• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Podwyżki?

@ZS_1 na wiele nie licz. No chyba, że jesteś z kręgu bliskiego sercu danej dyrekcji. To kto wie. Ale jeśli startujesz do urzędu skarbowego w regionie gdzie Dyrektorami są Finkcjonariusze to na wiele nie licz. Z góry jesteś uważany za gorszego i z założenia masz służyć za obsługę funkcjonariuszy.
 
@ZS_1 na wiele nie licz. No chyba, że jesteś z kręgu bliskiego sercu danej dyrekcji. To kto wie. Ale jeśli startujesz do urzędu skarbowego w regionie gdzie Dyrektorami są Finkcjonariusze to na wiele nie licz. Z góry jesteś uważany za gorszego i z założenia masz służyć za obsługę funkcjonariuszy.

Kolejny pokrzywdzony APowiec? Idź rozpowszechniać swoje chore insynuacje gdzie indziej. Za ZDECYDOWANĄ większość patologii w tym cudownym KAS odpowiadają twoi koledzy po fachu, a nie funkcjonariusze SC czy pracownicy KS.
 
Kolejny pokrzywdzony APowiec? Idź rozpowszechniać swoje chore insynuacje gdzie indziej. Za ZDECYDOWANĄ większość patologii w tym cudownym KAS odpowiadają twoi koledzy po fachu, a nie funkcjonariusze SC czy pracownicy KS.
Podyskutowałbym z Tobą, ale do Twojego poziomu schodzić nie mam zamiaru. Żadni moi koledzy reformy nie wprowadzali. Taki samo miałem na nią wpływ jak i Ty. Jedynie co potraficie świetnie robić - to obrażać. W tym jesteś rzeczywiście specjalistami. I ta mania wyższości. Tragedia. Nie do usłyszenia.
 
Taka odpowiedź

Podyskutowałbym z Tobą, ale do Twojego poziomu schodzić nie mam zamiaru. Żadni moi koledzy reformy nie wprowadzali. Taki samo miałem na nią wpływ jak i Ty. Jedynie co potraficie świetnie robić - to obrażać. W tym jesteś rzeczywiście specjalistami. I ta mania wyższości. Tragedia. Nie do usłyszenia.

Szanowny Panie to Pan zaczął swoim wpisem obrażać zarzucając FC to co napisałeś Pan.
Ale chyba nie potrafisz odróżnić na czym to polega, stąd ta polemika, która nic nie wniesie oprócz obrażania.
Wystarczy poczytać wpisy na forach skarbowych i tam można zapoznać się ile miodu jest na temat FC.
Więc proponuję tam kierować swoje wpisy i mądrości, przynajmniej będziesz chwalony i nie będzie złośliwości czy obrażania - bo ten wpis nie miał nic wspólnego z konstruktywną opinią czy rzeczową dyskusją.
Życzę powodzenia.
 
Kochaniutki, ani ty, ani twoi koledzy reformy żeście nie wprowadzali. Ale też nie zrobiliście niczego, żeby do niej nie doszło. Wymyśliliście sobie ładnie, że nam celnikom odbiorą trochę kasy, wam dodadzą i będzie fajnie. A tu figa z makiem, pieniędzy nie ma i nie będzie... Siedzieliście sobie całe lata w tych waszych zapyziałych skarbówkach i czekaliście na trzęsienie ziemi, zamiast wziąć sprawy w swoje ręce. Nam kasa sama z nieba nie spadła, musieliśmy ja sobie wywalczyć. Gdybyście dwa lata temu nas wsparli, może tego syfu by nie było. Skończcie już z tymi lamentami, jak to wam źle, jak jesteście obrażani itp. , bo już się tego czytać nie da. Jak się nie podoba, to wypad do Lidla albo innej Biedronki. Nie pozdrawiam.
 
