• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

zapisy do Celnicy PL

Zacheusz

Nowy użytkownik
Dołączył
20 Marzec 2008
Posty
46
Punkty reakcji
0
Nadszedł już czas wypisania się z "Klosiowego" związku:) Pora wstąpić w szeregi związku Celnicy PL- jedynego związku w Służbie Celnej działającego tak jak na prawdziwe związki zawodowe przystało!!! Celnicy zdeklarujcie się !!! W jedności siła!!!
 
Nadszedł już czas wypisania się z "Klosiowego" związku:) Pora wstąpić w szeregi związku Celnicy PL- jedynego związku w Służbie Celnej działającego tak jak na prawdziwe związki zawodowe przystało!!! Celnicy zdeklarujcie się !!! W jedności siła!!!

Koniecznie trzeba sie przepisac bądź zapisać do naszego zz celnicy pl. Teraz nastały takie czasy, ze ten kto nie należy do zwiazku celnicy pl to odstaje od fajnej zgranej paczki :) bo w tym zz są super ludzie, z jajami, którzy potrafia walczyc i wierzą, ze kiedyś dzieki tej determinacji i sile doprowadzimy do porządku ta służbę. Pozdrawiam z północy ;) . Marek, przepisuj sie ;) licze na Ciebie
 
Zdecydowanie!!!!!!

Koniecznie trzeba sie przepisac bądź zapisać do naszego zz celnicy pl. Teraz nastały takie czasy, ze ten kto nie należy do zwiazku celnicy pl to odstaje od fajnej zgranej paczki :) bo w tym zz są super ludzie, z jajami, którzy potrafia walczyc i wierzą, ze kiedyś dzieki tej determinacji i sile doprowadzimy do porządku ta służbę. Pozdrawiam z północy ;) . Marek, przepisuj sie ;) licze na Ciebie

Tak,to jest w tej chwili konieczność.Wszyscy musimy sobie zdawać sprawę,że ZZ Celnicy działa w NASZYM interesie.I właściwie tylko ten ZZ.Poza tym tylko w jedności siła. To MY wykonujemy całą robotę, "grzebiemy" w tych wszystkich systemach i robimy bzdurne statystyki.Bez NAS to wszystko leży-nasi przełożeni też.:cool:
 
Częstochowianie dotrzymali słowa i byli, trąbili, gwizdali i machali flagami. Było MEGA ZAJE...CIE!
Ci co nie mogli jechać wsparli nas swoją postawą i wyszli przed urząd o 12-ej ! SZACUN!
Żółta kartka dla oddziału i kadry ale spokojnie - myślę , że będziecie mieli okazję się jeszcze wykazać!
 
:cool::cool::cool: Do kogo przekazać zdjęcia z godż.12.00 żeby je "wrzucić" na stronę IC? Było NAS całkiem dużo.Myślę,że nie jest to powód do wstydu.:rolleyes:
 
Myślę , że to powód do dumy! Sami zobaczcie - niby tak mało a jednak tak wiele! Mały gest pozornie bez znaczenia daje ogromne wsparcie i poczucie jedności! Zdjęcia na Corintię !!! ;-)
Walczymy już o nasze prawa kilkanaście lat a wygląda to tak jakbyśmy byli na początku drogi! Ale wytrwałości! Bo jak się teraz poddamy to będziemy stać w kolejce do pośredniaka albo do samolotu do Anglii! I to bez wyjątku - aplikanci i eksperci, ze stażem kilkuletnim i kilkudziesięcio!
 
Częstochowa wyrasta na lidera !!! :rolleyes:
U nas na zdjęciu prawie 30 funkcjonariuszy z flagą narodową ( i rowerem pana sprzątacza ;-))
POZDRAWIAM!
 
Nadszedł już czas wypisania się z "Klosiowego" związku:) Pora wstąpić w szeregi związku Celnicy PL- jedynego związku w Służbie Celnej działającego tak jak na prawdziwe związki zawodowe przystało!!! Celnicy zdeklarujcie się !!! W jedności siła!!!

Witam. A ja zastanawiam się co robi tej "ekspert związkowy" na tych zdjęciach. On w tym czasie powinien być w Warszawie i tam pikietować , a nie strzelać fotki i publikować je jaki WIELKI ORGANIZATOR I WALCZĄCY O DOBRO SC.
 
Witam. A ja zastanawiam się co robi tej "ekspert związkowy" na tych zdjęciach. On w tym czasie powinien być w Warszawie i tam pikietować , a nie strzelać fotki i publikować je jaki WIELKI ORGANIZATOR I WALCZĄCY O DOBRO SC.

Wiesz ... Ja, jak go widzę, to mi się nóż w kieszeni otwiera, ale przecież nie można go było "wyprosić" sprzed budynku.
 
No trudno mi się z Wami nie zgodzić :) SUPER ZWIĄZKOWIEC - KOLEŚ - taki anagram ;-)
Koleś diców (poprzednich), oby Pani BB była mądrzejsza...
 
IMG_20160523_182132.jpg

IMG_20160523_182203.jpg
 

Attachments

  • IMG_20160523_182122.jpg
    IMG_20160523_182122.jpg
    555,1 KB · Wyświetleń: 405
Back
Do góry