• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Zgnilizna w oc białystok

Ja coś wiem na ten temat ale nie będę ułatwiać sprawy osobom ,które poniosą pewne konsekwencje z tego tytułu.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
 
blackwidow - kto poniesie konsekwencje? Na pewno nie świta, która była i jest dalej na górze.
 
Spokojnie damy radę, tok sprawom został nadany. Wiele osób będzie do ostrzału w tym na stanowiskach, biorąc pod uwagę późniejsze pozwy z powództwa cywilnego.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
 
Kierownictwo i tak się wywinie. Gdyby tak nie było, to sprawa z dawaniem propozycji wyglądałaby innaczej
 
Wiadomo może jak będzie wyglądała sytuacja czarnych na przejściach od września? W innych izbach juz wiedzą że od września będą zmiany, wiadomo kto i gdzie pójdzie a u nas jak zawsze do końca nic nie wiadomo.
 
Wiadomo może jak będzie wyglądała sytuacja czarnych na przejściach od września? W innych izbach juz wiedzą że od września będą zmiany, wiadomo kto i gdzie pójdzie a u nas jak zawsze do końca nic nie wiadomo.

Z Twoich komentarzy wynika, że pracujesz od niedawna i nie jesteś zielonym ludkiem. Czyżby wasze kierownictwo nic wam nie powiedziało co się z wami stanie. Po prostu już niedługo poczujecie pot na czole a nie ciepłe wyrko i 6 godzin odpoczynku
 
Tak będzie 12 h na osobakach albo na przywozie towarowym jak niewolnik

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
 
Tak będzie 12 h na osobakach albo na przywozie towarowym jak niewolnik

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Ci co będą ,to będą. Już w oddziałach granicznych odbywają się "transfery" aby czarni nie pracowali w komórkach macierzystych i dostają przeniesienia z jednego Oddziału Granicznego do Drugiego. Czyżby się bali? Oni?
 
Jak zwykle w tej instytucji. W odpowiednie miejsca odpowiedni ludzie

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
 
Skoro czarni pracujący w Połowcach przenoszeni są do Bobrownik, z Bobrownik do Kuźnicy a z Kuźnicy do Połowiec to widać jak trzęsą im się gacie pracując z ludźmi, którym zrobili tyle krzywd.
 
Krzywd... ☺ Zabawny jesteś.

Myślisz że ludzie zapomnieli o rekontrolach po zwykłych funkach i potem robienie im dyscyplinarek? O tym ze chodzili na skargi do kierownictwa bo ton głosu im się nie podobał. Nie wspominając o tym że spali po 6godzin mimo że było ich 8. W końcu zaczęła sie zabawa muszą zrobić 20 samochodów ciekawe jak długo dadzą radę
 
To wg Ciebie w porządku, że można coś znaleźć po BKSie Funkcjonariuszy z Oddziału? To po co brali auto do kontroli i puscili towar? Idąc tym tokiem rozumowania celnicy są niepotrzebni. Pamiętaj- każdy, nie ważne czarny czy zielony ma nad sobą kierownika i musi robić co mu poleci, czy to się nam podoba, czy nie. Pozdrawiam i miłego dnia
 
To wg Ciebie w porządku, że można coś znaleźć po BKSie Funkcjonariuszy z Oddziału? To po co brali auto do kontroli i puscili towar? Idąc tym tokiem rozumowania celnicy są niepotrzebni. Pamiętaj- każdy, nie ważne czarny czy zielony ma nad sobą kierownika i musi robić co mu poleci, czy to się nam podoba, czy nie. Pozdrawiam i miłego dnia
Widzisz że nic nie napisałem gdzie była rekontrola. A sam napisałeś nieprawdę. Ale widać że nigdy nie byleśna granicy i nie widziałeś przejścia. Najpierw pomyśl wypytaj a potem oceniaj
 
To wg Ciebie w porządku, że można coś znaleźć po BKSie Funkcjonariuszy z Oddziału? To po co brali auto do kontroli i puscili towar? Idąc tym tokiem rozumowania celnicy są niepotrzebni. Pamiętaj- każdy, nie ważne czarny czy zielony ma nad sobą kierownika i musi robić co mu poleci, czy to się nam podoba, czy nie. Pozdrawiam i miłego dnia

o słuźbie na granicy to chyba tylko słyszałeś

zaprawdę powiadam ci - w 30 minut czy nawet godzinę na bks-ie wszystkiego nie wyjmiesz - ni chu chu - nie rozbierzesz całego auta

ci, co robią rekontrolę - zawsze coś znajdą - mają więcej czasu, psy, endoskopy, rtg

