• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nagrody

Nagrody, emerytury dla kogo???? Rezerwa kadrowa- mundurek, ciepłe posadki i profity!
Taki sam syf jak był, tyramy resztkami sił na granicy, kilka etatów na jednego funka a biuro co? urlopuje lub w najlepszym razie pomaga na wadze ( tylko w dzień ,bo nocki ,robota w mrozie, upale lub ulewnym deszczu tylko dla frajerów bez pleców )
Nic się nie zmieniło kolesiostwo,prywata i dalej karty rozdają biurokraci nie znający rygoru służby!!!!!!!!!!

Wcześniej było zbyt ryzykownie protestować co? munduru już nie zabiorą to i odwaga wróciła. Widuję to od ponad roku tzn odkąd wsparcie kadrowe robi tzw. biuro. Powiem a w zasadzie napisze tyle zamień się z kimś z tego biura na dniu i tak przez miesiąc - może trochę zrozumiesz.

tuwim-a-tu-nie-wim.jpg
 
Wstyd

Wcześniej było zbyt ryzykownie protestować co? munduru już nie zabiorą to i odwaga wróciła. Widuję to od ponad roku tzn odkąd wsparcie kadrowe robi tzw. biuro. Powiem a w zasadzie napisze tyle zamień się z kimś z tego biura na dniu i tak przez miesiąc - może trochę zrozumiesz.

Pokaż załącznik: 4984
Kabaret co piszesz,protestowalem na zachodzie i wschodzie również, zastraszany i zdegradowany.Nie wychodzilem przed budynek postać przez 10 minut:) więc popracuj jak my a później pisz!
 
Kabaret co piszesz,protestowalem na zachodzie i wschodzie również, zastraszany i zdegradowany.Nie wychodzilem przed budynek postać przez 10 minut:) więc popracuj jak my a później pisz!
tak z czystej ciekawosci, dlaczego niektorzy ludzie musza wciaz udowadniac sobie i innym jak ciezko pracuja i jacy sa wazni? ... z reguly slownie.
 
Rozumiem naprawdę rozgoryczenie, ale czy w każdym temacie trzeba to rozstrząsac? 25 lat mojej służby to granica, bez pleców itp, wiec darujcie już sobie. Życie toczy się dalej. Nie chce mi się już walczyć, przy wartościowaniu był taki kop i poznanie się na pseudo kolegach, ze tym razem mówię pas. Żegnam
 

Szanowne Panie i Szanowni Panowie , dajcie spokój z tym wylewaniem żalów , po co karmić trolli z MF( ja również czasem ich karmie). Każdy z nas ma jakąś swoją historię , jaki sens w tym by się publicznie licytować. Wydymali nas wszystkich , jednych już teraz , drugich za czas jakiś ( nawet , jak o tym jeszcze nie wiedzą ). Skupmy się na tym , co tu można zrobić aby zdemolowany TK , uznał ustawę o KAS i przepisy ją wprowadzające za niekonstytucyjne. Cała reszta to cytując klasyka "krew w piach".
 
Szanowne Panie i Szanowni Panowie , dajcie spokój z tym wylewaniem żalów , po co karmić trolli z MF( ja również czasem ich karmie). Każdy z nas ma jakąś swoją historię , jaki sens w tym by się publicznie licytować. Wydymali nas wszystkich , jednych już teraz , drugich za czas jakiś ( nawet , jak o tym jeszcze nie wiedzą ). Skupmy się na tym , co tu można zrobić aby zdemolowany TK , uznał ustawę o KAS i przepisy ją wprowadzające za niekonstytucyjne. Cała reszta to cytując klasyka "krew w piach".

TK nie zakwestionuje ustaw kasowskich. Może kiedyś, dla zachowania pozorów jakąś nową ustawę wywróci, ale na pewno nie te. Za dużo byłoby zamieszania i kosztów. Można czekać na nowy Trybunał, wnosić o bezpośrednią kontrolę konstytucyjną w skargach do sądów, albo wyczerpać tryb krajowy i próbować przed ETPCz.
 
Ostatnia edycja:
W dupie mam ten cały syf właśnie za to cwaniactwo, kolesiostwo, lenistwo i niesprawiedliwość, jaka tu panuje i choć los mój niepewny, czuję ulgę, że już mnie nie obchodzą te wojny o 50 zł "nagrody", to robienie za frajera za cwaniaków i leni, że z czasem zapomnę o tych czasach absurdu.
 
Przepraszam ktoś mówił o nagrodach........? Rozumiem, że o tych, które były w ubiegłym roku. W tym roku nie ma żadnych !
 
IAS Olsztyn - dla wyrobników z OC i Realizacji - średnia na etat to było 518zł brutto +/- 30%. Nie słyszałem, żeby ktoś nie dostał.
 
Back
Do góry