• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Zmiany Zmiany Zmiany

A Ty jak uważasz ?
Może wiesz coś więcej ?
Miałam pewne informacje, ale nie sprawdzają się więc nie będę powtarzała.
 
Oni uciekną, przed odpowiedzialnością, tak jak SB, której dopiero teraz chcą zabrać emerytury. Sławek nie bądź Wałęsą. Wyrównanie rachunków zostaw mnie.
 
Przypomina mi się pewna historia zakończona "pointą" i cytat z niej...
"Kto jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamieniem..."
No, ale to nie bardzo wyjdzie, tak anonimowo - zza winkla.
Z otwartą przyłbicą, trochę mniej już jakby animuszu było. A może mnie? Może się przedstawisz, powiesz gdzie pracujesz i za co chcesz rozliczać?
Starczy odwagi?

Bardzo nie lubię takich niekonstruktywnych wypowiedzi rodem z onetu... Skłaniają mnie do zbytniej szczerości.
 
Zmian nie będzie bo:
- idzie kas i po co robić kilka zmian,
- nie mają ludzi u nas rozeznanych a funkcjonariuszom na dole nie wierzą,
- uwłaszczyła się góra i urobiła już nowe szefostwo, że tylko oni mają rozeznanie i bez nich nic nie wyjdzie,
To jest złe bo:
- góra narobiła syfu w niektórych tematach i będzie to tuszować,
- traci Państwo bo nie ma kasy która jest możliwa do pozyskania (pisze o tym często Przewodniczący),
- złe jest zarządzanie - min. kadry nie tam gdzie trzeba i brak mocy kontrolnych, wyłudzenia na dużą skalę i brak reakcji obecnej kadry bo się przyzwyczaili że tak jest,
- brak zaufania do tych co tworzyli dziwactwa w ostatnich latach,
Pozdrawiam brać celniczą
 
Coraz bardziej jestem za KASem. Jeśli dzisiaj p.o. Kierownik OCD Dorohusk ps. Skarpeta każe podległym f.c. pełniącym służbę w BKS składać się po min. 3 zł na zakup kluczy, wierteł itp., mówiąc iż on nie czuje się za to odpowiedzialny, to KAS jest jedyną szansą na rozwalenie tego burdelu. Kim trzeba być, jak można nie mieć wgl wstydu żeby mówić coś takiego. Panie Skarpeta, nikt nie kazał panu aplikować na stanowisko KO w OCD Dorohusk.
 
Back
Do góry