Strona 113 z 124 PierwszyPierwszy ... 1363103111112113114115123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 785 do 791 z 863

Temat: Podwyżki?

Nie możesz się z nim dogadać, nie przekonasz go. On nie współczuje, nie odczuwa strachu ani wyrzutów sumienia, nic go nie powstrzyma. Musi........

2. Reklama Google
    Reklama Google

Domyślnie

Kochaniutki, ani ty, ani twoi koledzy reformy żeście nie wprowadzali. Ale też nie zrobiliście niczego, żeby do niej nie doszło. Wymyśliliście sobie ładnie, że nam celnikom odbiorą trochę kasy, wam dodadzą i będzie fajnie. A tu figa z makiem, pieniędzy nie ma i nie będzie... Siedzieliście sobie całe lata w tych waszych zapyziałych skarbówkach i czekaliście na trzęsienie ziemi, zamiast wziąć sprawy w swoje ręce. Nam kasa sama z nieba nie spadła, musieliśmy ja sobie wywalczyć. Gdybyście dwa lata temu nas wsparli, może tego syfu by nie było. Skończcie już z tymi lamentami, jak to wam źle, jak jesteście obrażani itp. , bo już się tego czytać nie da. Jak się nie podoba, to wypad do Lidla albo innej Biedronki. Nie pozdrawiam.

Domyślnie

Cytat Napisał Sillene Zobacz post
    Skończcie już z tymi lamentami, jak to wam źle, jak jesteście obrażani itp. , bo już się tego czytać nie da. Jak się nie podoba, to wypad do Lidla albo innej Biedronki. Nie pozdrawiam.
    Aż tak blisko to nie jesteśmy. Ale od początku - o tym, że Banaś zrealizuje swoje pomysły było wiadomo od dawna. Potrafiliście go zatrzymać? Chyba nie. A w którym miejscu ja lamentuję. Ja o swój tyłek potrafię dbać i to całkiem skutecznie. Teraz się cieszę, że jak przechodziły gry od nas do Was odrzuciłem propozycję przejścia do Was. A Wy w tej swojej służbie celnej strasznie nowocześni jesteście. Tylko zastanawia mnie w jakim celu przenoszono do was w 2003 akcyzę a następnie gry. Nie po to żeby Was nie zwalniać i zapewnić Wam pracę. A i jeszcze jedno - wypad to Ty, bo ani do pracy nawet w Lidlu się nie nadajesz, a tym bardziej nie nadajesz się do służby. Dno. Bez odzewu.

Domyślnie

Cytat Napisał alterego Zobacz post
    . Tylko zastanawia mnie w jakim celu przenoszono do was w 2003 akcyzę a następnie gry. .
    Bo ktoś kompetentny musiał się tym zająć w końcu.

Słuchaj, zasadniczo w d...e mam podziały na "nas i was" mam znajomych i kolegów z pracy w obu instytucjach. Ale z własnej praktyki, z własnego podwórka, tak bezsensownej złośliwości, bezczelnego pokazu "teraz k...a My mamy władzę", takiego bezcelowego wytykania wszelkich "błędów", nic nie wnoszących do merytoryki wytyków nie spotkałem nigdzie poza własnym IAS-em.
    Powiem więcej, zanim zripostujesz, porównując sprawy prowadzone uprzednio przez "was" i przez "nas", pod względem uszczupleń i wyników w sądzie, to gdybym kwitów nie widział, nie uwierzył bym że tak można.

Więc nie opowiadaj mi farmazonów na temat przejścia, bo u nas przeszli Ci, co sami chcieli - między innymi stałe nadzory które były i nadal są nie do ruszenia, siedząc sobie na plaży od lat. mało jest chłopaków którzy pracą i merytoryką zasłużyli na mój szacunek.
    Sorry, do puki nie zmieni się ten arogancki stosunek do nas, ja nie zamierzam nic robić "wspólnie", nawet jeśli miał bym na tym stracić. Po prostu szanuję swoje nazwisko i staram się je umieszczać w towarzystwie innych, na podobnym poziomie.

Domyślnie

Kolego alterego proszę nie pisz już i nie wszczynaj animozji. Uzyskałeś tutaj dużo informacji a na koniec nie wiadomo dlaczego wyladowujesz tutaj swoja frustracje. Pewnych rzeczy nie zmienisz i warto to zaakceptować a nie obrażać innych.

Uprawnienia