• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Zgnilizna w oc białystok

blackwidow

Użytkownik
Dołączył
30 Kwiecień 2016
Posty
208
Punkty reakcji
0
Takie smutne przemyślenia mam że jak na razie w naszej całej służbie były tylko kosmetyczne zmiany i na tym się skończyło , cała zgnilizna pozostała i dalej cuchnie , układy rodzinne i wyznaniowe dalej mają się dobrze i będzie tak do póki nie rozmontują tej firmy. Tak naprawdę rozpier....e tego wszystkiego to chyba jedyna szansa dla zwykłych funkcjonariuszy na samym dole . Mam nadzieję że rozsypie się ta jedna wielka patologa pseudo oficerska kierownicy nagle przestaną być kierownikami , naczelnicy naczelnikami itd.
Poczekamy zobaczymy.
 
Robią miejsca na granicy. Przecież związki powiedziały, że będą zwalniać młodych. Pewnie po to aby oficerów z IZB przerzucić do biura na granicę na stałe 8 godzin pracy.
 
słyszałem, że w waszej IZbie Administracji Skarbowej śa niezłe przekręty w mianowaniu na funkcjonariuszy celno-skarbowych, a nikt tu nic nie pisze , to tylko plotki?
 
szykują miejsca swoim młodzi przeszli wszyscy będą się uczuc jeszcze pare lat a 6 starszych 10-25 lat pracy nie otrzymają propozycji w kuzni i idą na zielona trawe. A CO ZWiAZKI DORADZO ZWOLNIONYM(ktorzy nie otrzymali propozycji bo jakoś cicho i brak wzorów odwołań)
 
Robią co chcą i uchodzi im to na sucho. A miała być dobra zmiana. Ciekawe czy SzP Banaś wie o tych przekrętach.
 
Ostatnia edycja:
Myślę, że Szp Banaś doskonale wie co się dzieje i daje na to cicha zgodę. Gdyby było inaczej nie robili by tego.
 
No wiec powiem tak . Jak to słusznie ktoś już napisał obecni dyrektorzy IAS są do odstrzału a to ze względu na pozwy sądowe , których będzie mnóstwo i m które już się pojawiają . Jeśli chodzi o Białystok to sytuacja jest szczególna bo tu będą nie tylko pozwy do Sądu Administracyjnego ale również z powództwa cywilnego o naruszenie dóbr a być może z KPK. Obecny DIAS jest w nieciekawej sytuacji z nie swojej winy troszkę . Poza tym takie miejsca jak Białystok , Lublin i cała ściana wschodnia mają ten sam problem , który widać teraz lepiej. Rządzi tu układ wiadomo jaki . Myślę że to jeszcze nie koniec zabawy wraz ze sprawami sądowymi sytuacja może się rozwijać bardziej dynamicznie i naruszyć obecny układ , który przetrwał a nawet się wzmocnił.
 
Jeszcze jedna rzecz a mianowicie w Białostockim sensie jest tych dwóch panów nierozłącznych. To pokazuje jak bardzo to wszystko jest zepsute i zgniłe. Zobaczymy czy im i innym "oficerom" się upiecze. Dobra zmiano co ty na to ?
 
Ostatnia edycja:
Chcemy podziękować właścicielowi i twórcy tabelek, jemu nieodłącznemu towarzyszowi z IC, panu i władcy z UC, pani "dyrektor" IC za jasne i sprawiedliwe zasady ucywilniania. Bądźcie pewni, że wyrządzone zło zawsze wraca. Można się pogodzić z ucywilnieniem, ale nie z niesprawiedliwością. Nie mamy już do was krzty szacunku.....
Przy okazji pozdrawiamy wszystkich przyjaciół królika z UCB, zaskakujący pion graniczny, mundurowe KW, lokaja z parkingu na Octowej itd. Ciekawe co wam powie lustereczko kiedy .......
 
Lokaj zwany również popielniczka mimo, że ma trudności z pisaniem będzie teraz monitorował przewozy. Efekty jak zwykle będą porażające. Patron z IAS jak widać dalej wspiera swojego giermka, cóż może znowu załatwi remont samochodu, może nawet za darmo.
 
Sporo konkretnych przykładów będzie dokładnie wypunktowanych w kilku odpowiednich instytucjach tak więc lokalny wschodni układzik towarzysko rodzinny raczej nie będzie spać spokojnie

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
 
Chwalić się będziemy jak będzie sukces w kilku tematach, na razie to płakać się chce i wstyd za innych

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
 
Coś już wiadomo na temat składanych odwołań??? Cisza jak po śmierci organisty!

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 
Back
Do góry