Skończcie już z tymi lamentami, jak to wam źle, jak jesteście obrażani itp. , bo już się tego czytać nie da. Jak się nie podoba, to wypad do Lidla albo innej Biedronki. Nie pozdrawiam.
Aż tak blisko to nie jesteśmy. Ale od początku - o tym, że Banaś zrealizuje swoje pomysły było wiadomo od dawna. Potrafiliście go zatrzymać? Chyba nie. A w którym miejscu ja lamentuję. Ja o swój tyłek potrafię dbać i to całkiem skutecznie. Teraz się cieszę, że jak przechodziły gry od nas do Was odrzuciłem propozycję przejścia do Was. A Wy w tej swojej służbie celnej strasznie nowocześni jesteście. Tylko zastanawia mnie w jakim celu przenoszono do was w 2003 akcyzę a następnie gry. Nie po to żeby Was nie zwalniać i zapewnić Wam pracę. A i jeszcze jedno - wypad to Ty, bo ani do pracy nawet w Lidlu się nie nadajesz, a tym bardziej nie nadajesz się do służby. Dno. Bez odzewu.
 
. Tylko zastanawia mnie w jakim celu przenoszono do was w 2003 akcyzę a następnie gry. .
Bo ktoś kompetentny musiał się tym zająć w końcu.

Słuchaj, zasadniczo w d...e mam podziały na "nas i was" mam znajomych i kolegów z pracy w obu instytucjach. Ale z własnej praktyki, z własnego podwórka, tak bezsensownej złośliwości, bezczelnego pokazu "teraz k...a My mamy władzę", takiego bezcelowego wytykania wszelkich "błędów", nic nie wnoszących do merytoryki wytyków nie spotkałem nigdzie poza własnym IAS-em.
Powiem więcej, zanim zripostujesz, porównując sprawy prowadzone uprzednio przez "was" i przez "nas", pod względem uszczupleń i wyników w sądzie, to gdybym kwitów nie widział, nie uwierzył bym że tak można.

Więc nie opowiadaj mi farmazonów na temat przejścia, bo u nas przeszli Ci, co sami chcieli - między innymi stałe nadzory które były i nadal są nie do ruszenia, siedząc sobie na plaży od lat. mało jest chłopaków którzy pracą i merytoryką zasłużyli na mój szacunek.
Sorry, do puki nie zmieni się ten arogancki stosunek do nas, ja nie zamierzam nic robić "wspólnie", nawet jeśli miał bym na tym stracić. Po prostu szanuję swoje nazwisko i staram się je umieszczać w towarzystwie innych, na podobnym poziomie.
 
Kolego alterego proszę nie pisz już i nie wszczynaj animozji. Uzyskałeś tutaj dużo informacji a na koniec nie wiadomo dlaczego wyladowujesz tutaj swoja frustracje. Pewnych rzeczy nie zmienisz i warto to zaakceptować a nie obrażać innych.
 
do alterego

Aż tak blisko to nie jesteśmy. Ale od początku - o tym, że Banaś zrealizuje swoje pomysły było wiadomo od dawna. Potrafiliście go zatrzymać? Chyba nie. A w którym miejscu ja lamentuję. Ja o swój tyłek potrafię dbać i to całkiem skutecznie. Teraz się cieszę, że jak przechodziły gry od nas do Was odrzuciłem propozycję przejścia do Was. A Wy w tej swojej służbie celnej strasznie nowocześni jesteście. Tylko zastanawia mnie w jakim celu przenoszono do was w 2003 akcyzę a następnie gry. Nie po to żeby Was nie zwalniać i zapewnić Wam pracę. A i jeszcze jedno - wypad to Ty, bo ani do pracy nawet w Lidlu się nie nadajesz, a tym bardziej nie nadajesz się do służby. Dno. Bez odzewu.

