• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

....gdzie jest generał ?

A kogo to obchodzi, po co zaśmiecasz forum.


Zgadzam się kogo to obchodzi co się dzieje z gen. jaruzelskim, sorki gen. kapica. Dla mnie te osoby nie mają krzty honoru i godności. I mam nadzieję, że historia naszego generała oceni tak jak oceniamy gen. kiszczaka, jaruzelskiego i jemu podobnych....
 
A mnie nie interesuje to gdzie podziewa się ten taboret. Mnie interesuje. gdzie podział się zapis o pracy w szczególnym charakterze, z którego tak radośnie nas usunięto pozostawiając w wykazie np. SOK. Ten pan patrząc z pewnej perspektywy wydłużył wielu z nas ścieżkę kariery zawodowej i przyłożył do tego radośnie swoją rączkę obiecując gruszki na wierzbie zaprzyjaźnionym związkowcom. Wszystkiego najlepszego temu" menżowi" stanu życzą funkcjonariuszki i funkcjonariusze 55+ i 60+.
 
Z wielkim żalem informuje że nasza służba z końcem lutego ma jednego generała mniej. Z tego co się nieoficjalnie dowiedziałem przygarnęła go firma STTAS.
 
Nic nie szkodzi we wrześniu będziemy mieli nowego generała ! I to będzie równie spektakularny awans ! Oczywiście wszystko w ramach "dobrej zmiany" :)
 
o kim mowa?

firmował pierwszą odsłonę uwłaszczenia wiecznej nomenklatury zarządczej w Służbie Celnej. kariera uwieńczona stopniem generalskim wręczonym przez komorowskiego. niepokojony przez dobrą zmianę został dyrektorem operacyjnym w prywatnej firmie.

Jacek Kapica is Operations Director of STTAS Europe, resident in the Warsaw, Poland, office. http://www.sttas.com/About/Leadership-Team/Jacek-Kapica.aspx

Jacek-Kapica.aspx


ciekawe, co napiszemy za jakiś czas o banasiu?
 
Sorry Tele echo ale nazwiska w j. polskim piszemy z dużej litery, nawet jak kogoś nie lubimy, nie szanujemy....
 
Sorry Tele echo ale nazwiska w j. polskim piszemy z dużej litery, nawet jak kogoś nie lubimy, nie szanujemy....

Robespier ja bym jeszcze do Twojego postu dodała, że i Prezydent Bronisław Komorowski i Prezydent Andrzej Duda zostali wybrani głosami Narodu, obaj głosami części Narodu w demokratycznych wyborach. Niezależnie od sympatii politycznych obaj sprawowali/sprawują Urząd Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Więc pisanie nazwiska Prezydenta RP z małej litery świadczy po prostu o buractwie, niezależnie od reguł pisowni w języku polskim...
 
Robespier ja bym jeszcze do Twojego postu dodała, że i Prezydent Bronisław Komorowski i Prezydent Andrzej Duda zostali wybrani głosami Narodu, obaj głosami części Narodu w demokratycznych wyborach. Niezależnie od sympatii politycznych obaj sprawowali/sprawują Urząd Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Więc pisanie nazwiska Prezydenta RP z małej litery świadczy po prostu o buractwie, niezależnie od reguł pisowni w języku polskim...
Dzisiaj z okazji niedzieli chciałem być delikatniejszy i mniej bezpośredni niż zwykle.... Powiem tak droga Magdo66 w pełni się z tobą zgadzam...
 
Niech doradza firmom hazardowym, jak jeszcze bardziej ośmieszyć Służbę Celną w pseudo walce z hazardem. Jest w 100% odpowiedzialny za ten hazardowy cyrk, za każdy etap.
 
Kapica hmmm generał, można powiedzieć patriota i mąż stanu .... a ja jestem popychadłem awansowanym raz na 5 lat wykonując choćby durną politykę kryminalną byłego generała i drże o jutro bo nie wiem czy będe mundurowy czy cywilny w Kasie czy UCS a może w UAS a może w skarbówce a może zmniejszą mi pensje a może nie przedstawią propozycji dalszej pracy po reformie.... A Pan generał Kapica prosze bardzo....
Oto nasza cała Polska... Kiedy nadejdzie dobra zmiana? Ilu jeszcze takich generałów wytrzyma nasza kochana ojczyzna ?
 
Było tak: bociana dziobał szpak a potem była zmiana i.... szpak dziobał bociana.
 
Back
Do góry