• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Dlaczego do jedynego urzędu celnego w Krakowie należy przychodzić w gumiakach ?

Adam80

Nowy użytkownik
Dołączył
24 Listopad 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Bo można w coś wleźć
Ostatnio byłem świadkiem dość ciekawego wydarzenia ,które widziałem jedynie na drogach Rumunii i Rosji . Co to za wydarzenie zapytacie …odpowiadam …srajacy kierowca w krzakach na placu celnym.... w jedynym urzędzie celnym w Krakowie przy ulicy Nad Drwiną .Pytanie czemu ….bo nie ma tam ubikacji ….lub te co są ,są cięgle zamknięte ,przepraszam jedna czynna ale po kostki praktycznie syfu wylewającego się z muszli . Celnicy jednak maja swoje ubikacje ,czyste i pachnące ale zamykane na kluczyk. Zwracam się z apelem do Pana Kierownika o zamknięcie toalet celniczych ,a myśle że już w dwa dni zobaczę również srającego celnika w krzakach .
 
Panie Adamie, celnika w sytuacji o której Pan pisze raczej Pan prędko nie zobaczy. Dlaczego? - Ponieważ po wprowadzeniu systemu Zefir2 funkcjonariusze nie mają nawet czasu żeby się wysrać. Myślę, że wycięcie krzaków na placu celnym powinno na jakiś czas rozwiązać problem. Pozdrawiam.
 
Bo można w coś wleźć
Ostatnio byłem świadkiem dość ciekawego wydarzenia ,które widziałem jedynie na drogach Rumunii i Rosji . Co to za wydarzenie zapytacie …odpowiadam …srajacy kierowca w krzakach na placu celnym.... w jedynym urzędzie celnym w Krakowie przy ulicy Nad Drwiną .Pytanie czemu ….bo nie ma tam ubikacji ….lub te co są ,są cięgle zamknięte ,przepraszam jedna czynna ale po kostki praktycznie syfu wylewającego się z muszli . Celnicy jednak maja swoje ubikacje ,czyste i pachnące ale zamykane na kluczyk. Zwracam się z apelem do Pana Kierownika o zamknięcie toalet celniczych ,a myśle że już w dwa dni zobaczę również srającego celnika w krzakach .

W Wielkopolskim doszły nas takie słuchy, ale nie sadziłem, że problem jest aż taki duży. Poważnie współczuję, bo jeżeli takie warunki tam obowiązują, to koniecznie trzeba to nagłośnić i coś z tym zrobić :/
 
Back
Do góry