ale gdybyś solidnie po nich zrobił drugą rekontrolę - to też byś coś znalazł - taka jest prawda

ci, co twierdzą inaczej są albo ignorantami albo zwyczajnie głupkami

inną sprawą jest wadliwość prowadzenia takiej rekontroli bez obecności celników, którzy wykonali pierwszą rewizję na bks - brak możliwości udziału strony w bardzo ważnej czynności dowodowej, dokumentowanej co prawda, ale nie zawsze rzetelnie - w protokole np. miejsce ogólnodostępne, a w sądzie po analizie monitoringu wychodzi że jednak w podłużnicy czy zbiorniku gazu - wskazanych przez pieska
 
o słuźbie na granicy to chyba tylko słyszałeś

zaprawdę powiadam ci - w 30 minut czy nawet godzinę na bks-ie wszystkiego nie wyjmiesz - ni chu chu - nie rozbierzesz całego auta

ci, co robią rekontrolę - zawsze coś znajdą - mają więcej czasu, psy, endoskopy, rtg

ale gdybyś solidnie po nich zrobił drugą rekontrolę - to też byś coś znalazł - taka jest prawda

ci, co twierdzą inaczej są albo ignorantami albo zwyczajnie głupkami

inną sprawą jest wadliwość prowadzenia takiej rekontroli bez obecności celników, którzy wykonali pierwszą rewizję na bks - brak możliwości udziału strony w bardzo ważnej czynności dowodowej, dokumentowanej co prawda, ale nie zawsze rzetelnie - w protokole np. miejsce ogólnodostępne, a w sądzie po analizie monitoringu wychodzi że jednak w podłużnicy czy zbiorniku gazu - wskazanych przez pieska
Warto tutaj napisać, że to nawet mniej niż 30 minut na samochód. Wskaźniki kontroli są na około 8% jak jedzie 300 samochodów to wychodzi 24 samochody czyli faktycznie zgadza się po 30 minut ale nie kontroli tylko wprowadzenia sprawdzenia systemów i zakończenia kontroli. Ale jak czasem jedzie 450 samochodów to ile wychodzi samochodów 36 to = 20 min na samochód. Powiedz mi gdzie tutaj masz prawo o chociażby odbiór 30 minutowej przerwy - nie masz. Warto powiedzieć, Alvaro, że Twoi koledzy ostatnio muszą robić po 20 samochodów z dwoma psami to ja bym zrobił i 100. Problem polega na tym, że im kazali zacząć pracować. I powiem jeszcze coś. Z psami to kontrole oni robią w 5 minut. Jak wyniucha to jest jak nie wyniucha to jedzie. Ciekawe dlaczego zieloni nie mogą zrobić re kontroli po czarnych i potem - dyscyplinarka.
 
Przestań takie rzeczy pisać. "Krzywdę" to oni wyrządzali lewusom i krętaczom. Poza tym reforma nie powinna polegać na obcinaniu etatów granicznym. Dlatego wszyscy liczą, że wzmocnią oddziały kadrowo.
 
Przestań takie rzeczy pisać. "Krzywdę" to oni wyrządzali lewusom i krętaczom. Poza tym reforma nie powinna polegać na obcinaniu etatów granicznym. Dlatego wszyscy liczą, że wzmocnią oddziały kadrowo.
Krętaczom i lewusom. Znam takiego jednego co ma kategorie zdrowia E i jest w czarnych. Ma broń kogo chcę wywalić z roboty bo mu nie pasuje to idzie do wuja i go przez reformy potocznie mówiąc zwolnili. Wzmocnić oddział? Kadrowo no tak będą siedzieć w pokojach i parzyc herbatę i jeść makowca z góra
 
dlaczego kier oper z drogi nie wykorzystuje psów z BUDZISKA --PYTANIE DO WŁADZY -BO JAK COŚ ZNAJDĄ TO POTEM PROBLEM A TAK JEST OK TO TAK JAK TO BYŁO W BOBROWNIKACH -CISZA PO WYJEZDZIE Z KANAŁU -TAK PANIE P ORAZ JEGO KOLEDZY
 
Chłopaki spokojnie... nie ziejcie jadem. Zarówno w czarnych jak i zielonych są tzw. Misiewicze i inne "elementy". Jesteśmy jedną formacją. Rozumiem, że macie żal za rekontrole ale zauważcie, że ich już prawie nie ma. Jak już wcześniej pisałem każdy z nas musi wykonywać polecenia przełożonych. Jedni czarni pracują solidnie czy z psem czy bez niego a inny po prostu przychodzą do pracy. W zielonych tak nie ma? Pewnie że jest. PZDR
 
Back
Do góry