• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Bagienko

Święte słowa.

Brak tych zmian to kontynuacja patologii ostatnich lat. Lat farsy i bezprawia. Kadra kierownicza powinna być kryształowa, a tak nie jest. To idzie na dół, z małymi wyjątkami. Trzymanie "chłopaków z tamtych lat" czyni niewiarygodnymi najlepsze intencje każdego kto chce czynić lepiej bo popełnia grzech zaniechania.
 
A najgorsze w tym wszystkim jest to, że choćbyśmy nie wiadomo ile żalu tu wylali, to bagienni mają się świetnie, konkursiki jak były tak będą dla faworyt, związkowcy będą karnie przesuwani, a lizodupy nagradzani. Wieść gminna niesie że Pani Dyrektor osobiście wręczy awanse plebsowi wizytujący przy okazji księstewka. Miejmy nadzieję że poza zjedzeniem kanapeczek i podaniem ręki, zwróci uwagę zarządzającym bagienkami, ze szczególnym naciskiem na patologię spod znaku świętej wieży.
 
Ostatnia edycja:
Myślę , że częstochowski folwark nie jest ani lepszy ani gorszy od pozostałych placówek katowickiej izby choć faktem jest , że zmiany częstochowę ominęły. A wiadomo to , kiedy pani dyrektor przyjedzie do plebsu? Może jakiś urlop się wykorzysta :) w końcu trzeba urlop wyzerować :))
 
Poznasz ten dzień po panującej sraczce, sprzątaniu, doglądaniu i trawników malowaniu, a i po wyczekującym pod okienkiem, co by rączki miłościwie panującej od samego progu wycałować.
 
he, he , dobre :) no zobaczymy , ciekawe czy składka będzie wśród plebsu na kanapki i ciastka bo przecież główny wódz jest znany ze swego skąpstwa i sam nie kupi :)
 
No sraczka będzie :) Elyty będą wyczekiwać w oknach , może warto jednak flagę powiesić bo niedawno zdjęto ?!
Żeby się tylko dyrektorka na wazelinie nie poślizgnęła ;-) Może się przy okazji zajmie sprawą przeniesionego przewodniczącego, a może co rocznymi awansami młodych (mało)zdolnych, a może porozmawia i zweryfikuje wiedzę królewskiej faworyty ... choć osobiście wątpię , bo widzę , że początkowe nadzieje związane z nową dyrektorką prysły jak bańka mydlana. Choć może się mylę ... aha przy okazji może pani dyrektor sprawdzi papiery budynku porozmawia z poprzednim właścicielem , zejdzie do piwnicy szumnie zwanej archiwum i powącha... Ach szkoda gadać ...
 
Dobre zmiany jeszcze nie nadeszły.

Myślę , że częstochowski folwark nie jest ani lepszy ani gorszy od pozostałych placówek katowickiej izby choć faktem jest , że zmiany częstochowę ominęły. A wiadomo to , kiedy pani dyrektor przyjedzie do plebsu? Może jakiś urlop się wykorzysta :) w końcu trzeba urlop wyzerować :))

Pani Dyrektor powinna wymienić wszystkich naczelników w UC . Wtedy nastąpi normalność i dobra zmiana z jej strony. Ale czy potrafi ? A jeśli nie Ona to kto? Na zewnątrz jeszcze ciepło i mrozu nie widać na horyzoncie. No cóż, jaki naczelnik taki Urząd, tylko ludzi żal. Amen
 
Nie próbuj brać Pani Dyrektor pod włos i prowokować do zmian:)Pani Dyrektor, ani żaden inny następny nikogo nie wymieni, ewentualnie zamieni stanowiskami, żadnej dobrej zmiany nie było i nie będzie! To już koniec. SC =krzyżyk. Smutne , że dzięki Nam kiedyś zostali "oficerami" a teraz tylko przedłużyliśmy stołki i dali czas dla rodziny i wiernych miernych, którzy naprawdę wierzą , że wzmacniają, zasilają , ulepszają i bez nich by TO nie ruszyło, że to ich "cudowne" przeniesienie było poprzedzone jakąś wnikliwą " analizą" i wygrali "konkurs"
 
Ostatnia edycja:
Myślę , że częstochowski folwark nie jest ani lepszy ani gorszy od pozostałych placówek katowickiej izby choć faktem jest , że zmiany częstochowę ominęły. A wiadomo to , kiedy pani dyrektor przyjedzie do plebsu? Może jakiś urlop się wykorzysta :) w końcu trzeba urlop wyzerować :))
Przestańcie zaśmiecać forum wpisami o oszłomach na stołkach.
Piszcie w postach urzędowych bo ludzie mają inne kłopoty niż obrzucanie błotem miernot.
Walczymy o EMERYTURY oraz ISTNIENIE FORMACJI.
 
Piszcie w postach urzędowych bo ludzie mają inne kłopoty niż obrzucanie błotem miernot.

