• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Święto Niepodległości

Zyzio Zyź

Użytkownik
Dołączył
28 Kwiecień 2012
Posty
146
Punkty reakcji
5
Święto Niepodległości celebrowali funkcjonariusze: Policji, Straży Granicznej, Państwowej Straży Pożarnej i Służby Więziennej.
Świetowali oczywiście żołnierze.
Służba Celna ... to gdzie była?
Nie była!
I tak nas (nie)postrzega społeczeństwo.
Wstyd! Olać TAKIE ŚWIĘTO, to brak szacunku dla Ojczyzny!
Pewnie nie było pieniędzy?
 
Ostatnia edycja:
No to mam poważne problemy ze wzrokiem :)
Moje oczęta widziały jedynie naszego kapelana.

Niepotrzebnie się napinam.
Pozdrawiam uczestniczących.
 
widziałeś kapelana na marszu niepodległości? może w samym centrum zadymy na rondzie waszyngtona?

bo chyba nie chcesz powiedzieć, że kręcił się w prezydenckim orszaku ...
 
No to mam poważne problemy ze wzrokiem :)
Moje oczęta widziały jedynie naszego kapelana.

Niepotrzebnie się napinam.
Pozdrawiam uczestniczących.

Po zbadaniu wzroku, zasięgnięciu informacji i oglądzie intranetowej strony IC Olsztyn, mogę się usprawiedliwić.
W uroczystości brało udział sześciu funkcjonariuszy: z-ca dica, nuc, trzyosobowy poczet sztandarowy i kapelan. Razem 6 osób.
Mozna nie zauważyć? Chyba można.
Sześć osób zniknęło w tłumie innych służb i wojska. O cywilach nie wspominam.
Cóż, taka to ranga święta dla naszych oficyjerów.

Jadnak się napnę :)
 
dicna rybach?

Po zbadaniu wzroku, zasięgnięciu informacji i oglądzie intranetowej strony IC Olsztyn, mogę się usprawiedliwić.
W uroczystości brało udział sześciu funkcjonariuszy: z-ca dica, nuc, trzyosobowy poczet sztandarowy i kapelan. Razem 6 osób.
Mozna nie zauważyć? Chyba można.
Sześć osób zniknęło w tłumie innych służb i wojska. O cywilach nie wspominam.
Cóż, taka to ranga święta dla naszych oficyjerów.

Jadnak się napnę :)
Przecież mogli tak jak w Łodzi wykorzystac przebierańców.
Są grupy rekonstrukcyjne, które chętnie biegaja w uniformach po lesie.
Faktycznie to możemy się licytować , w której z izb na święcie było najmniej funkcjonariuszy.
Na łódzkiej corintii występuje oficerka (daj Boże nadinspektorka tak jak w Szczecinie) i jeden funkcjonariusz.
2 osoby ? Tak to działa, że do ZOO mozna wyznaczyć więcej osób bo etyk nigdy nie odmawia i jest zawsze gotowy.
Ja patrząc na malenką, drobną, ubraną w kurtkę z za długimi rękawami i w śmiesznym kapcylindrze, porównując to nawet ze stojącymi obok oficerami innych służb, uważam, że łódzki patent na przebierańców jest rozwiązaniem przyjemniejszym dla oka.
Jak wyglada baba zmniejszająca się w trakcie menopauzy mozna ogladać na Corintii.
Cóż SSC w tym swoim parciu do wojny zafundował publiczności cyrk złożony w większości ze starych brzydkich bab markientanek poprzebieranych w tzw. mundury oficerskie.
 
Ostatnia edycja:
Efekt motyla

To nieprzewidziany skutek geniuszu prawnego. Podczas interpretacji stwierdzenia przed dniem wejścia w życie. Kto wie, co jeszcze może się wydarzyć? Może gigantyczna burza piaskowa w pewnym Ministerstwie?

Przecież o to chodziło. Tylko, czy z tymi kapicylindrami też im wyjszło? Dobre dla lasek na wybiegach. Ale dla starszych pań z tonami pudru i mazideł wszelakich !?

0364niewolnik490.gif


http://naszeblogi.pl/50933-nr-0364-mir-wyborczy
 
Ostatnia edycja:
czwórkami marsz

Przecież mogli tak jak w Łodzi wykorzystac przebierańców.
Są grupy rekonstrukcyjne, które chętnie biegaja w uniformach po lesie.
Faktycznie to możemy się licytować , w której z izb na święcie było najmniej funkcjonariuszy.
Na łódzkiej corintii występuje oficerka (daj Boże nadinspektorka tak jak w Szczecinie) i jeden funkcjonariusz.
2 osoby ? Tak to działa, że do ZOO mozna wyznaczyć więcej osób bo etyk nigdy nie odmawia i jest zawsze gotowy.
Ja patrząc na malenką, drobną, ubraną w kurtkę z za długimi rękawami i w śmiesznym kapcylindrze, porównując to nawet ze stojącymi obok oficerami innych służb, uważam, że łódzki patent na przebierańców jest rozwiązaniem przyjemniejszym dla oka.
Jak wyglada baba zmniejszająca się w trakcie menopauzy mozna ogladać na Corintii.
Cóż SSC w tym swoim parciu do wojny zafundował publiczności cyrk złożony w większości ze starych brzydkich bab markientanek poprzebieranych w tzw. mundury oficerskie.
Jacku Kapico jak mozna w takiej sytuacji dac rozkaz "czwórkami marsz" skoro na kompanię honorowa z armii 15.000 trzeba spędzać z 2 lub 3 izb.
To parcie do wojny SSC powoduje, że te stare baby wygladaja tak jak wygladają w tych przypisanych do zgrabnych żołnierek mundurów.
Zamiast Oskarów Złote Maliny i konkurs na najbrzydszą i najgorzej ubraną oficerke funkcyjną w cle.
Mam swoje faworytki z centralnej i pólnocno zachodniej krainy.
 
Back
Do góry