Szanowny Panie Skarbowcu alterego.
W 2003 r. zabrano od Was akcyze bo nie potrafiliscie nic z nia zrobic tzn odpowiednio ja… kontrolowac.
Kiedy przyszła do SC zaraz byly wyniki i wplywy sie zwiekszyly.
Te Wasze szczegolne nadzory itd to byla po prostu farsa i smieszna dzialalnosc kontrolna.
Wiem bo pracowalem i rozmawialem z osobami, ktore przeszly lub je przeniesli do SC.
Zero aktywnosci czy innowacji byly tylko stwierdzenia, źe tak bylo i tak ma byc i po co to zmieniac.
Protokoly pisali recznie na kartkach i olowkiem kopiowym w zeszytach itd.
Tak wygladaly tygrysy kontroli akcyzy z dawnego aparatu skarbowego.
Czy stała się Wam krzywda finansowa z powodu przejścia do SC?

Dlatego Szanowny Panie wyluzuj i nie prowokuj , nie obrażaj wszystkich, którzy maja… odrębna opinie, no chyba żeś› Pani Troll to już nic nie da poradzić na ta dolegliwość - lepiej zamilczeć.
 
Ostatnia edycja:
Będą podwyżki. Wszystkiego oprócz naszych zarobków. Oczywiście Dyrekcja zarobi więcej, przykrecajac nam śrubę i zarabiając tym samym na przychyloność Warszawy, w nagrodę otrzymując stosownie wysokie premie.
 
Podwyżki 2019

Witam!
Wszędzie głośno mówi się o podwyżkach w 2019 roku dla nauczycieli,służb mundurowych(oczywiście bez Służby Celno-Skarbowej,bo to nie mundurówka),pielęgniarek,branży prywatnej.Na co my czekamy?Czy tak dobrze zarabiamy?!U nas dalej nic!Czekamy,czekamy i co?Co na to związki?
 
Wierzę, że wniesiemy do Sejmu projekt obywatelski w sprawie podwyżek. Dużo nie brakuje. To będzie najmocniejsze na tę chwilę formalne postawienie tej sprawy, wobec zastosowanej wobec Nas ignorancji MF.
 
Witam!
Wszędzie głośno mówi się o podwyżkach w 2019 roku dla nauczycieli,służb mundurowych(oczywiście bez Służby Celno-Skarbowej,bo to nie mundurówka),pielęgniarek,branży prywatnej.Na co my czekamy?Czy tak dobrze zarabiamy?!U nas dalej nic!Czekamy,czekamy i co?Co na to związki?

a co na to ty?

czekasz?
 
https://www.onet.pl/?utm_source=wia...=b177a2c9-166f-4113-9b28-185bbe554807&utm_v=2
Chcemy, aby nastąpiła jakaś korekta w programie 500 plus. Te pieniądze zżera dziś trochę inflacja, więc musimy pójść dalej i zaproponować 1000 plus. Sądzę, że jest to bardzo możliwe i całkiem realne - mówi w rozmowie z dziennikiem anonimowo jeden z ważnych polityków partii rządzącej.
Poseł Janusz Szewczak twierdzi, że 1000 plus byłoby dobrym rozwiązaniem. - Mam wielką nadzieję, że w kolejnych latach naszych rządów przy dobrej koniunkturze gospodarczej uda się rozszerzyć 500 plus i wprowadzić większy dodatek, np. 1000 plus - mówi.


Program 1000+ za zrobienie dzieci, najlepiej przez bezrobotnych albo pracujących na czarno. Dla skarbowców i celników w budżecie oczywiście pieniędzy nie ma.
 
Ostatnia edycja:
https://www.onet.pl/?utm_source=wia...=b177a2c9-166f-4113-9b28-185bbe554807&utm_v=2



Program 1000+ za zrobienie dzieci, najlepiej przez bezrobotnych albo pracujących na czarno. Dla skarbowców i celników w budżecie oczywiście pieniędzy nie ma.

Czyli dla części pracowników/funkcjonariuszy KAS znowu skapnie jakiś socjal. Po co podwyżki, skoro dają pieniądze publiczne z innego paragrafu budżetowego :D Tak wygrywa się wybory !
Jak to pisał śp. Aleksander hr. Fredro: "Socyjalizm każdemu równo nosa utrze, Bogatych zdusi jutro, a biednych pojutrze".
 
Ostatnia edycja:
Back
Do góry