• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Zgnilizna w oc białystok

Kolejny dowód na to że to państwo w państwie i lokalne układy przetrwają nawet wojnę nuklearną

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Niestety jak ktoś wcześniej napisał tylko zaorać i robić wszystko od nowa. Po prostu niektórzy walczą o zwiększenie miejsc mundurowych ale to wszystko jest robione nie po to aby na zmianach było 40 osób a po to, żeby bliskim i znajomym zapewnić spokojną godną pracę i lepszą emeryturę
 
Jak wiadomo najnowsze wieści są hitem . Wróciły dwie panie do munduru TM i DK . Nic dodać nic ująć

Zaznaczam, że nie wiem czy, wróciły dwie panie, o ww. inicjałach, do munduru i pewnie dowiem się jako jeden z ostatnich kto został "umundurowany" ponownie.
Uważam jednak, że nie nalezy rozpowszechniać niesprawdzonych informacji na forum.
Można komuś wyrządzić "przykrość" albo dać złudną nadzieję.
Chyba, że to decydent ukrywa się pod nickiem Black Widow. :)
 
Zaznaczam, że nie wiem czy, wróciły dwie panie, o ww. inicjałach, do munduru i pewnie dowiem się jako jeden z ostatnich kto został "umundurowany" ponownie.
Uważam jednak, że nie nalezy rozpowszechniać niesprawdzonych informacji na forum.
Można komuś wyrządzić "przykrość" albo dać złudną nadzieję.
Chyba, że to decydent ukrywa się pod nickiem Black Widow. :)
Info sprawdzone


Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
 
Pewnie szykowane są przygotowania do likwidacji Delegatur która ma nastąpić po 01.01.2018r. I znów będzie podział i tworzenie nowych działów , referatów żeby poupychać właściwe osoby na właściwe stanowiska ( dobrze płatne ).
 
Pewnie szykowane są przygotowania do likwidacji Delegatur która ma nastąpić po 01.01.2018r. I znów będzie podział i tworzenie nowych działów , referatów żeby poupychać właściwe osoby na właściwe stanowiska ( dobrze płatne ).
Dokładnie tak . Jak wiadomo od zawsze w tym lokalnym układziku odpowiednie osoby trafią w odpowiednie miejsca i na stanowiska, będą tworzone nowe referaty po to aby stworzyć kierownicze stanowiska dla konkretnych osób. Ciekawym przykładem był jakiś czas temu sekretariat w OC Białystok w , którym był/a osoba na stanowisku kierownika (chyba sekretariatu ) .Ostatnie powroty do munduru w DŚ są najlepszym przykładem że układ zamknięty stworzony przez "MISTRZA " świetnie się sprawdza. Ale zobaczymy jakie będą wyroki sądowe i jaki będzie dalej burdel. Jest jeszcze możliwość pozwu cywilnego w stosunku do konkretnych osób i wiele innych możliwości.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
 
Dokładnie tak . Jak wiadomo od zawsze w tym lokalnym układziku odpowiednie osoby trafią w odpowiednie miejsca i na stanowiska, będą tworzone nowe referaty po to aby stworzyć kierownicze stanowiska dla konkretnych osób. Ciekawym przykładem był jakiś czas temu sekretariat w OC Białystok w , którym był/a osoba na stanowisku kierownika (chyba sekretariatu ) .Ostatnie powroty do munduru w DŚ są najlepszym przykładem że układ zamknięty stworzony przez "MISTRZA " świetnie się sprawdza. Ale zobaczymy jakie będą wyroki sądowe i jaki będzie dalej burdel. Jest jeszcze możliwość pozwu cywilnego w stosunku do konkretnych osób i wiele innych możliwości.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
Likwidacja delegatur UCS za około dwa miesiące nie wiem co się stanie z obsadą OC Białystok ale raczej dobrze nie będzie. Granica , dozór a część do cywila ale to ci z gorszymi notowaniami "rodzina" pewnie na cztery łapy.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
 
Likwidacja delegatur UCS za około dwa miesiące nie wiem co się stanie z obsadą OC Białystok ale raczej dobrze nie będzie. Granica , dozór a część do cywila ale to ci z gorszymi notowaniami "rodzina" pewnie na cztery łapy.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka


do cywila?

a na jakiej niby podstawie?

wygaszenie w momencie nieprzedstawienia propozycji w kas2 i znowu pozwy?

litości

plotki, plotki, plotki
 
Wcale nie plotki delegatury idą w pi...u

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka


potrafisz czytać?

a rozumiesz co czytasz?

nie pisałem o likwidacji delegatur, ale o twoich sugestiach dotyczących wysyłania kogokolwiek do cywila:

"do cywila?

a na jakiej niby podstawie?

wygaszenie w momencie nieprzedstawienia propozycji w kas2 i znowu pozwy?

litości

plotki, plotki, plotki"
 
potrafisz czytać?

a rozumiesz co czytasz?

nie pisałem o likwidacji delegatur, ale o twoich sugestiach dotyczących wysyłania kogokolwiek do cywila:

"do cywila?

a na jakiej niby podstawie?

wygaszenie w momencie nieprzedstawienia propozycji w kas2 i znowu pozwy?

litości

plotki, plotki, plotki"
Na jakiś podstawie? Nie do mnie pytanie?

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
 
Art. 174. kas
1. Funkcjonariusz może otrzymać propozycję przeniesienia do pracy w urzędzie obsługującym ministra
właściwego do spraw finansów publicznych albo w jednostce organizacyjnej kas.
................................................
9. Stosunek służbowy funkcjonariusza, który odmówił przyjęcia propozycji, o której mowa w ust. 1, nie ulega zmianie.
 
Art. 174. kas
1. Funkcjonariusz może otrzymać propozycję przeniesienia do pracy w urzędzie obsługującym ministra
właściwego do spraw finansów publicznych albo w jednostce organizacyjnej kas.
................................................
9. Stosunek służbowy funkcjonariusza, który odmówił przyjęcia propozycji, o której mowa w ust. 1, nie ulega zmianie.

właśnie to miałem na myśli

"do cywila" to już nikogo NIE ZMUSZĄ
 
właśnie to miałem na myśli

"do cywila" to już nikogo NIE ZMUSZĄ
Che śmieszą mnie te dywagacje i wzajemne pocieszanie typu "do cywila" już nikogo nie zmuszą. A może dostaniesz taką propozycję że sam przejdziesz do cywila?

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
 
Che śmieszą mnie te dywagacje i wzajemne pocieszanie typu "do cywila" już nikogo nie zmuszą. A może dostaniesz taką propozycję że sam przejdziesz do cywila?

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
Ogłoszono dzisiaj nabór wewnętrzny na granicę ( specjalista ) 20 etatów. Oczywiście mogą zgłaszać się ucywilnieni.


Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 
Ogłoszono dzisiaj nabór wewnętrzny na granicę ( specjalista ) 20 etatów. Oczywiście mogą zgłaszać się ucywilnieni.


Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka


w olsztynie też

24 etaty

to dowodzi, że ucywilnienia w skali w jakiej zostały dokonane nie miały uzasadnienia faktycznymi potrzebami Służby
 
Che śmieszą mnie te dywagacje i wzajemne pocieszanie typu "do cywila" już nikogo nie zmuszą. A może dostaniesz taką propozycję że sam przejdziesz do cywila?

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka


nie ma takiej propozycji

nocki, weekendy, granica - dla mnie to żadna nowość i żaden strach
 
Back
Do góry