• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Zgnilizna w oc białystok

Mistrzu przestań pisać bzdury . Będziesz miał okazję już nie długo się wykazać na oddziale jaki z Ciebie kozak. I zobaczymy jak będziesz wykonywał polecenia przełożonych typu 8% bks , 6% rewizji na wywozie itp. Zobaczymy i ocenimy twoją rzetelną postawę .


Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 
Mistrzu przestań pisać bzdury . Będziesz miał okazję już nie długo się wykazać na oddziale jaki z Ciebie kozak. I zobaczymy jak będziesz wykonywał polecenia przełożonych typu 8% bks , 6% rewizji na wywozie itp. Zobaczymy i ocenimy twoją rzetelną postawę .


Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Duża część z tych tak zwanych "kozaków" z uśmiechem na twarzy przywita wrzesień w zielonym mundurze wraz z w/w procentami kontroli.
 
Zastanawiam się, czym obecnie zajmują się II Referaty Kontroli Celno-Skarbowej Rynku powołane do walki z hazardem. Z tego co widać i słychać nielegalny hazard dogorywa, więc co porabiają eksperci tam poupychani przez "górkę'?
 
Nie będę stresować, ale spokojnie "rodzina " jest bezpieczna

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
 
Czarne chmury byłyby jakby czarnych wcielili do zielonych na granicy. Przynajmniej nie panoszyliby się tak jak pawie.
 
Jeśli ktoś do tej pory jeszcze miał złudzenia w jakiej "firmie" pracujemy i w jakim kraju żyjemy to chyba powinien pozbyć się wszelkich złudzeń. Chichot losu ? Nie to nie fikcja filmowa to " real life " . Wiecie o czym piszę oczywiście, te ostatnie newsy o człowieku, który trzymał wszystko za mordę są prawsziwe.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
 
Nie za bardzo wiem o czym/kim piszesz. Możesz mówić trochę jaśniej ? Jak tam awanse dostali Ci co zasłużyli czy Ci co mieli dostać ?
 
Trzymał przez tyle lat wszystkich i wszystko za mordę. .......

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
 
I w związku z tym, że już go nie ma dalej nic się nie zmieniło? Czy jednak pozostał w naszych strukturach?
 
Witam.
Jak wieść gminna niesie szykują się kolejne "dobre zmiany" tym razem kontroli rynku. Czyżby miałaby być to zapowiedź czegoś grubszego?
 
Strasznie enigmatycznie piszesz! Jak coś wiesz to napisz konkretnie! Nie mieszajmy ludziom w głowach....wystarczy, że już "górka" nami nieźle zamieszała!
 
Back
Do góry