• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Studia podyplomowe - Agent Celny

Mateusz Daniec

Nowy użytkownik
Dołączył
29 Styczeń 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam, jestem po stosunkach międzynarodowych (magister) zastanawiam się nad kontynuowaniem nauki na podyplomówcę, a dokładnie chce pójść na agenta celnego. Myślę, że to odpowiednie miejsce, na takie pytania. Czy ktoś kto jest już ukierunkowany potrzebuje podyplomówki? Na mojej uczelni rozpoczęła się od połowy stycznia rekrutacja właśnie na tą specjalność. Na UTH studiowałem 5 lat więc tym bardziej jestem przekonany do tego, że pójście tam na podyplomówkę to dobry wybór. Tylko jestem przekonany do nauczania, nie wiem jak to wygląda z kwestią patrzenia na dokumenty. Czy to mi pomoże? Zaznaczam, że to nie będzie mój pierwszy raz z tą profesją, chodzi mi bardziej o dokształcenie się.
 
Pomyliłeś fora kolego. To jest forum SŁUŻBY CELNEJ czyli funkcjonariuszy służby państwowej, a agent celny to osoba pracująca w prywatnych firmach na styku służby celnej i importera czy eksportera.
 
Back
Do góry