• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nagrody

Ciekawe kiedy były te nagrody. Chyba w przed 1999 rokiem jak wychodziłeś z premią w kieszeniach

W starych działach operacyjnych nagrody w tysiącach to nie było nic dziwnego. Ale i wyniki się sypały nieporównywalne. Teraz to kreowanie statystyk.
 
Dlaczego w dawnej Izbie Celnej w PRZEMYSLU obecnie IAS RZESZOW zawsze musi być dziadostwo wszystkie inne izby dostały nagrody kwartalne a u nas cisza bo podobno nie jest podpisany regulamin nagród. Ja się pytam co za problem go podpisać ? dobrze ze za przenosinami funkcjonariuszy do MEDYKI,KORCZOWEJ,BUDOMIERZA szybko się kierownictwo podpisuje tu nie ma wtedy zwłoki. Potem góra wykaże oszczędności dostaną nagrody na my na dole obejdziemy się jak zawsze smakiem.
 
Dlaczego w dawnej Izbie Celnej w PRZEMYSLU obecnie IAS RZESZOW zawsze musi być dziadostwo wszystkie inne izby dostały nagrody kwartalne....... my na dole obejdziemy się jak zawsze smakiem.

Wolałbyś być cywilem i dostać? bo ja p*****le te srebrniki w cywilu.

mialem-zly-dzien-tydzien-miesiac-rok-zycie-cholera-jasna-bukowski.jpg
 
Nagroda za I kwartał br

Nowa władza w Gdyni dała mi 162 zł (po zdarciu ze mnie munduru). Szkoda dyskutować na temat nagród.

Tylko pozostał żal i współczucie.

Drodzy zolle, czy na wasze skrzynki e-mailowe wpłynęły informacje o nagrodzie za I kwartał 2017, które zostały przyznane jakiś czas temu.Czy to pomyłka czy celowa dezinformacja????,bo na koncie 0,00 zł.
 
Wysłaliśmy pismo do Szefa KAS w sprawie nagród
https://celnicy.pl/content.php/4219-Pismo-do-Szefa-KAS-w-sprawie-nagród

W Bydgoszczy DIAS poinformował o rozbieżnościach w wysokości średniej nagrody na etat funkcjonariusza a pracownika cywilnego. Różnica to 2 x wyższa średnia jaką przekazało MF na pracowników cywilnych. Wczoraj pytałem DIAS Białystok, to powiedział wprost, że nie ma różnic, chyba że niewiele wyższa jest średnia dla funkcjonariuszy, co wynika z osobnych funduszy płac.
 
W IAS Olsztyn odwrotnie ale pula mniejsza. 631zl śr na etat fsza i 304zł pracownicy. O co w tym wszystkim chodzi, skąd te rozbieżności raz w jedną, raz w drugą i rozbieżności całej puli
 
Back
Do góry