• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nagrody

W IAS Warszawa DUCS W Siedlcach , aż 256,90 zł nie wiem tylko czym sobie zasłużylem na tak wysoką nagrodę? i traktuję to jako wyróżnienie , tak trzymać.
 
Ciekawe czy zapewnienia o tym, że na KAS nikt nie straci finansowo wytrzymają próbę porównania PIT-a, za 2017 i 2016. Na razie wygląda, że dla większości, a nie wyjątków wyjdzie niższe łączne wynagrodzenie, nie tylko w wartościach realnych, ale i nominalnych. Skarbowcy w zeszłym roku mieli premie kwartalne ok. 700-800 zł. Nawet ci co dostali zawrotne podwyżki 0,03 na mnożniku nie wyjdą na swoje.
 
Ciekawe czy zapewnienia o tym, że na KAS nikt nie straci finansowo wytrzymają próbę porównania PIT-a, za 2017 i 2016. Na razie wygląda, że dla większości, a nie wyjątków wyjdzie niższe łączne wynagrodzenie, nie tylko w wartościach realnych, ale i nominalnych. Skarbowcy w zeszłym roku mieli premie kwartalne ok. 700-800 zł. Nawet ci co dostali zawrotne podwyżki 0,03 na mnożniku nie wyjdą na swoje.

342,80, rzygają nam flegmą w twarz... następny taki przelew zwrócę do nadawcy.
 
Ostatnia edycja:
Liczyliście na nagrody serii 1000zl?
Pora zejść na ziemię.Lepiej już było.
To jest czas dobrej zmiany.
I tyle w temacie.
 
342,80, rzygają nam flegmą w twarz... następny taki przelew zwrócę do nadawcy.

A oddawaj, zwracaj, możesz nawet za okno wyrzucić. Krezusi sami tutaj, jak widać, nawet się nie schylą po takie "ochłapy".
Sprawdziłem historię konta:
2016 rok, Służba Celna - dopiero we wrześniu nagroda za pierwsze półrocze - 430 zł netto.
2017 rok, KAS - dwie kwartalne 330 i 370 zł - razem 700 zł netto za pierwsze półrocze.
Ja nie narzekam, bo mogli wcale nie dać.
 
A oddawaj, zwracaj, możesz nawet za okno wyrzucić. Krezusi sami tutaj, jak widać, nawet się nie schylą po takie "ochłapy".
Sprawdziłem historię konta:
2016 rok, Służba Celna - dopiero we wrześniu nagroda za pierwsze półrocze - 430 zł netto.
2017 rok, KAS - dwie kwartalne 330 i 370 zł - razem 700 zł netto za pierwsze półrocze.
Ja nie narzekam, bo mogli wcale nie dać.
..............
 
Ostatnia edycja:
Po tak upokarzającą kwotę się nie schylę, ty jak rozumiem nie tylko się schylasz, ale nawet klękasz :) Za branie do dzioba można zarobić sporo więcej niż 100 zł/mc. No ale nie każdy potrafi kalkulować xD
 
Ostatnia edycja:
Po tak upokarzającą kwotę się nie schylę, ty jak rozumiem nie tylko się schylasz, ale nawet klękasz :) Za branie do dzioba można zarobić sporo więcej niż 100 zł/mc. No ale nie każdy potrafi kalkulować xD

A ja bym się schylił.... gdybym miał po co, mi nic nie dali.... młspeclat67 ciekawy jestem czy Ty kiedykolwiek zarabiałes minimalna krajową i myślałeś jak to ma starczyć do następnej wypłaty? Albo może kiedyś byłeś bezrobotny i nic nie miałeś? Bo ja tak!!!! I dla mnie każda złotówka ma wartość, szczególnie gdy dostaje ja oprócz wypłaty. Tobie maja płacić pobory a nagrody to ich dobra wola, niestety :(
 
A ja bym się schylił.... gdybym miał po co, mi nic nie dali.... młspeclat67 ciekawy jestem czy Ty kiedykolwiek zarabiałes minimalna krajową i myślałeś jak to ma starczyć do następnej wypłaty? Albo może kiedyś byłeś bezrobotny i nic nie miałeś? Bo ja tak!!!! I dla mnie każda złotówka ma wartość, szczególnie gdy dostaje ja oprócz wypłaty. Tobie maja płacić pobory a nagrody to ich dobra wola, niestety :(

Owszem, pracowałem w kilku miejscach, dużo cięższych niż administracja skarbowo jakaś tam, własną działalność też prowadziłem:) A zdania nie zmieniam, taka nagroda to splunięcie w twarz, diasysrasy myślą, że jak rzucą ochłap to będziemy ich za to wielbić.
 
Po tak upokarzającą kwotę się nie schylę, ty jak rozumiem nie tylko się schylasz, ale nawet klękasz :) Za branie do dzioba można zarobić sporo więcej niż 100 zł/mc. No ale nie każdy potrafi kalkulować xD

Co kto lubi...połykasz też ?
Pozwolisz, że jednak w inny sposób będę zarabiał ?

Jak widzę, nie zwróciłeś uwagi, że w byłej SC za pierwsze półrocze było mniej, niż w KAS ? Jakieś 600 zł brutto vs 1000 zł - IC/IAS Olsztyn.
 
Back
Do góry