcze jedno. Pytanie do jajacka 1970. Jesli widząc młodocianych złodziei pod blokiem dzwonię na policję, to oznacza, że też jestem, jak to ująłeś, pod...laczem?
 
Nie cenzura tylko sam ta wypowiedz zmieniłem, mam chyba takie prawo, to stwierdzenie, które tak ładnie cytujesz poprostu było nie na miejscu. Zostało napisane pod wpływem chwili i nie zostało przez nikogo USUNIĘTE tylko przeze mnie zmodyfikowane. Jakbys sie logowal, a nie pisal z ukrycia to tez moglbys zmieniac swoje wypowiedzi.
Jeżeli chodzi o Twoje pytanie, to sam powinieneś znac na nie odpowiedz.
 
Oki, sprawa zamknięta.
Wracając do tematu, to kolega , który był 2 lata na wschodzie, opowiadał mi jak starzy, graniczni wyjadacze pakują na minę młodych, niedoświadczonych , alokowanych. Najpierw zapraszają na wódkę, panienki, udają przyjaciół, którzy zawsze pomogą i... w pewnym momencie robią "numerek", czego młody nawet nie jest świadomy.
Ciekawe których teraz zatrzymują? Pytanie retoryczne.
 
Powtórzę, choć jak widzę, niektórych to bardzo dziwi.

Byłem celnikiem. Uczciwym celnikiem. I znam jeszcze kilku uczciwych, z którymi jeszcze przed Unią całe celnicze zmiany na zachodzie nie gadały (jak wchodzili na salę, wszystko cichło).

I powtórzę, niech aresztują wszystkich cwaniaczków, łapówkarzy. Ela, ciebie też, jeśli brałaś....
Ani przez chwilę nie będę was żałował.

Zarabiałem nędzne pieniążki, że na życie ledwo starczało. Ale byłem ok. I mogę patrzeć w lustro.

Co do Prawa i Sprawiedliwości - słowe te zawłaszczone zostały przez jedną z partii. Nie zmienia to faktu, iż słowa te mają swoją treść. Żeby nie budzić złych skojarzeń, niech zatem rządzi "Law and Justice", albo "Recht und Gerechtigkeit".

Chyba coś z tym krajem jest nie tak, jeśli uczciwi stają się wyjątkiem, a łapówkarstwo zasadą.

A do tych wszystkich, którym się to nie podoba:

NIECH ART. 25 ust. 1 pkt 8a i 8b BĘDZIE Z WAMI !!!!!
 
Tak sobie czytam tę twoją wypowidź i zgadzam się z tobą ,że słowa prawo i sprawiedliwość mają treść z jedną tylko uwagą , nie w Polsce bo u nas jest prawo ale do kitu, bo ci co je ustanawiają nie mają pojęcia o tym co robią a sprawiedliwość... no cóż, sprawiedliwości nie ma wogóle...
 
beren76 przeczytaj regulamin i przestań zaśmieć forum niepotrzebnymi cytatami tego co jest nad twoim wpisem.
 
Back
Do góry