• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

ALOKACJA

K

kris

Gość
Podobno po wejsciu ustawy KAS wszyscy alokanci dostaną propozycje pracy w miejscach stałego zameldowania pisze o tym D-r IC na Wolnej Stronie, a MF potwierdza. Ustawa ogranicza czas alokacji do 2 lat jesli Jednostki nadal istnieją. Ale ,,jaja' w 2003r. roznosili nam kwity o alokowaniu do domów, teraz mogą sami iść na ,,Białe niedzwiedzie", chciałbym tego doczekać. :?: :?:
 
Alokanci

kRIS daj spokój! wystarczy że wrócimy do domu. Nie chce na nich patrzeć, też siedzę od 2003r. prawie 4 lata wyrwane z życia. miałem juz jechać do WB, a tu bach! KASy. Osobiście to mi wiszą wszyscy którzy polecą w czasie łączenia administracji, to ich sprawa. Nasza to wracać do domu. Słyszałeś coś na temat deklaracji pozostania lub powrotu do lokalnych KAS.
 
zapraszam na łódzką strone i dyskusję z dyrektorem .
Witam!
Mam pytanie w zwiazku z alokacją:
Czy mogę sie przenieść z IC wewnątrz Polski do IC Wrocław???
Przeniesienie nastąpiło za moja zgodą w 2003r,z UC Zgorzelec. Mam jakieś szanse?
Nadmieniam,że pracuję w Słuzbie Celnej 15 lat i wychowuję samotnie 2-dzieci i jest mi teraz bardzo ciężko. Wcześniej stać mnie bylo na opiekunkę a teraz lipa:(
Tutaj nie mam teraz nikogo.Tam mieszka moja najbliższa rodzina,która pomogła by mi podczas nieobecności mojej w pracy.
Tutaj nawet złobków nie ma:(
Mój starszy synio bardzo tęskni za tamtymi stronami tak jak i ja.Nie chciał nawet wrocic ze mna z ferii,ponieważ chciał abyśmy wszyscy tam zostali . Łzy mi poleciały i musiało zaistnieć w jego myslach słowo ,,obiertnica"z mojej strony,ze tam wrócimy.
Bardzo proszę o pomoc z waszej strony w tej sprawie.
Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Celne dzieci.

Napisz podanie do SSC,opisz całą sytuację,która dotyczy Ciebie i Twoich najbliższych.Wszystkie Dzieci są Nasze,a celne w szczególności.Pozdrawiam, SSC czyta to forum,ja ze swojej strony proszę wszystkich o pomoc dla EKKG
 
Napisz podanie do SSC,opisz całą sytuację,która dotyczy Ciebie i Twoich najbliższych.Wszystkie Dzieci są Nasze,a celne w szczególności.Pozdrawiam, SSC czyta to forum,ja ze swojej strony proszę wszystkich o pomoc dla EKKG

Dziękuję Sarunia!!
Tak zrobię:)
buziaczki
 
OJ tam od razu szkodnik. Granicznik na służbie ;) z pewnością odpowiedział mu to, co mógł najbardziej zgodnie z regulaminem, więć dlatego brak odpowiedzi od lat.
 
Back
Do góry