• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Spotkanie w IC Łódź w dniu 14 stycznia

slawomir.siwy

Administrator
Członek Załogi
Dołączył
1 Luty 2006
Posty
13 536
Punkty reakcji
4 501
Miasto
ZZ Celnicy PL
W dniu 14 stycznia 2016r. odbyło się spotkanie z funkcjonariuszami i pracownikami w IC w Łodzi.
Członkowie Związku powołali w tym dniu Zakładową Organizację Izbową. Przewodniczącym został Kolega Rafał Błaszczyk - gratuluję. Kolega Rafał i wspierający Go pięcioosobowy Zarząd będą zajmować się sprawami wynikającymi ze stosunku służbowego i pracowniczego w IC w Łodzi i podległych jednostkach. Wspierajcie ich proszę, bo to bardzo cenne, że są osoby które chcą się tym zajmować. Dziękuję Wam Koleżanki i Koledzy z Zarządu ZOI.
Bardzo Wam również dziękuję za miłe przyjęcie. Dziękuję tym wszystkim, którzy w tym dniu wsparli nasz Związek poprzez złożenie deklaracji członkowskiej. Proszę o wsparcie pozostałych, gdyż liczebność Związku jest bardzo ważna, gdyż wzmacnia nasz głos, głos naszego środowiska.
Dziękuję, bardzo podobało mi się w Waszej Izbie i jestem pod ogromnym wrażeniem tego spotkania.
 
Matka Chrzestna

W dniu 14 stycznia 2016r. odbyło się spotkanie z funkcjonariuszami i pracownikami w IC w Łodzi.
Członkowie Związku powołali w tym dniu Zakładową Organizację Izbową. Przewodniczącym został Kolega Rafał Błaszczyk - gratuluję. Kolega Rafał i wspierający Go pięcioosobowy Zarząd będą zajmować się sprawami wynikającymi ze stosunku służbowego i pracowniczego w IC w Łodzi i podległych jednostkach. Wspierajcie ich proszę, bo to bardzo cenne, że są osoby które chcą się tym zajmować. Dziękuję Wam Koleżanki i Koledzy z Zarządu ZOI.
Bardzo Wam również dziękuję za miłe przyjęcie. Dziękuję tym wszystkim, którzy w tym dniu wsparli nasz Związek poprzez złożenie deklaracji członkowskiej. Proszę o wsparcie pozostałych, gdyż liczebność Związku jest bardzo ważna, gdyż wzmacnia nasz głos, głos naszego środowiska.
Dziękuję, bardzo podobało mi się w Waszej Izbie i jestem pod ogromnym wrażeniem tego spotkania.

W literaturze światowej jest Ojciec Chrzestny, natomiast w Łodzi była Matka Chrzestna.
Teraz te przeprowadzki zastępców to chyba próba prostowania tego układu.
Niestety żadna z tych osób przeprowadznych z Ustronnej na Teresy i z Teresy na Ustronną nie zachowuwała się przyzwoicie w okresie wartościowania.
Ponieważ nie ma już Matki Chrzestnej to specjaliści swoją dezaprobate tego układu mogą wyrazić wsparciem związków poprzez złożenie deklaracji.
Jedynym rozwiązaniem tego patologicznego układu jest połączenie urzędów, nowe wartościowanie.
Straci agentka, straci Straszek, straci Ala z MO, Baniak z Luxora i reszta z tego towarzystwa wzajemnej adoracji, dymania specjalistów i zamiatania pod dywan.
Bo co to za starszy ekspert sc z 400 zł dziennie ( a tyle wynoszą miesięczne dodatki niektórych funkcjonariuszy) co nie prowadzi postępowań...
W połączonym urzedzie Matka Chrzestna powinna wylądować najniżej jak tylko można.
Może dozór, a może odprawy podróżnych na lotnisku...
Lubiła grzebac podwładnych to może powinna pogrzebac w torbach...
 
Ostatnia edycja:
W dniu 14 stycznia 2016r. odbyło się spotkanie z funkcjonariuszami i pracownikami w IC w Łodzi.
Członkowie Związku powołali w tym dniu Zakładową Organizację Izbową. Przewodniczącym został Kolega Rafał Błaszczyk - gratuluję. Kolega Rafał i wspierający Go pięcioosobowy Zarząd będą zajmować się sprawami wynikającymi ze stosunku służbowego i pracowniczego w IC w Łodzi i podległych jednostkach. Wspierajcie ich proszę, bo to bardzo cenne, że są osoby które chcą się tym zajmować. Dziękuję Wam Koleżanki i Koledzy z Zarządu ZOI.
Bardzo Wam również dziękuję za miłe przyjęcie. Dziękuję tym wszystkim, którzy w tym dniu wsparli nasz Związek poprzez złożenie deklaracji członkowskiej. Proszę o wsparcie pozostałych, gdyż liczebność Związku jest bardzo ważna, gdyż wzmacnia nasz głos, głos naszego środowiska.
Dziękuję, bardzo podobało mi się w Waszej Izbie i jestem pod ogromnym wrażeniem tego spotkania.
Spóźnione, niemiej serdeczne.
Może Kołacinski dzwonił z życzeniami ?
 
Otrzymałam e-mailowa informację i ciesze się niezmiernie.
Dziękuję , że nikt nie mieszał w tym kotle.
Przeciez podział ról odbywa sie jak zwykle transparentnie.
Natomiast zastanawiam się czy tak samo cieszył się będzie Kołacinski.
Pewnie jak to zwykle bywa o tym , że jest rogaczem mąż dowiaduje się ostatni .
 
Otrzymałam e-mailowa informację i ciesze się niezmiernie.
Dziękuję , że nikt nie mieszał w tym kotle.
Przeciez podział ról odbywa sie jak zwykle transparentnie.
Natomiast zastanawiam się czy tak samo cieszył się będzie Kołacinski.
Pewnie jak to zwykle bywa o tym , że jest rogaczem mąż dowiaduje się ostatni .
Lusia , ja dostałem tylko esemska.
Też się liczy?
 
Back
Do góry