• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Podpisy zebrane w IC Biała Podlaska

Gajdar

Nowy użytkownik
Dołączył
31 Marzec 2012
Posty
50
Punkty reakcji
0
Chciałem zapoczątkować informowanie się o zebranych podpisach, przecież nie możemy być gorsi(nigdy nie byliśmy). Może tak Oddziałami, Działami itd.?
 
Ciekawe. ?
To może inaczej. ?
Ja, funkcjonariusz celny i członek ZZ Celnicy PL proszę wszystkich przewodniczących(Izby, Oddziałów i Działów) o informowanie nas o ilości zebranych podpisów.

Pozdrawiam.
 
Zapraszamy na spotkanie w Izbie Celnej w Białej Podlaskiej z przedstawicielami Zarządu Izbowego ZZ Celnicy PL w dniu 15.06.2015 o godzinie 15.30 / sala konferencyjna w starym budynku Izby /. Spotkanie będzie poświęcone również organizacji działań w sprawie uprawnień emerytalnych dla funkcjonariuszy celnych.
 
Spóźnione ale wielkie dzięki Sławku za poprzedni wpis. Takie wpisy są motywujące, a ludzie to widzą i działają dalej. Mamy w OC Hrubieszów przy współpracy z WZP w Hrubieszowie kolejne ponad 1300 podpisów, a sporo jeszcze mamy zapowiedziane przez ludzi. Niedługo wysyłamy.
 
Ostatnia edycja:
7. IC Biała Podlaska - 7538 - 38,92% plus 1300 = 8838. Patrząc jak mało nas jest w Hrubieszowie i to że zebraliśmy 2000 podpisów to wszyscy zbierający w Hrubieszowie powinni być dumni. Może to trochę przechwalanie się, ale chcę docenić wysiłek koleżanek i kolegów oraz aby wszyscy wiedzieli jak sprawy się mają. Mam nadzieję że zmobilizuje to resztę i też się pochwalą wynikiem.
 
A jak się mają sprawy w innych OC - IC Biała Podlaska ? Dlaczego nikt nie mówi o ilości zebranych podpisów? OC Biała Podlaska - kto jest tam szefem z ZZ Celnicy PL, OC- Małaszewicze, OC Drogowy w Terespolu, OC Koroszczyn, ???
Nikt tam nie działa ? Nie ma Przewodniczących, Szefowie Kół, organizatorzy wcześniejszych protestów, I WAS UCISZONO ?
 
Zostałem poproszony o zamieszczenie informacji tytułem komentarza.

W związku z prowadzoną akcją zbiórki podpisów informujemy, że w poszczególnych wydziałach Izby Celnej w Białej Podlaskiej zbierane są podpisy na rzecz projektu ustawy obywatelskiej. Ostatnio akcja nabrała nowego tempa. Każdego dnia spływają na nasze ręce listy podpisów. Spora zasługa w tym najaktywniejszych funkcjonariuszy pełniących służbę w naszej Izbie. Cieszy również fakt, że koledzy z niskim stażem w SC przyłączyli się aktywnie do prowadzonej akcji. Największy odgłos od początku zbiórki wystąpił w Urzędzie Celnym w Białej Podlaskiej, gdzie wcześniej funkcjonariusze powszechnie wsparli ZZ Celnicy PL swoimi deklaracjami, a ich liczbę oceniamy na kadrową większość. W naszej ocenie to bardzo wspiera obecną akcję zbierania podpisów dla projektu Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej. W ostatnich dniach odnotowaliśmy z satysfakcją poważny udział w akcji jednego z Referatów. Koleżanki i Koledzy z innego referatu reprezentowali nas na pikiecie służb mundurowych w Warszawie i tam również prowadzili zbiórkę wśród uczestników. Serdecznie dziękujemy.

Bardzo ważne wsparcie akcji pochodzi z Oddziałów: w Koroszczynie w Sławatyczach, Terespolu, Małaszewiczach oraz w Białej Podlaskiej, a także funkcjonariuszy pełniący służbę w Zbereżu.
Listy z podpisami prosimy nadal kierować w IC/UC do Wiceprzewodniczącej ZZ Celnicy PL Zofii Gzary oraz do mnie lub wysyłać bezpośrednio na adres Komitetu. Należy podkreślić fakt, że zainicjowana przez środowisko naszego związku akcja jest prowadzona i wspierana przez funkcjonariuszy powszechnie.
Dziękujemy wszystkim.
Andrzej Górski
 
Sorki za uwagę z Trójmiasta, ale to forum lekko trupem ciągnie. Od miesięcy nikt, nikomu, o niczym, nic. Korczowa! Hallo!
 
Back
Do góry