A Kolega/Koleżanka już jest czy dopiero chce być moderatorem? i czym/gdzie są "posty urzędowe"? Chodzi o post offices?:p
A tak na poważnie, to widać, że w Częstochowie mają jak rozumiem "mały" problem. Dlaczego mają nie podzielić się swoimi odczuciami? Niektóre wpisy są z dowcipem, a takie lubię.:rolleyes:
 
Przestańcie zaśmiecać forum wpisami o oszłomach na stołkach.
Piszcie w postach urzędowych bo ludzie mają inne kłopoty niż obrzucanie błotem miernot.
Walczymy o EMERYTURY oraz ISTNIENIE FORMACJI.

Data rejestracji Armagedona jasno wskazuje, że puszczają mu zwierki...czyli musi być przynajmniej inspirowany przez ww lub jego wiernopoddancza ekipę...załóż sobie temat jak wejść do tyłu od przodu i tam sobie peany na swoją lub małego wpisuje . Z pewnością polubimy twój wątek. Oj będzie niedługo bolało odkrywanie na żywca..waleczny się teraz znalaz a gdzie byłeś w czerwcu ...Armagedon to zrobimy ci na odejście...
 
Ostatnia edycja:
Armagedon,
a niby dlaczego nie mamy pisać o patologii w naszej izdebce? Trzeba piętnować sprawców tej patologii i nie widzę tu ani jednego słowa nieprawdy.
W sprawie emerytur i "istnienia formacji" to trzeba działać, a nie pisać. Świetna okazja była w maju i czerwcu? Działałeś Armagedon?
 
Wiemy , że oni mają to gdzieś , ale pisać trzeba. Piętnować jak najwięcej patologii! Niech wiedzą , że my wiemy! A że przy okazji trochę się z nich (ale i z siebie) trochę pośmiejemy to tego nam nie odbiorą!
 
Chillout Armagedonie wątków ci tu dostatek, ale nie mów nam o czym mamy pisać. To jest nasz wątek bagienny gdzie chociaż mamy okazję napisać to o czym wszyscy wiedzą ale jakoś głośno się o tym nie mówi.
 
Chillout Armagedonie wątków ci tu dostatek, ale nie mów nam o czym mamy pisać. To jest nasz wątek bagienny gdzie chociaż mamy okazję napisać to o czym wszyscy wiedzą ale jakoś głośno się o tym nie mówi.[/
nie chcę być złą wróżką, ale SSC na pewno nie jest głupi. Według mnie wszystko jest zaplanowane, i KAS w trzech czytaniach zostanie uchwalony 22 września i od razu tego samego dnia Senat zajmie się też tą ustawą. Pozostaje wtedy tylko podpis prezydenta. A my zaskoczeni sytuacją nadal śpimy....a KAS wchodzi w życie.

1. Czyimi rękoma obecnie kieruje były szef SC2 ?
2. Kto teraz doradza i podaje nieprawdziwe dane obecnemu szefowi SC?
3. Dlaczego nikt w Min.Fin. nie widzi konieczności dokonania natychmiastowych zmian personalnych na Śląsku?
4. Czy na Śląsku naprawdę działa mafia paliwowa , największa w kraju?
5.Kto był HONOROWYM gościem w piątek w IC Katowice?
Wszyscy znają odpowiedzi, dlaczego milczą?

Z pewnych i wiarygodnych źródeł ustawa o KAS zostanie uchwalona w tym tygodniu.
Modlitwy nie pomogły choć klasztor tak blisko.
Żal czerwca, żal wierzących że się uda. Teraz, choćby pod Sejmem było 14 tyś. funkcjonariuszy nic nie da. Czarne flagi wywieszone na budynkach naszych miejsc pracy to akt ostatni.
Zbieżność dat naszego Święta i posiedzenia Sejmu nie jest przypadkowa. To odwet za czerwiec, niepotrzebnie przerwany w działaniach. Szanowny Zarządzie naszego Związku, tak szczerze o tym co napisałem nie wiecie? Czy po ludzku napisać nie chcecie?
 
Dość dawno tu nie zaglądałem (tak dawno, że zapomniałem hasła i zalogowałem się na nowo) ale coś się na tym forum zmieniło: bawicie się w jakieś gierki słowne, niedomówienia i uszczypliwości a nie piszecie wprost jak jest. Czy regulamin forum na to nie pozwala ?
 
Jak gminna wieść niesie niedługo Jasną Górą zostanie zaszczycona wizytą panującej obecnie dyrektor Barbary...z pewnością spotka się z meduzami a i może zapachów dochodzacych z piwnic i toalet zechce zaznać. Nie liczył bym aby chciała spotkać się z opozycjinistami skazanymi na banicję...bo z pewnością kocur ww gdzieś ich na ten dzień zagospodaruje...składa na kanapki ma być podobno dużo większą niż poprzednio. Stara faworyta ma podobno królewskiego łososia rano zlowic a to kosztuje..znalazła się czestochowska Gessler. A dlaczego kocur a dlatego, że lasi się do wszystkich a później im kąty ojszcza....taki pieszczoch.
 
Dość dawno tu nie zaglądałem (tak dawno, że zapomniałem hasła i zalogowałem się na nowo) ale coś się na tym forum zmieniło: bawicie się w jakieś gierki słowne, niedomówienia i uszczypliwości a nie piszecie wprost jak jest. Czy regulamin forum na to nie pozwala ?

Regulamin pozwala ... ale życie uczy , że lepiej być ostrożnym ;-)
 
Back
Do góry