• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Byłem, widziałem i jestem ze Sławkiem Siwym a wy kogo popieracie?

Hellmut

Nowy użytkownik
Dołączył
28 Czerwiec 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
22 grudnia 2015r. byłem na spotkaniu SSC z przedstawicielami związków zawodowych i jestem naocznym świadkiem tego,że jedynie przewodniczący ZZ Celnicy Pl postulował zachowanie odrębnej Służby Celnej i wypowiadał się sceptycznie o KAS. Tylko przedstawiciele ZZ Celnicy PL wypowiadali się w kwestii emerytur mundurowych dla celników. Reszta albo milczała. Wasz ziomal przewodniczący wystąpił z postulatem emerytur w wieku 55 lat. Musieliśmy mu przerywać. Powiem krótko, niech p. Staniszewski nie kreuje się na jednego obrońcę sprawy emerytur mundurowych i Służby Celnej. Zakończę tak suchym dowcipem ,że aż trzeba popić.

Przykleja się g***o do okrętu i krzyczy ' płyniemy'

A wy koledzy z Rzepina myślcie, bo nic nie mam przeciwko pluralizmowi związkowemu ale jezeli jakiś działacz związkowy sabotuje nasze żywotne interesy to chyba wiecie co macie zrobic?
 
22 grudnia 2015r. byłem na spotkaniu SSC z przedstawicielami związków zawodowych i jestem naocznym świadkiem tego,że jedynie przewodniczący ZZ Celnicy Pl postulował zachowanie odrębnej Służby Celnej i wypowiadał się sceptycznie o KAS. Tylko przedstawiciele ZZ Celnicy PL wypowiadali się w kwestii emerytur mundurowych dla celników. Reszta albo milczała. Wasz ziomal przewodniczący wystąpił z postulatem emerytur w wieku 55 lat. Musieliśmy mu przerywać. Powiem krótko, niech p. Staniszewski nie kreuje się na jednego obrońcę sprawy emerytur mundurowych i Służby Celnej. Zakończę tak suchym dowcipem ,że aż trzeba popić.

Przykleja się g***o do okrętu i krzyczy ' płyniemy'

A wy koledzy z Rzepina myślcie, bo nic nie mam przeciwko pluralizmowi związkowemu ale jezeli jakiś działacz związkowy sabotuje nasze żywotne interesy to chyba wiecie co macie zrobic?

kopa w dupę to chyba za mało?
 
22 grudnia 2015r. byłem na spotkaniu SSC z przedstawicielami związków zawodowych i jestem naocznym świadkiem tego,że jedynie przewodniczący ZZ Celnicy Pl postulował zachowanie odrębnej Służby Celnej i wypowiadał się sceptycznie o KAS. Tylko przedstawiciele ZZ Celnicy PL wypowiadali się w kwestii emerytur mundurowych dla celników. Reszta albo milczała. Wasz ziomal przewodniczący wystąpił z postulatem emerytur w wieku 55 lat. Musieliśmy mu przerywać. Powiem krótko, niech p. Staniszewski nie kreuje się na jednego obrońcę sprawy emerytur mundurowych i Służby Celnej. Zakończę tak suchym dowcipem ,że aż trzeba popić.

Przykleja się g***o do okrętu i krzyczy ' płyniemy'

A wy koledzy z Rzepina myślcie, bo nic nie mam przeciwko pluralizmowi związkowemu ale jezeli jakiś działacz związkowy sabotuje nasze żywotne interesy to chyba wiecie co macie zrobic?

Niestety, o rzeczonym szkodniku można mieć od "zarania dziejów" jak najgorsze zdanie.
Z niektórymi "partnerami" nie da się prowadzić współpracy czy cywilizowanego dialogu.
Ten pan walczył o swoją "karierę", a teraz poprzez destrukcję walczy o swoje przetrwanie.
Może jednak tak się złożyć, że żarna KAS go zmielą i zostanie wydalony poza nasze struktury.
 
Back
Do góry