Strona 114 z 124 PierwszyPierwszy ... 1464104112113114115116 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 792 do 798 z 863

Temat: Podwyżki?

Thumbs down do alterego

Cytat Napisał alterego Zobacz post
    Aż tak blisko to nie jesteśmy. Ale od początku - o tym, że Banaś zrealizuje swoje pomysły było wiadomo od dawna. Potrafiliście go zatrzymać? Chyba nie. A w którym miejscu ja lamentuję. Ja o swój tyłek potrafię dbać i to całkiem skutecznie. Teraz się cieszę, że jak przechodziły gry od nas do Was odrzuciłem propozycję przejścia do Was. A Wy w tej swojej służbie celnej strasznie nowocześni jesteście. Tylko zastanawia mnie w jakim celu przenoszono do was w 2003 akcyzę a następnie gry. Nie po to żeby Was nie zwalniać i zapewnić Wam pracę. A i jeszcze jedno - wypad to Ty, bo ani do pracy nawet w Lidlu się nie nadajesz, a tym bardziej nie nadajesz się do służby. Dno. Bez odzewu.
    Szanowny Panie Skarbowcu alterego.
    W 2003 r. zabrano od Was akcyze bo nie potrafiliscie nic z nia zrobic tzn odpowiednio ja… kontrolowac.
    Kiedy przyszła do SC zaraz byly wyniki i wplywy sie zwiekszyly.
    Te Wasze szczegolne nadzory itd to byla po prostu farsa i smieszna dzialalnosc kontrolna.
    Wiem bo pracowalem i rozmawialem z osobami, ktore przeszly lub je przeniesli do SC.
    Zero aktywnosci czy innowacji byly tylko stwierdzenia, źe tak bylo i tak ma byc i po co to zmieniac.
    Protokoly pisali recznie na kartkach i olowkiem kopiowym w zeszytach itd.
    Tak wygladaly tygrysy kontroli akcyzy z dawnego aparatu skarbowego.
    Czy stała się Wam krzywda finansowa z powodu przejścia do SC?

Dlatego Szanowny Panie wyluzuj i nie prowokuj , nie obrażaj wszystkich, którzy maja… odrębna opinie, no chyba żeś› Pani Troll to już nic nie da poradzić na ta dolegliwość - lepiej zamilczeć.
    Ostatnio edytowane przez bobi-eR ; 12-07-2018 o 10:07

2. Reklama Google
    Reklama Google

Domyślnie

Cytat Napisał aubameyang Zobacz post
    Ja już w sumie nie wierzę w żadne podwyżki..
    Marian nie siej defetyzmu ;-)

Domyślnie

Będą podwyżki. Wszystkiego oprócz naszych zarobków. Oczywiście Dyrekcja zarobi więcej, przykrecajac nam śrubę i zarabiając tym samym na przychyloność Warszawy, w nagrodę otrzymując stosownie wysokie premie.

Domyślnie Podwyżki 2019

Witam!
    Wszędzie głośno mówi się o podwyżkach w 2019 roku dla nauczycieli,służb mundurowych(oczywiście bez Służby Celno-Skarbowej,bo to nie mundurówka),pielęgniarek,branży prywatnej.Na co my czekamy?Czy tak dobrze zarabiamy?!U nas dalej nic!Czekamy,czekamy i co?Co na to związki?

Prezydium Avatar slawomir.siwy
    Mieszka w
    ZZ Celnicy PL
    Wpisów
    2

Domyślnie

Wierzę, że wniesiemy do Sejmu projekt obywatelski w sprawie podwyżek. Dużo nie brakuje. To będzie najmocniejsze na tę chwilę formalne postawienie tej sprawy, wobec zastosowanej wobec Nas ignorancji MF.
    CELNIKU ZDEKLARUJ SIĘ - DEKLARACJA DO ZWIĄZKU Konto Związku - 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001

Domyślnie

Cytat Napisał larry1 Zobacz post
    Witam!
    Wszędzie głośno mówi się o podwyżkach w 2019 roku dla nauczycieli,służb mundurowych(oczywiście bez Służby Celno-Skarbowej,bo to nie mundurówka),pielęgniarek,branży prywatnej.Na co my czekamy?Czy tak dobrze zarabiamy?!U nas dalej nic!Czekamy,czekamy i co?Co na to związki?
    a co na to ty?

czekasz?
    NIKT MI NIE WMÓWI, ŻE CZARNE JEST CZARNE, A BIAŁE JEST BIAŁE

Uprawnienia