• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nasza Służba Celna!

Witam... Panie Marianie Banaś... Dedykuję Panu ten utwór... specyficzny...Dotyczący złych czasów...Niestety znów aktualny...Tak dla Pana refleksji...Hmmm...Pan walczył z komuną...No właśnie...Wyrządzono i wyrządza się nadal wiele krzywdy ludziom, którzy w wielu przypadkach poświęcili część swojego życia służbie i pracy...Nie jestem tak naiwny, aby wierzyć, że się Pan tym przejmie...Musiałem jednak tak na odchodne to napisać...Tak dla Pana refleksji... jeżeli kiedyś...przyjdzie... hunter:cool:[video=youtube;hnHz6dNxsIo]https://www.youtube.com/watch?v=hnHz6dNxsIo[/video]
 
Ostatnia edycja:
Witam... Panie Marianie Banaś... Dedykuję Panu ten utwór... specyficzny...Dotyczący złych czasów...Niestety znów aktualny...Tak dla Pana refleksji...Hmmm...Pan walczył z komuną...No właśnie...Wyrządzono i wyrządza się nadal wiele krzywdy ludziom, którzy w wielu przypadkach poświęcili część swojego życia służbie i pracy...Nie jestem tak naiwny, aby wierzyć, że się Pan tym przejmie...Musiałem jednak tak na odchodne to napisać...Tak dla Pana refleksji... jeżeli kiedyś...przyjdzie... hunter:cool:[video=youtube;hnHz6dNxsIo]https://www.youtube.com/watch?v=hnHz6dNxsIo[/video]
na odchodne???... :confused:
 
protest SC.jpg
Plakat sprzed roku, ale jakże aktualny!
 
Do standby2
Skarbówka pracuje, nawet dostaje wzmocnienie od Was. Właśnie dostałem 2 miłe Panie. Na razie mają u mnie luz, bo nie miałem czasu się nimi zająć, ale od poniedziałku będę starał się pokazać o co chodzi w tej robocie. I żadne tam archiwum czy kopertowanie poczty, u mnie tylko robota merytoryczna - JPK, "karuzele", "bufory" i takie tam...
 
Liczysz mi czas jak Francis ? Nie ? to ok.....Krotka historia. Te panie o których mówisz, że są miłe niewątpliwie zaczynały w cle.....Pewnie były przy odprawach ludzi albo towarów......czyli przy prawdziwej pracy celnika. dzisiaj......ktoś im powiedział, że będą śledzić karuzele albo inne bufory i takie tam......Jak myślisz? Powinny być szczęśliwe?
 
Back
Do góry