• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nagrody

wydmystogi

Nowy użytkownik
Dołączył
10 Listopad 2015
Posty
61
Punkty reakcji
0
Dziś popatrzyłem w zestawienie f-szy uznanych przez DIC w Gdyni za godnych nagród z tzw. puli dyrektorskiej. Ze świecą szukać ludzi z DCT... Miałem nie pisać, ale jednak opublikuję emanację swego rozczarowania....
 
Rzeczywiście w dniu 20.12 nie było funkcjonariuszy z DCT na liście nagród DIC. Jednak wczoraj w ramach tzw. II listy DIC pojawili się funkcjonariusze Z DCT. Szkoda, że tak mało, ale biorąc pod uwagę ogólna liczbę funkcjonariuszy z OC, którzy otrzymali nagrody z puli dyrektora to i tak nie jest najgorzej. Chociaż w mojej opinii za mało funkcjonariuszy z OC otrzymuje te nagrody... Nie mam dostępu w tej chwili do regulaminu przydzielania nagród, ale zdaje mi się, że osoby wobec których toczy się postępowanie dyscyplinarne nie powinny być brane pod uwagę, przy udzielaniu nagród...
 
A ja głupi łudziłem się, że zgodnie ze słowami NUC z grudniowego spotkania na DCT dziewczyny z kasy (poprzednio pominięto wszystkie) dostaną jakieś nagrody od DIC za ten Sajgon z Zefirem - no bo przecież kierownik mówił, że wnioskował; NUC mówił, że popierał...A tu proszę - dostała jedna na trzy...A tymczasem ten OC po raz kolejny wykręcił obrót towarowy większy niż cały UC Gdynia razem wzięty i to w niewiele ponad 40 osób. Ciekawe, dlaczego nie ma chętnych żeby trafić na ten oddział...?Zapewne to znów wina poprzedniego DIC, że się znów wypiął na prośby tak jak się wypiął na wiele poprzednich wniosków o nagrody, awanse..Wesołych Świąt i zasłużonego odpoczynku wszystkim, również Zesłańcom..I gratuluję dobrego samopoczucia decydentom..
 
A ja głupi łudziłem się, że zgodnie ze słowami NUC z grudniowego spotkania na DCT dziewczyny z kasy (poprzednio pominięto wszystkie) dostaną jakieś nagrody od DIC za ten Sajgon z Zefirem - no bo przecież kierownik mówił, że wnioskował; NUC mówił, że popierał...A tu proszę - dostała jedna na trzy...A tymczasem ten OC po raz kolejny wykręcił obrót towarowy większy niż cały UC Gdynia razem wzięty i to w niewiele ponad 40 osób. Ciekawe, dlaczego nie ma chętnych żeby trafić na ten oddział...?Zapewne to znów wina poprzedniego DIC, że się znów wypiął na prośby tak jak się wypiął na wiele poprzednich wniosków o nagrody, awanse..Wesołych Świąt i zasłużonego odpoczynku wszystkim, również Zesłańcom..I gratuluję dobrego samopoczucia decydentom..

Jak ktoś na tym forum słusznie zauważył - stajennego nie ma ale zwyczaje pozostały.
 
Mijają lata, miesiące, tygodnie. Wreszcie wczoraj doszły nowe komputery do dozoru. Jest pięknie! I nadal 40 osób robi ponad normę dla szacownej izby. I niewielu kojarzy, że bez roboty OC nie ma pracy dla UC i IC. A mnie się już coraz mniej chce napinać. Za dużo tego na jedną głowę, na pięć głów, na 20 głów. Czy to musi być opcja Termopil lub Westerplatte? Nie walczymy z nikim, ale ogrom spraw nas zajeżdża... A pensje i nagrody te same, gdzie indziej. Zero motywacji do spinania się ponad poziomy. Może ktoś wreszcie ruszy intelektem i zmieni ten chory stan rzeczy?
 
Chyba jakieś deja vu - bo ja w piątek na szybko przeglądnąłem listę nagrodzonych przez p.o. DIC w Gdyni..Na DCT jeden awans, dwa dyplomy, słowem jest po co żyć "wybranym"...A reszta to do roboty niech się weźmie bo widać, że się ewidentnie tam opierdzielają..Powinni obrabiać nie "tylko" trochę więcej zgłoszeń niż razem całe UC Gdynia ale przynajmniej 100% więcej..!!! Wtedy dostaną dwa awanse na ten oddział..Jasne? To do roboty!
Mnie też się kiedyś chciało..
Żenada...
 
Ostatnia edycja:
W naszej izbie szaraki w styczniu awansów nie dostają. Myślę, że nowy DIC nic w tym względzie nie zmieni...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Back
Do góry